+38 (068) 69 65 060
Меню
Збільшення губ

Збільшення губ

ВАРТІСТЬ

Від 5200 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

30 хвилин

Губи - надзвичайно важлива ділянка, коли мова йде про естетичне удосконалення обличчя. З віком об'єм губ зменшується, а навколо них з'являються зморшки та складки.

Вартість процедур

Juvederm
Juvederm Volift 1 ml
7200 грн
Juvederm Volift Retouch 0,55 ml
5500 грн
Juvederm Volbella 1 ml
7200 грн
Juvederm Ultra Smile 0,55 ml
5200 грн
Juvederm Ultra 3 1 ml
6200 грн
Розчинення філера гіалуронової кислоти
2000 грнЗбільшення губ-_9

Збільшення губ-_10


Втрату об'єму та привабливості губ прискорює процес фотостаріння, спадковість та шкідливі звички. Тому для омолодження губ застосовують філери. Окрім того, філери допомагають зробити тонкі губи повнішими та привабливішими, усунути асиметрію.
Збільшення губ - суть процедури 

Збільшення губ охоплює зміну форми губ, а також розширення видимої частини губи (червоної облямівки) за допомогою філерів. Окрім того, спеціаліст може змінювати форму арки Купідона (вигин в центральній частині червоної облямівки верхньої губи) та пропорцію між червоною облямівкою й шкірною частиною між ніздрями.
Процедура триває близько 60 хвилин. У слизову оболонку вводять від 0,5 до 2 мл препаратів на основі гіалуронової кислоти. Залежно від обраної техніки філери вводять контурно та віялоподібно. Використовуючи перший спосіб, косметолог підколює тільки облямівку губ, аби надати їм виразності. Цей метод підійде тим, хто прагне мати лялькові вуста. Другий спосіб - це рівномірне введення препарату по всій ширині губ. Цей варіант подарує клієнтці усмішку Анджеліни Джолі.


  

Збільшення губ-_13          Збільшення губ-_14          Збільшення губ-_15

 


Препарати для збільшення губ

Гіалуронова кислота та поліакриламід - два найпопулярніші філери. Однак спеціалісти частіше віддають перевагу гіалуроновій кислоті, тоді як деякі фахівці використання поліакриламіду пов'язують з ризиком розвитку гранульоми. А от філери на основі гіалуронової кислоти визнали цілком безпечними, оскільки ця речовина є звичною для людського організму.


Серед популярних препаратів на основі гіалуронової кислоти - американська лінійка Allergan (Juvéderm Ultra та Juvéderm Ultra Plus). Саме ці препарати використовують спеціалісти нашої студії.
На що впливає збільшення губ?

Найпоширеніша скарга пацієнток - це «здуття» червоної облямівки, після чого куточки губ опускаються. Щоб досягти максимального результату, варто враховувати два фактори - природні дефекти та естетичні побажання пацієнта. Наприклад, тонкі від природи губи спершу вимагають структурного збільшення з глибоким введенням філера, а потім - корекцію об’єму поверхневим філером.


Кому потрібна процедура (на фото результати "до" і "після" процедури):


розмиті контури губ, відсутня чітка облямівка;

присутня асиметрія верхньої та нижньої губи, правої та лівої половинки; Збільшення губ-_10


помітні наслідки операційного втручання (шрами, рубці);

опущені кутики губ;

Збільшення губ-_10

діагностована атрофія підшкірної клітковини.


Протипоказання до збільшення губ

Збільшення губ у Львові - це інвазивна косметологічна процедура, тому тут існує низка протипоказань:


 • запалення (герпетична інфекція);
 • вагітність та лактація;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • онкологічні захворювання;
 • прийом антикоагулянтів;
 • надто вузька облямівка губ.


  Збільшення губ -Результат

  Уже після першої процедури губи стають більш об’ємними та привабливими. Такий ефект триває від 6 до 12 місяців.  Збільшення губ-_10  Швидкість розсмоктування введених препаратів залежить, як правило, від гормонального фону та індивідуальних особливостей організму. Ефект послаблюється під час вагітності, у період лактації та менопаузи. У такому випадку результат може зникнути вже за півроку.


  Відновлення після процедури

  Після процедури можуть виникнути синці та набряки в місці ін’єкцій. Хвилюватись не слід, адже це нормальне явище при інвазивному втручанні, яке зникає за кілька днів.

    

  Збільшення губ-_10
  Щоб організм швидше відновився, спеціалісти радять упродовж тижня після процедури уникати відвідин солярію, сауни, пляжу та тренажерного залу. Також у перші дні косметологи не рекомендують вживати гарячі напої (лише через соломинку), цілуватись та спати обличчям у подушку. Така необачна поведінка може призвести до нерівномірного переміщення філера.


  Отже, збільшення губ у Львові з використанням ін'єкційних філерів забезпечує швидкий результат з мінімальним періодом відновлення. Якщо Ви прагнете повернути своїм губам привабливий та красивий вигляд, записуйтесь на консультацію щодо процедури заповнивши форму на сайті!

  Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

  Форма запису

  Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін