Плазмоліфтинг

Ін’єкційна процедура омолодження та покращення стану шкіри у косметології. Для ін’єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма крові.

Така методика отримання та застосування плазми була заснована ще у 1975 році у США. Тоді таку методику використовували для швидкого загоєння важких післяопераційних ран. Зараз плазмоліфтинг є однією з сучасних процедур відновлення та омолодження шкіри обличчя, а також для стимуляції росту волосся.

Збагачена тромбоцитами маса використовується лише у поєднанні з іншими косметологічними процедурами для досягнення очікуваного ефекту.

Методика: у пацієнта береться його власна кров і переганяється через спеціальний апарат (центрифугу). В результаті центрифугування відбувається розділення червоних кров’яних клітин крові від плазми з тромбоцитами. Отже, залишається концентрована плазма пацієнта, збагачена тромбоцитами та фібрином.

Цю речовину можна вводити в шкіру обличчя і при цьому жодних побічних ефектів у вигляді алергічних реакцій чи інфекційних процесів бути не може, адже плазма – це стерильна субстанція, що містить клітини конкретної людини.

Отже, процедура триває до 30 хвилин, від моменту забору крові пацієнта, центрифугування у спеціальному приладі, до внутрішньошкірних ін’єкцій.

Максимальний ефект спостерігаємо на 4 – 7 тиждень після сеансу, що зберігається до 18 місяців. Як зазначалось вище, лікарі-косметологи стараються не проводити плазмоліфтинг без інших паралельних процедур з омолодження шкіри.

Найчастіше комбінують:

  • Плазмоліфтинг + філлери на основі гіалуронової кислоти;
  • Плазмоліфтинг + лазерні процедури для лиця;
  • Плазмоліфтинг + Мезотерапія;
  • Пламоліфтинг шкіри голови + препарати для стимуляції росту волосся: «Propecia», «Minoxidil».

Протипоказання до проведення процедури:

  • онкологічні захворювання;
  • гострі та хронічні інфекційні захворювання;
  • аутоімунні захворювання;
  • хвороба Пакрінсона, паралічі;
  • вагітність, лактація.

Як не дивно, але секрет краси та молодості прихований всередині, у власній кров’яній системі. І плазмоліфтинг цьому доказ.

Тисячі жінок та чоловіків переконались в ефективності цієї на перший погляд моторошної процедури.

Завітайте у нашу студію та використайте потенціал вашого організму за допомогою Плазмоліфтингу!


Вартість процедур:

Обличчя

1200 грн.

Волосиста частина голови

750 грн.

Рук

1200 грн.

Обличчя (шия, декольте)

1750 грн.

Endoret PRGF

3500 грн.

Запрошуємо

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

flowers