+38 (068) 69 65 060
Меню
Консультація трихолога

Консультація трихолога

ВАРТІСТЬ

Від 600 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

30 хвилин

У нашому салоні Ви зможете звернутись до спеціаліста і Вам допоможуть впоратися з проблемою, позбутись лупи та інших захворювань шкірного покриву волосистої частини голови.

Вартість процедур

Вартсть послуги
Первинна консультація
600 грн
Повторна консультація
300 грн

 

     “Руса коса до пояса, в косі стрічка голуба” — раніше таким епітетом можна було описати кожну жінку. А густоту волосся чоловіків описував епітет “чуб, мов щітка”. На жаль, зараз одиниці українців можуть похвалитися густим, здоровим, міцним, сяючим волоссям. Іншим варто звернутися за консультацією до спеціаліста.

     Трихолог-дерматолог вивчає склад шкіри голови, стан волосяних цибулин, фази росту волосків, активність сальних та потових залоз. При необхідності лікар призначає, окрім консультації, лабораторні методи досліджень і розробляє індивідуальну схему терапії.

     Трихологія — розділ дерматології, який займається проблемами здоров’я волосся та шкіри волосистої ділянки. Якщо раніше у цього лікаря були лише поодинокі пацієнти у зрілому віці з алопецією, себореєю, то зараз навіть в юному віці ніхто не застрахований від втрати волосся.

     Слід чітко розрізняти, що косметолог лише усуває симптоми хвороб волосистої частини голови, а лише трихолог лікує причину такого порушення.


Коли потрібно завітати до трихолога на консультацію?

Здорове, сяюче, густе волосся — одна з ознак краси та здоров’я чоловіків та жінок. Зниження його густоти, привабливості чи різке випадіння — сигнал про порушення метаболізму не тільки в дермі, але й у всьому організмі.

Якщо Ви зіткнулися з проблемою випадіння волосся, лупою, висипаннями на шкірі голови, втратою здорового блиску зачіски, повільним ростом чи інтенсивною втратою (алопеція, облисіння), то слід записатися на прийом до лікаря.


На красу волосся найбільше впливає:

 • Харчування. Основа волосини – це білок кератин. Брак протеїнів, жорсткі дієти чи стрімке схуднення провокують проблеми зі зачіскою;
 • Гормони. Особливо чоловічий статевий (андроген). Він впливає на швидкість росту, густоту. Тому проблеми з волоссям часто наступають в період підліткового дозрівання, вагітності й лактації, менопаузи, при ендокринних порушеннях.


Для розв'язання проблеми спочатку призначають консультацію трихолога. Далі в залежності від виявлених проблеми, лікар у Львові призначить:


 • рекомендації стосовно домашнього догляду за волоссям та шкірою голови;
 • мезотерапію;
 • біоревіталізацію;
 • плазмоліфтинг.


Показання:

 • Різке випадіння волосся;
 • Алопеція (облисіння);
 • Травмування шкірного покриву голови;
 • Лупа;
 • Висипання, гнійники на шкірі голови;
 • Швидке засалювання волосся після миття;
 • Незадоволення швидкістю росту, густотою, міцністю.


Результат:

Консультація лікаря та сучасні косметологічні процедури Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик комплексно оздоровлять шкіру голови та дозволять досягти таких результатів:


 • Відновити густоту та швидкість росту волосся;
 • Покращити структури волосини (міцність, пружність, товщина);
 • Збільшити кількість нових волосинок на кв. см площі голови;
 • Знизити темпи облисіння, заростання залисин;
 • Покращити структуру та об’єм;
 • Усунути почервоніння;
 • Позбавитись від сухої та жирної лупи назавжди;
 • Вилікувати висипи на волосистій частині голови;
 • Нормалізувати діяльність сальних та потових залоз волосяного покриву.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Записуйтесь на консультацію

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з Вами.Прийом та рекомендації трихолога

     Консультація лікаря починається з анамнезу. Трихолог вислуховує скарги пацієнта, уточнює давність проблеми та побажання щодо результатів лікування. Лікар розпитує про режим харчування, спосіб життя, наявність шкідливих звичок та загальний стан здоров’я.

     Далі розпочинається візуальний огляд. Трихолог робить тест на міцність волосся проти механічного розтягнення, оцінює стан шкіри та волосяного покриву, діяльність сальних залоз, кількість волосин, що випали при тракції.

     Однією діагностикою та розмовами спеціаліст не обмежується. Для кожного пацієнта він розробляє індивідуальну схему усунення проблеми. Сюди можуть входити:


 • Косметично-лікувальні процедури. Для активізації процесу поділу клітин у фолікулах, пришвидшення росту волосин, підвищення густоти шевелюри трихолог може призначати плазмотерапію, мезотерапію. Всі ці процедури реально пройти на базі Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик у Львові.

 • Медикаментозна терапія. Наприклад, грибкові ураження шкіри голови можна вилікувати спеціальними аерозолями, спреями та шампунями. 


     Клієнт повинен розуміти, що хворе волосся чи облисіння — комплексна проблема всього організму, а не лише голови. Тому додатково трихолог у ході консультації може призначити біохімічне дослідження крові. За результатами аналізу фахівець робить висновки стосовно метаболізму, наявності запальних процесів в організмі та якості харчування.

     Додатково трихолог надає рекомендації стосовно догляду за волоссям. Він підбирає шампуні у залежності від типу шкіри голови, а маски та бальзами — у залежності від структури волосся. Це дозволить нормалізувати діяльність сальних залоз, запобігти швидкому забрудненню голови, уникнути пересихання дерми, посіченості волосся. Інколи засоби для догляду можуть включати шампуні та бальзами зі спеціалізованих терапевтичних серій закордонних виробників (Ізраїль, Італія, Франція і т. д.).

     При дотриманні всіх рекомендацій стосовно лікування якісне, сяюче волосся реально отримати через 6-12 місяців у випадках з алопецією та слабкими волосяними цибулинами. Грибкові ураження, запальні хвороби реально подолати за 3-4 тижні. Головне мати позитивний настрій та довіритись професіоналам.


На базі Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик трихологи проводять:

 • Аналіз волосся на вміст мікроелементів. Волосинки в процесі росту накопичують як основні мікроелементи, так і допоміжні сполуки, токсичні речовини, ліки. Діагностика достовірно показує надлишок чи дефіцит будівельного матеріалу;
 • Мікровідеодіагностику — комп'ютерну діагностику, під час якої оцінюють стан фолікулів, волосяного стержня та кількість волосин на кв. см шкір                                                                                                                                                                      

    

Переваги лікування проблем волосся у нас:

Трихологи у Львові у Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик і весь персонал закладу:


 • уважно, делікатно та привітно ставляться до пацієнтів;
 • економлять час очікування лікаря;
 • пропонують весь спектр сучасних косметологічних послуг для оздоровлення шкіри голови та волосяних цибулин;
 • гарантують індивідуальний підхід до проблеми кожного клієнта;
 • застосовують лише сертифіковане обладнання та перевірені препарати, які користуються попитом серед медичних та косметологічних закладів України та світу;
 • пропонують демократичні ціни. Консультація трихолога та лікування не вдарять по кишені. Навпаки, краще раз завітати до лікаря, пройти обстеження, слухняно відвідувати всі косметологічні процедури й отримати здорове та красиве волосся за 2-6 місяців, ніж роками витрачати тисячі гривень на сумнівну косметику з полиць супермаркетів.


Зіткнутися із проблемою випадіння волосся Ви можете у будь-якому віці. Але трихологи у Львові у Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик зуміють відновити красу та здоров’я Вашої шевелюри.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін

Чи приймає у вашій студії дитячий трихолог?

У нашій студії лікар-трихолог з радістю проконсультує пацієнтів дитячого віку.

Як лікують облисіння у вашій студії?

В залежності від етіологічного фактору, що спричиняє облисіння підбирають відповідне лікування для кожного випадку індивідуально.

Чи обов‘язково проводити трихоскопію шкіри голови?

На консультації лікар-трихолог обов‘язково проводить трихоскопію шкіри голови для визначення її стану та подальшого плану дій лікування.

Як записатись на прийом до лікаря - трихолога?

Подзвонити за номером телефону нашої студії та вибрати дату і час, які підходять вам та лікарю для консультації.

Що таке трихограма волосся?

Трихограма волосся - це метод діагностики життєвого циклу волосся, який визначає які саме зміни відбуваються у ньому