+38 (068) 69 65 060
Меню
Професійний шугаринг

Професійний шугаринг

ВАРТІСТЬ

Від 70 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

15 хвилин

Сучасна індустрія краси пропонує чимало способів позбутися небажаного волосся в різних ділянках тіла. Один із них — шугаринг. Метод видалення волосків за допомогою карамелі (пасти на основі цукру). Він вважається одним із найдавніших способів та прийшов зі Сходу. Там століттями жінки варили пасти і ними видаляли волоски. Зараз процедури проводять досвідчені професіонали у косметичних кабінетах Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик у Львові. І тим, хто ніколи не робив шугаринг, радимо записатися на цю процедуру.

Вартість процедур

Вартість послуг для жінок
Верхня губа
70 грн
Підборіддя
70 грн
Руки до ліктя
190 грн
Руки повністю
250 грн
Пахви
150 грн
Біла лінія живота
100 грн
Ноги повністю
400 грн
Глибоке бікіні
400 грн
Класичне бікіні
230 грн.
Вартість послуг для чоловіків
Пахви
250 грн
Руки повністю
350 грн
Груди
400 грн
Живіт
300 грн
Спина
500 грн
Ноги повністю
600 грн
Бікіні класичне
400 грн
Глибоке бікіні
600 грн


Принцип роботи

Під час процедури цукрова паста (карамель) захоплює волоски та видаляє їх разом із фолікулом (цибулиною). Після такого волосинка не відростає повторно, шкіра залишається гладенькою.

Часто жінки бояться робити шугаринг через больові відчуття. Насправді дискомфорт під час процедури мінімальний. Майстер швидко наносить нагріту пасту, пальцями натягує шкіру та видаляє карамель. Розігрітий цукор додатково розслабляє поверхню, а швидкий відрив по ходу росту волосся мінімізує дискомфорт. Тим більше з кожним разом процедура проходитиме все швидше та менш проблемно.


Переваги процедури

 • Гіпоалергенно. Основа карамелі для шугарингу ніг та інших ділянок тіла — звичайний цукор, а не хімічні речовини. Він гіпоалергенний і не викликає алергічну реакцію на найбільш делікатних ділянках тіла. Чого не можна сказати про креми-депілятори.
 • Спосіб підходить для чоловіків та жінок. Сильній статі за допомогою цукрової пасти видаляють волосся зі спини, грудей, ніг, підпахв. Жінкам майстри шугарингу пропонують позбутися небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла.
 • Миттєво. Відразу після нанесення цукрової пасти майстер видаляє волоски зі шкіри. Не потрібно довго чекати, щоб побачити гладеньку шкіру.
 • Безболісно.
 • Для процедури необхідна мінімальна довжина волосся. Якщо для воску потрібно, щоб волосини були не коротшими за 5 мм, а для лазерної епіляції дочекатися, коли волосся увійде в інтенсивну фазу росту, то при цукровій епіляції все набагато простіше. Майстер може працювати із довжиною від 2-3 мм.
 • Додатковий догляд. Під час цукрового видалення волосся у жінок із поверхні знімаються не лише волосини із фолікулами, але й верхній ороговілий шар клітин. Тобто шугаринг має ефект пілінгу. Після процедури поверхня гладенька та доглянута, без пересушення.
 • Без вростання волосся, подразнень та висипань. Жінки, котрі борються із небажаною волосистістю за допомогою бритви, знають, як швидко виростає щетина, а стрижні починають вростати, утворюючи гнійники та запалення. При шугарингу такого немає. Адже волосинка видаляється повністю із цибулиною.
 • Демократична вартість. Шугаринг має демократичну ціну, яка по кишені будь-якому клієнту.


Протипоказання

 • Цукровий діабет у стадії загострення;
 • Опіки, порізи, садна в зоні маніпуляції, вугрова хвороба в стадії загострення.
 • Вагітність і лактація. Слід зазначити, що це є умовними протипоказаннями. Через коливання гормонального фону результат від шугарингу може бути непередбачуваним.
 • Варикозне розширення вен.
 • Епілепсія.
 • Лихоманка.


Результат

Гладенька шкіра на 3-6 тижнів. Тривалість ефекту після шугарингу залежить від гормонального фону клієнта, ділянки тіла та кількості процедур, які вже зробили. Якщо між першим та другим сеансом інтервал складатиме 3 тижні, то надалі він буде збільшуватись.


Як відбувається процедура

Робочу поверхню обробляють антисептиком, звільняючи від слідів поту, бруду чи косметики. Далі наносять трохи косметичного тальку для кращого прилипання карамелі. 

Майстер шугарінгу попередньо нагріває цукрову пасту на спеціальному плавителі. У залежності від ділянки, типу волосся, його структури та густоти підбираються різні марки карамелі: від м'якої до жорсткої. Частинку підігрітої карамелі майстер наносить на шкіру з небажаною волосистістю у напрямку проти росту волосся. Карамель втирається та входить у шкіру. Далі паста відривається у напрямку за ростом волосків, витягуючи на поверхню фолікул.

За необхідністю одну ділянку можна повторно обробити карамеллю до повного видалення волосків. Після процедури шкіру протирають антисептиком, прибираючи залишки волосся та карамелі. Ось і все, клієнт може йти додому.


Відновлення після процедури

Відразу після шугарінгу у Львові поверхня буде почервоніла, можливий легкий набряк. Для нормального загоєння слід утриматись від гарячої ванни, відвідин сауни та лазні протягом 2 діб після процедури. Також на ділянці після цукрового видалення волосся не використовують лосьйон на основі спирту, щоб не пересушувати поверхню.

Щоб запобігти виникненню пігментних плям, слід уникати солярію та засмагання протягом 2 діб після маніпуляції.

Майстри “Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик” зроблять все, аби ваша шкіра була гладенькою, красивою і здоровою.


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін