facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

Збільшення губ

ВАРТІСТЬ

Від 3800 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

30 хвилин

Губи - надзвичайно важлива ділянка, коли мова йде про естетичне удосконалення обличчя. З віком об'єм губ зменшується, а навколо них з'являються зморшки та складки.

Ефект до і після

До
Після
До
Після
До
ПісляВтрату об'єму та привабливості губ прискорює процес фотостаріння, спадковість та шкідливі звички. Тому для омолодження губ застосовують філери. Окрім того, філери допомагають зробити тонкі губи повнішими та привабливішими, усунути асиметрію.


Суть процедури

Збільшення губ охоплює зміну форми губ, а також розширення видимої частини губи (червоної облямівки) за допомогою філерів. Окрім того, спеціаліст може змінювати форму арки Купідона (вигин в центральній частині червоної облямівки верхньої губи) та пропорцію між червоною облямівкою й шкірною частиною між ніздрями.


Процедура триває близько 30 хвилин. У слизову оболонку вводять від 0,5 до 2 мл препаратів на основі гіалуронової кислоти. Залежно від обраної техніки філери вводять контурно та віялоподібно. Використовуючи перший спосіб, косметолог підколює тільки облямівку губ, аби надати їм виразності. Цей метод підійде тим, хто прагне мати лялькові вуста. Другий спосіб - це рівномірне введення препарату по всій ширині губ. Цей варіант подарує клієнтці усмішку Анджеліни Джолі.


Препарати для ін’єкцій

Гіалуронова кислота та поліакриламід - два найпопулярніші філери. Однак спеціалісти частіше віддають перевагу гіалуроновій кислоті, тоді як деякі фахівці використання поліакриламіду пов'язують з ризиком розвитку гранульоми. А от філери на основі гіалуронової кислоти визнали цілком безпечними, оскільки ця речовина є звичною для людського організму.


Серед популярних препаратів на основі гіалуронової кислоти - американська лінійка Allergan (Juvéderm Ultra та Juvéderm Ultra Plus). Саме ці препарати використовують спеціалісти нашої студії.


На що впливає збільшення губ?

Найпоширеніша скарга пацієнток - це «здуття» червоної облямівки, після чого куточки губ опускаються. Щоб досягти максимального результату, варто враховувати два фактори - природні дефекти та естетичні побажання пацієнта. Наприклад, тонкі від природи губи спершу вимагають структурного збільшення з глибоким введенням філера, а потім - корекцію об’єму поверхневим філером.


Загалом ця процедура буде корисною для тих, у кого:


 • розмиті контури губ, відсутня чітка облямівка;
 • присутня асиметрія верхньої та нижньої губи, правої та лівої половинки;
 • помітні наслідки операційного втручання (шрами, рубці);
 • опущені кутики губ;
 • діагностована атрофія підшкірної клітковини.


Протипоказання

Збільшення губ - це інвазивна косметологічна процедура, тому тут існує низка протипоказань:


 • запалення (герпетична інфекція);
 • вагітність та лактація;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • онкологічні захворювання;
 • прийом антикоагулянтів;
 • надто вузька облямівка губ.


  Результат

  Уже після першої процедури губи стають більш об’ємними та привабливими. Такий ефект триває від 6 до 12 місяців. Швидкість розсмоктування введених препаратів залежить, як правило, від гормонального фону та індивідуальних особливостей організму. Ефект послаблюється під час вагітності, у період лактації та менопаузи. У такому випадку результат може зникнути вже за півроку.


  Відновлення після процедури

  Після процедури можуть виникнути синці та набряки в місці ін’єкцій. Хвилюватись не слід, адже це нормальне явище при інвазивному втручанні, яке зникає за кілька днів.


  Щоб організм швидше відновився, спеціалісти радять упродовж тижня після процедури уникати відвідин солярію, сауни, пляжу та тренажерного залу. Також у перші дні косметологи не рекомендують вживати гарячі напої (лише через соломинку), цілуватись та спати обличчям у подушку. Така необачна поведінка може призвести до нерівномірного переміщення філера.


  Отже, збільшення губ з використанням ін'єкційних філерів забезпечує швидкий результат з мінімальним періодом відновлення. Якщо Ви прагнете повернути своїм губам привабливий та красивий вигляд, спеціалісти Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик неодмінно Вам у цьому допоможуть!

  Вартість процедур

  Juvederm
  Juvederm Ultra Smile - 0.55 lm
  3800 грн
  Juvederm Volift - 0.55 ml
  4500 грн
  Juvederm Volift - 1 ml
  6000 грн
  Juvederm Ultra 3 -1 ml
  4500 грн

  форма запису

  Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

  Логотип студії краси та здоров'я
  Будь ласка, оцініть цю сторінку:
  4.7 (14 голосів)
  Дякуємо! Ваш голос зараховано!