+38 (068) 69 65 060
Меню
Ручний Масаж тіла у Львові

Ручний Масаж тіла у Львові

ВАРТІСТЬ

Від 600 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

30 хвилин

Якщо відчуваєте втому після важкого робочого дня, маєте поганий настрій через стресові ситуації чи просто коли є бажання відпочити від усього світу хорошою ідеєю є масаж.

Вартість процедур

Масаж обличчя
МІОФАСЦІАЛЬНИЙ Масаж 30 хв.
850 грн
Масаж спини та інших ділянок тіла
Лімфодренажний масаж (все тіло) 60 хв
900 грн
Відновлюючий Масаж 30 хв. (спина + шия)
500 грн
Відновлюючий Масаж (спина + шия) 60 хв
850 грн

Є багато різновидів та технік масажу. Кожна з них унікальна і спрямована на забезпечення максимально релаксуючого, тонізуючого чи лікувального ефекту. В залежності від очікуваного результату та ефекту який хочеш досягнути розрізняють такий масаж:


  • масаж гарячими рушниками;
  • класичний;
  • спортивний;
  • арома релакс масаж;
  • Стоун — терапія (масаж гарячими каменями);
  • аюрведичний (ноги, плечі, шия, голова чи загальний);
  • програма Wellness (спина, руки, голова, лице, стопи);
  • Кожен з вище перелічених методів має свою високу ефективність та результативність.
  • Масаж гарячими рушниками.

Особливістю методики масажу гарячими рушниками є маніпуляційні дії  гарячими рушниками, для забезпечення подальшого глибокого масажу. Результатом роботи гарячого рушника по тілу є загальне зняття втоми, напруження.

Завдяки високій температурі рушників покращується мікроциркуляція, шкіра наповнюється поживними речовинами, відкриваються пори шкіри та виводяться продукти обміну. Покращується загальний вигляд дерми та з‘являється хороше самопочуття і настрій.


Класичний масаж

Ручний Масаж тіла у Львові-_6


Такий вид масажу спрямований та тонізацію всього тіла. Велику роль класичний масаж відіграє у знятті болю, покращенні роботи м‘язів та суглобів після травм, розтягнень. У реабілітаційному періоді для ефективного результату застосовується курс класичного масажу в залежності від пошкодження.


Ручний Масаж тіла у Львові-_6

Особливістю класичного масажу є напрям рухів по тілу по ходу лімфатичних судин, в результаті покращується лімфо та кровообіг, що сприяє зменшенню набряків на тілі та збільшується тонус шкіри.


Спортивний масаж

Одним з важливих видів масажу є спортивний масаж. На відміну від інших технік масажу він спрямований на роботу м‘язів та суглобів після чи до значних фізичних навантажень. Адже не секрет, що для хороших спортивних результатів необхідно спочатку правильно підготувати м‘язово-суглобовий апарат тіла.

Ручний Масаж тіла у Львові-_6

Завдяки спортивному масажу збільшується витривалість м‘язів і зростає рівень уникнення травм чи розтягнень зв‘язок під час виконання навантажень. Спортивний масаж після тренування знімає напруження та правильно розтягує м‘яз при застосуванні локально. Загальний спортивний масаж допомагає у швидкому відновленні тіла та підготовці до нових спортивних звершень.


Арома релакс масаж

Одним з найбільш приємних розслабляючих процедур є арома релакс масаж. Він спрямований на покращення емоційного та фізичного стану. Особливістю арома масажу є використання різних арома масел, які змішуються з маслом, яке безпосередньо наноситься на шкіру. Приємний запах та покращене циркулювання крові допомагає розслабитись та відчути полегшення всього тіла, знімається напруга, покращується настрій.


Ефективний при емоційному перевантаженні, безсонні, акліматизації, тривозі. Під час арома релакс масажу активуються гормони щастя, які мають позитивний вплив на весь організм в цілому. Завдяки арома релакс масажу знімається хронічна втома та покращується настрій впродовж ще довгого часу.


Стоун — терапія або масаж гарячими каменями.

Ще з давніх — давен відомий своїм ефектом масаж гарячими каменями завоював одне з провідних місць серед релаксуючих типів масажу. Завдяки дії температур та їх комбінації на певні ділянки тіла досягається ефект зняття запалення та втоми, покращення кровопостачання шкіри та зменшення болю.


Особливо важливе місце стоун - терапія відіграє у врівноваженні нервово-психічної сфери, емоційного фону. Важливу роль відіграє у зменшенні напруги на м‘язи та суглоби, має ліфтинг — ефект при целюліті. При постійному застосуванні стоун — терапії на організм відчуваються зміни в психічній сфері, врівноважуються настрій та емоції.


Аюрведичний масаж.

Цей вид масажу належить до лікування нетрадиційною медициною та походить з Індії. Аюрведичний масаж виконується як на окремих ділянках тіла, так і в загальному на весь організм.


Завдяки спеціальної техніки масажу та масел  активується позитивний ефект не лише на м‘язи, суглоби, зв‘язки, нерви, але спостерігається лікувальний ефект на внутрішні органи. Аюрведичний  масаж крім лікувального ефекту має значний релаксовий вплив, адже виконується в приємній атмосфері за допомогою аромамасел та трав, які всмоктуються в шкіру при дії на неї.


Циркулюючи по крові, яка розганяється при аювердичному  масажі спостерігається покращення шкіри та самопочуття, виводяться токсини та розганяється лімфа, зменшуються набряки та целюліт. Головні болі, защемлення, невралгії - на це все впливає аюрведичний  масаж, який зумовлює зменшення больового стану та збільшення енергії для життєдіяльності організму. При виконанні масажу на ноги - розганяється лімфообіг та зменшується втома.


При дії на плечі, шию та голову — забираються застійні явища та збільшується кровопостачання головного мозку, вивільнення серотоніну та зменшення гормону стресу — кортизолу.


Програма Wellness.

Це  програма для тих хто хоче повноцінно відпочити, та покращити самопочуття.  Має чудовий вплив на м'язи тіла та шкіру, зміцнення капілярів та вигляду дерми. Поступово масажуючи голову, лице, спину та стоп масаж стимулює накопичення поживних речовин у шкірі та як наслідок шкіра стає більш пружною, свіжою і доглянутою.


Використовуються креми для лиця та ніг. Методика сприяє виведенню втоми з організму та напруження м‘язів, збільшує приплив крові до голови та шиї, розганяє застійні явища та допомагає позбавитись локального болю. Після курсу сеансів Wellness масажу зменшується відчуття перенавантаження на спину та стопи, зникає втома. На лиці та голові шкіра перевтілюється на очах, швидко регенерує та оновлюється.


Отже, якщо у вас відчуття нервово-психічної втоми, болю в м‘язах, важкість кожен день при роботі — не зволікайте, а приходьте на консультацію для оцінки вашого стану. Можливо масаж — це один зі шляхів до розв'язання проблем з вашим здоров‘ям.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін