+38 (068) 69 65 060
Меню
Ліфтинг обличчя Agness

Ліфтинг обличчя Agness

ВАРТІСТЬ

Від 7600 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Ліфтинг обличчя на апараті Agness – це безпечна та ефективна альтернатива хірургічній пластиці. Методика базується на використанні радіочастотних хвиль, допомагає позбутися зморшок, другого підборіддя, гриж нижніх повік та інших естетичних дефектів всього за декілька процедур. З Agness кожна жінка може мати рівний рельєф шкіри без акне, комедонів та зморшок.

Вартість процедур

Вартість процедур
AGNES грижі під очима + скорочення шкіри+ лікування зморшок
від 15200 грн
AGNES скорочення шкіри + лікування зморшок
від 7600 грн
AGNES грижі під очима
від 9500 грн
AGNES брилі
від 11400 грн
AGNES друге підборіддя ( ціна залежить від об'єму)
від 11400 - 15200
AGNES носогубні жирові пакети
від 9500 грн
AGNES носогубні жирові пакети + брилі
від 13300 грн
AGNES брилі +друге підборіддя
15200 грн
AGNES брилі+друге підборіддя+носогубні жирові пакети
від 19000 грн
AGNES ACNE все обличчя
від 19000 грн
AGNES ACNE підборіддя
від 7600 грн
AGNES ACNE чоло
від 11400 грн
AGNES ACNE щоки +ніс
від 15200 грн

Принцип дії 

Апарат Agness використовує стабільну технологію радіочастотної енергії на основі електрокоагуляції та електротермолізу. Головна особливість пристрою в його здатності фокусувати енергію на цільові клітини тканин з урахуванням їх будови. Завдяки цьому методика відрізняються високою ефективністю та тривалим зберіганням досягнутого результату. 
Для передачі енергії застосовується голка с частковою ізоляцією. Під дією апарату відбувається розщеплення жирових клітин під шкірою, а також стимуляція неоколагеногенезу, в результаті чого відновлюється синтез волокон колагену, розгладжуються зморшки та складки. Крім того, Agness покращує роботу сальних залоз, нормалізує стан шкіри та покращує її зовнішній вигляд. 


Покази до процедури 

Ліфтинг обличчя Agness показаний при таких естетичних проблемах: 


 • подвійне підборіддя; 
 • грижі нижніх повік; 
 • зморшки навколо очей; 
 • сирингома; 
 • акне;
 • комедоны. 


Результати процедури Agness

Після процедури значно зменшуються жирові відкладення під шкірою, тому вдається позбутися подвійного підборіддя чи гриж повік. Шкіра помітно розгладжується, стає пружною та еластичною. Якщо процедура проводиться для лікування акне чи комедонів, їх кількість стає меншою вже після першого сеансу, зникає почервоніння та інші прояви запалення. 

Ліфтинг обличчя Agness-_2

Переваги Agness-ліфтингу

Інноваційна методика підтяжки обличчя на апараті Agness має такі переваги: 


 • Безпечність. Для виконання процедури застосовуються стерильні голки, тому відсутній ризик інфікування. До того ж фахівець може регулювати інтенсивність радіочастотних хвиль. 
 • Висока ефективність. Шкіра помітно підтягується вже після першого сеансу, зменшується кількість акне та комедонів, зникають прояви запалення. 
 • Короткий реабілітаційний період. Відновлення після процедури триває 3-5 днів при дотриманні простих правил та рекомендацій по догляду за обличчям. 
 • Тривалий ефект. Результати процедури зберігаються протягом тривалого часу, оскільки під дією апарату відновлюється колагеногенез та інші природні процеси омолодження. 
 • Відсутність рубців. Після процедури не лишається шрамів та рубців на відміну від пластичної операції. 


Якщо бажаєте особисто оцінити переваги ліфтингу обличчя Agness, записуйтесь на консультацію до нашого фахівця. Процедуру виконує досвідчений косметолог з медичною освітою. Він оцінить стан вашої шкіри та підбере максимально ефективний спосіб відновлення молодості.


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін