Лазерна епіляція апаратом MeDioStar NeXT PRO XL

Шовковиста шкіра тіла – швидко і безболісно.


Все більшу популярність серед косметологів і відвідувачів косметологічних салонів завойовує MeDioStar епіляція компанії Asclepion. Чим же епіляції MeDioStar відрізняється від подібних процедур на інших лазерних системах.

Найголовніша перевага в епіляції даним лазером полягає в її абсолютній безболісності. Випромінювання діодного лазера впливає виключно на фолікули і волосся при цьому шкіра залишається не пошкоджене.

Основною перевагою використання лазеру є абсолютна безболісність. Лазер впливає тільки на фолікули при цьому абсолютно не пошкоджуючи шкіру і волосся.

В проведенні процедури немає ніяких обмежень - приймати сонячні ванни можна до і після проведення видалення волосся! Лазерна епіляція MeDioStar повністю виключає ризик гіперпігментації, опіків і вростання волосся.

Патентовані німецькі технології

При проведенні епіляції меланін шкіри служить конкурентним хромоформом. Для попередження опіків і еритеми в лазері MeDioStar NeXT PRO XL використовується досконала система охолодження, яка попереджає нагрів шкіри, мінімізує кількість побічних ефектів і дає можливість проводити якісну епіляцію навіть на засмаглій шкірі.

У діодному лазері MeDioStar NeXT PRO XL використовується цілий ряд насадок з різним розміром. Такий підхід дає можливість проводити швидку і безпроблемну епіляцію як великих областей на тілі так малих ділянок на обличчі.

Наявність декількох режимів впливу дозволяє виробити індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням кольору волосся і типу шкіри. Режим Smooth Pulse з частотою 12 Гц робить систему MeDioStar NeXT PRO найшвидшим лазером для епіляції, який представлено на сучасному ринку косметологічного обладнання.


Запрошуємо

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

flowers