Консультація трихолога

ВАРТІСТЬ

Від 300 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

30 хвилин

У нашому салоні Ви зможете звернутись до спеціаліста і Вам допоможуть справитися з проблемою, позбутись лупи та інших захворювань шкірного покриву волосистої частини голови.

Розкішне, доглянуте та здорове волосся – один із пунктів не тільки зовнішньої краси, а й Вашого здоров’я в цілому.


На жаль, на сьогодні, випадіння волосся, січені кінчики та нездоровий блиск – проблеми чи не кожної жінки і, навіть, чоловіків.


При випадінні волосся слід визначити, чи існують на місці проблемної шкіри голови здорові волосяні фолікули. Якщо так, то шляхом правильного лікування можна досягти того, що на їх місці виростатиме нове, здорове волосся.


Діагностувати цю та інші проблеми Вашого волосся можна за допомогою кваліфікованих спеціалістів нашого салону та професійної діагностичної програми структури волосся та шкіри голови.


Лікар-трихолог - досвідчений фахівець з приводу питань та проблем, що у Вас виникли. У нашому салоні Ви зможете звернутись до спеціаліста і Вам допоможуть справитися не лише з такою проблемою, як алопеція, а й ліквідувати надмірну продукцію секрету сальними залозами, тобто жирну шкіру, позбутись лупи та інших захворювань шкірного покриву волосистої частини голови.Етапи консультації:

  • Лікар – трихолог уважно вислухає Ваші скарги та побажання;
  • Мікровідеодіагностика волосся;
  • Аналіз на вміст мікроелементів у волоссі;
  • Трихоскопія;
  • По необхідності – фототрихограма;
  • Рекомендації щодо лікування та профілактики захворювання.

форма запису

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

Логотип студії краси та здоров'я