+38 (068) 69 65 060
Меню
Послуги Психолога

Послуги Психолога

ВАРТІСТЬ

Від 400 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

У житті бувають ситуації, з якими не впоратись самостійно. Пригадайте, як часто труднощі та негаразди виникають відразу у всіх сферах Вашого життя: проблеми на роботі, непорозуміння в сім’ї, відсутність дружньої підтримки. Знайти вихід зі складної життєвої ситуації допоможе психолог.

Вартість процедур

Прийом психолога
1 год
400 грн


З ким працює психолог?

Узагалі, у різні періоди життя психолог потрібен кожному. Емоційно сильні люди здатні витримати всі випробування сам на сам та зробити правильні висновки для подальшого щасливого життя. Інтроверти ж (люди заглиблені в себе), як правило, починають шукати проблему в собі й зациклюються на труднощах, здатних перетворити їхнє життя в щоденне самобичування.


До нашого психолога найчастіше звертаються люди, які:


  • потопають у сімейних проблемах;
  • відчувають проблеми зі самооцінкою та прийняттям себе як індивідуальності;
  • перебувають у стані тривалої депресії;
  • періодично відчувають страх та паніку;
  • прагнуть подолати негативні наслідки психологічних травм та стресів;
  • не можуть побороти алкогольну чи наркотичну залежність;
  • бажають покінчити життя самогубством;
  • хочуть подолати певні фобії;
  • потребують підтримки під час прийняття важливих рішень.


Як працює наш психолог?


Виділимо кілька основних правил, яких дотримується наш спеціаліст:


1. З ким ми працюємо? З людьми, які хочуть покращити своє життя. Психолог - це індивідуальний інструмент, який готовий допомагати, слухати, бачити Вас справжнього. Психолог прагне допомогти, а тому хоче бачити весь спектр емоцій та почуттів - від безмежної радості до розпачу та страху. Дехто уникає відвідин психолога, оскільки вважає, що спеціаліст прагне змінити людину, буде критикувати вчинки та дії. Насправді хороший спеціаліст приймає людину будь-якою, намагається пояснити, чим мотивовані ті чи інші вчинки, і що потрібно змінити в собі, щоб кардинально змінити своє життя.


До того ж, психолог не дає порад. Порада ефективна лише для того, хто радить. При інших обставинах ефект від неї буде вже зовсім інший. Хороший спеціаліст лише підштовхує клієнта до вироблення порад для самого себе.


2.  Як працює спеціаліст Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик? Психолог не розв’язує проблеми. Наш фахівець створює такі умови, аби Ви самостійно могли прийняти правильне рішення та змінити своє життя. Хороших результатів людина досягне тоді, коли повністю розкривається та починає довіряти людині, що сидить навпроти. Психолог не здатен подолати проблем на кшталт “Як повернути чоловіка в сім’ю” чи “Як змусити доньку покинути цього хлопця”. Варто змінити ставлення до ситуації - і вона сама зміниться.


3. Психолог - не пророк. Існує думка, що психолог відразу бачить людей наскрізь, уміє прогнозувати їхні вчинки та передбачати майбутнє. Як людина не в змозі передбачити сильну грозу, так і психолог не завжди може “відчути” людину. Щоб зрозуміти вчинки клієнта та спрогнозувати можливий розвиток подій, психолог проводить складну роботу: вивчає особливості темпераменту та характеру людини, аналізує ситуацію, досліджує процеси виховання та формування особистості.


4. Подолати всі проблеми клієнта буває складно. Наголосимо ще раз, що психолог сам не розв’язує проблеми, а лише спонукає свого клієнта зробити це. Ступінь вирішення проблеми залежить від багатьох факторів: психолог (рівень підготовки спеціаліста, його особисті якості та опрацювання особистих проблем) + клієнт (усвідомлення та прийняття проблеми, бажання змінювати себе, чесність та відкритість перед фахівцем). Також будьте готові, що психолог може відправити Вас до іншого фахівця (який би хороший спеціаліст не був, охопити весь спектр людських проблем неможливо).


5. Який результат від роботи з психологом? Клієнт відчуває душевне полегшення та емоційну рівновагу, внутрішній спокій. Знижується нервозність і тривожний стан. Приходить краще розуміння подій в житті та ситуації, з якою Ви прийшли. Згодом розвиваються навички виходу з неприємних або кризових ситуацій. При тривалій роботі підвищується особиста самооцінка та знижується критичність до себе чи навколишніх.Отже, якщо Ви відчуваєте, що не в змозі самостійно впоратись із труднощами, які Вас спіткали, прагнете змін у житті, але не знаєте, з чого їх почати - звертайтесь за консультацією до нашого фахівця. Тут Вас вислухають, підтримають та допоможуть!

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін