Корекція фігури на сучасному апараті ICOONE

Студія Краси та Здоров'я Тетяни Луцик запрошує Вас на корекцію фігури, на першому в західній Україні апараті ICOONE!ICOONE® LASER є інноваційною технологією масажу для ефективної, швидкої і безпечної обробки обличчя і тіла за допомогою світла і лазерної енергії.

Ця революційна мультитехнологія пропонує новий безпечний і приємний підхід до лікування сполучної тканини з дивовижними результатами, зменшуючи появу целюліту і зморшок, зменшуючи кількість надлишкових рідин і зміцнюючи шкіру.

ICOONE® LASER діє на шкіру способом тренування, завдяки запатентованій технології роликів в поєднанні зі світлом і лазером. Мультитехнологічна дія здатна впливати, масажувати і стимулювати сполучну тканину тіла і обличчя, включаючи найделікатніші і вразливі області (очі, бюст, шию, внутрішню сторону рук і стегон), даючи приємне відчуття здоров'я і релаксації.


ICOONE® LASER - це революційний пристрій, що забезпечує три основних впливи, одночасно для отримання ідеальної шкіри: дренаж, регенерація і зміцнення шкіри. ICOONE® LASER, завдяки ексклюзивному поєднанню роликів, світлової та лазерної енергії, протягом короткого часу стимулює зменшення целюліту і помітно покращує стан шкіри і контурів тіла. Фактично, лазерний тепловий ефект сприяє зменшенню вмісту локалізованого жиру, а світловий вплив забезпечує дивовижну ніжність шкіри.


Ефективність та безпечність, двохвильової лазерної енергії і механічного масажу була науково доведена численними дослідженнями в усьому світі.


Особливістю нового ICOONE® LASER є патентована інноваційна технологія, яка об'єднує масаж незалежними моторизованими роликами Roboderm® з впливом світла і лазера. Ця інноваційна комбінація технологій, схвалена FDA (Управління з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами США), пропонує ніжну, але ефективну стимуляцію шкіри для зменшення проявів целюліту зі зменшенням розмірів фігури.


Ролики можуть обертатися в напрямку всередину, назовні, вперед, назад, забезпечуючи множинну стимуляцію шкіри, в залежності від бажаного результату. Це механічний вплив супроводжується фракційним тренуванням шкіри, здійснюваної масивом мікроотворів, сконструйованих на поверхні роликів (Roboderm®), які чудово опрацьовують мікровакуолі, розташовані в підшкірній клітковині. Крім того, обидві довжини хвиль проникають в тканину, створюючи парниковий ефект, який підвищує проникність клітин і вивільнення жиру. І це все без руйнування жирових клітин.


Це унікальне і безпрецендентне поєднання технологій інтенсивно працює на кожному міліметрі шкіри. Це вплив відновлює мікроциркуляцію, лімфатичний відтік і стимулює фібробласти.


Перегляньте короткий ролик про апарат ICOONE® LASER і його сучасну технологіюICOONE ® LASER пропонує унікальну комбінацію неінвазивних технологій корекції фігури.

Діодний лазер з довжиною хвилі 915 нм клінічно показав здатність проникати в тканини і поглинатися ліпідами, надаючи термальний ефект, розм'якшує жир в адипоцитах.

Світло з довжиною хвилі 650 нм змінює проникність мембран жирових клітин, дозволяючи жиру, обробленого лазером 915 нм, переміщатися в міжклітинний простір.

Механічний вплив, який чиниться двома незалежними моторизованими роликами, сприяє переміщенню жиру в лімфатичну систему, покращує кровообіг і сприяє лімфодренажу.

Фракційне тренування шкіри здійснюване масивом мікроотворів, на поверхні роликів викликає Мульти Мікроальвеолярную Стимуляцію (Roboderm®) для опрацювання мікровакуолей, розташованих в підшкірній клітковині.

Два незалежних моторизованих ролика ніжно тягнуть шкіру, використовуючи три напрямки обертання, відповідно до типу тканини. Цей унікальний і безпрецедентний механізм впливу, поєднання обертання з 1180 на дм2 мікростимуляції шкіри викликає великі фізіологічні ефекти реабілітації та посилення природних функцій клітин. Ніжно але інтенсивно покращує тканину шкіри, виводить жирові відкладення, покращує крово і лімфообіг, відновлює ліполіз.

Це також стимулює вироблення колагену і еластину, швидко розгладжує і зміцнює шкіру.


 

Фізичні зміни стають помітні вже після перших процедур.


              


            

Комплекс з 6 - 8 процедур поліпшить видимі результати. Ніжну стимуляція шкіри за технологією ICOONE® LASER можна проводити щодня, якщо потрібно. Для кращих видимих результатів рекомендується два сеанси в тиждень протягом чотирьох тижнів.

Для підтримки результату в майбутньому досить буде одного сеансу на місяць. Для тих, хто готується до відпустки, весілля або шукає процедуру  в останню хвилину, підійде варіант лікування 3 дні поспіль.Види програм:


-Stimfluid ( Проблеми зі судинами; реактивація капілярної мікроциркуляції); 

-Limfa ( Лімфатична недостатність. Реактивація лімфатичного обігу);

-Final (Опіки і шрами. Заключна фаза протоколу);

-Skinew (Післяопераційне лікування. Покращення якості тканин);

-Novaskin (Свіжі опіки і шрами);

-Skinrepair (Вміру запальні опіки і шрами);

-Massmother (Дренаж, тонізація і укріплення післяродової тканини);    

-In-pulse (Реактивація і регуляція перистальтики кишечника);

-Painmass (Зменшення болі при м’язових спазмах);

-Mind (Нейро-сенсорна та м‘язева стимуляція задньої ділянки шиї);

-Masstotal (Реоксигенація м’язів тіла (судоми));

-Balancing (Підтримка м’язової діяльності);

-Neuromass (Релаксація, активація кровопостачання);

-Vital Jump (Глибока стимуляція та активація м’язів );

-Miocontract (Міофібрилярна деконтракція);

-Aponeurosis (Розрив сухожилля та апоневрозів).


  

Запрошуємо

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

flowers