Поверніть екран

Меню

Як отримати вуста мрії: все про процедуру збільшення губів

12 березня 2019
ПОДІЛИТИСЬ


Мода на виразні, соковиті вуста зараз на піку популярності. Всі, від дівчат студенток до голлівудських красунь, записуються на процедури збільшення губ. Але результат не завжди задовільний. На що слід звернути увагу, щоб не отримати вуста на пів обличчя, розказують косметологи Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик.


Не економте на процедурі.

У бажанні отримати соковиті вуста і не переплатити жінки йдуть до майстрів, які закінчили кількаденні курси та приймають у кабінетах на квартирах. Цього робити категорично не радимо. Бо, по-перше, збільшення губів гіалуроновою кислотою — ін'єкційна процедура. А значить потребує дотримання всіх правил асептики й антисептики. По-друге, маніпуляція потребує наявності медичних знань. У слизовій губ величезна кількість нервових закінчень. То ж не варто ризикувати і довіряти свою красу та здоров'я непрофесіоналам.


Майте реальні очікування.

Найчастіше жінки приходять до косметолога із фотографіями Анджеліни Джолі чи Джессіки Альба, як приклад ідеальних губ. Але клієнтка — не двійник зірки. При правильному підборі кількості гіалуронової кислоти, місць для ін'єкцій береться до уваги 15 параметрів обличчя. Тобто краще робити губи під себе, а не такі, як у когось.


Нехтування рекомендаціями лікаря.

У процедури збільшення губ, як у будь-якої косметологічної маніпуляції, є протипоказання. Не можна вводити гіалуронову кислоту особам, молодшим 18 років, при герпетичних висипах у стадії загострення, лихоманці. Також за тиждень до і тиждень після маніпуляції клієнтка відмовляється від прийому аспірину та інших препаратів, які порушують згортання крові. Інакше існує велика ймовірність утворення синців та ускладнень.


Очікувати, що разова ін'єкція гарантує результат на все життя.

Гіалуронова кислота — органічна, біодоступна речовина, яка розкладається в організмі. Це не силікон, який назавжди залишається в губах. Швидкість розсмоктування гіалуронової кислоти залежить від гормонального фону жінки, способу життя. Наприклад, активні заняття спортом пришвидшують розкладання препарату. В залежності від індивідуальних факторів повторна ін'єкція може знадобитися через 6 місяців або раніше. Бувають щасливиці, у яких результат тримається до 1 року.


Занадто великий об’єм препарату.

Спеціалісти радять поступово збільшувати губи. Почати з мінімальної дози - до 0,5 мл гіалуронової кислоти. Якщо результат не задовольняє, то не раніше, ніж через 3 тижні повторити процедуру. І навпаки, якщо кількість введеного препарату заважає вам, то не страждайте. Косметологи Студії краси та здоров'я Тетяни Луцик уміють як збільшувати, так і зменшувати губи. Для зменшення застосовують ін'єкції ензимів. Процедура безпечна і швидка.

Понад 30% жінок у всьому світі хоча б раз у житті збільшували губи. Виразні, пружні, молоді вуста додають привабливості, молодять та привертають увагу.Будь ласка, оцініть цю сторінку:
5 (3 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!