Біоревіталізація

ВАРТІСТЬ

Від 1800 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Біоревіталізація - це найсучасніший метод ін’єкційного відновлення шкірі за допомогою застосування препаратів гіалуронової кислоти. Остання є, власне, природнім компонентом міжклітинної речовини тканин шкіри та має властивості, що дозволяють відновлювати та включати процеси регенерації глибоких шарів дерми. Гіалуронова кислота – гідроколоїд, що відповідає за оптимальне зволоження шкіри, її пружність та еластичність.

Кожна жінка прагне виглядати здоровою та молодою. Проте процес старіння шкіри є незворотнім. Жінки готові на все, щоб зберегти свою красу та бездоганність, тому згодні на радикальні втручання та хірургічні маніпуляції на обличчі та тілі. Сучасна естетична медицина пропонує ряд послуг, котрі повернуть еластичність, пружність та здоровий колір шкірі, допоможуть позбутись зморшок, рубцевих змін та пігментації без допомоги пластичних хірургів. Одним з таких методів в новій ері косметології є біоревіталізація.Що означає термін «Біоревіталізація»?

Слово «біо» в перекладі з латини означає природне, «ре» – повернення, а «віта» – життя. Тому, «біоревіталізація» буквально означає «повернення до життя природним шляхом». Отже, жодних хірургічних втручань, травматичних інструментів та тривалого відновлення після операції, а результат помітний відразу.Механізм дії:

Всім відомо, що з віком шкіра втрачає свої природні властивості. Причина полягає у тому, що рівень гіалуронової кислоти поступово зменшується в нашому організмі, шкіра стає менш еластичною, з’являються зморшки та пігментація, колір стає більш тьмяним.


Метод біоревіталізації – це введення шляхом мікроін’єкцій препарату гіалуронової кислоти в поверхневий шар шкіри.


Відбувається повне насичення міжклітинної речовини сполучнотканинних елементів шкіри гідроколоїдом та рівномірний розподіл вологи в клітинах. Крім того, активується синтез колагену та еластану, отже клітини дерми отримують комплексне насиченняХід процедури:

Процедура біоревіталізації може проходити двома шляхами: мікроін’єкцій та лазерного випромінювання. Золотим стандартом біоревіталізації є препарати Lal-system та Lal-system ACP.


Косметолог підбере метод, який краще підходить для Вас і дасть кращий ефект. В першому випадку гідалуронову кислоту вводиться голкою, до початку процедури наноситься анестетик у вигляді крему, в другому – за допомогою лазерного випромінювання низької інтенсивності (шкіра при цьому не травмується і відсутні навіть мінімальні больові відчуття). Рекомендовано пройти не одну процедуру, а курс біоревіталізації (3 – 8 сеансів) з періодичністю 10 днів. Триває одна процедура в середньому від 30 хвилин до 2 годин (в залежності від складності дефекту).


Проводити біоревіталізацію можна на будь-якій ділянці обличчя: навколо очей і, навіть, на мочках вух. Також популярними є ділянка декольте та внутрішні поверхні кінцівок (стегон, плечей), кисті рук. Оскільки послуга пов’язана з пошкодженням шкіри, виконується лише в асептичних умовах з дотриманням правил антисептики.


Після проведення процедури не варто кілька днів приймати гарячу ванну, відвідувати сауну та солярій, утриматись від декоративної косметики на місця ін’єкцій.Показання:

 • Суха та позбавлена вологи шкіра (вікова інволюція та набуті зміни у молодому віці);
 • Знижена еластичність та тургор шкіри;
 • Поява мімічних та гравітаційних зморшок;
 • Нездоровий колір унаслідок впливу куріння, надмірної інсоляції та стресових ситуацій;
 • Жирна шкіра з розширеними порами;
 • Купероз;
 • Гіперпігментація шкіри;
 • Рубці після акне;
 • Відновлення шкіри після пластичних операцій, лазерного шліфування, хімічних пілінгів;
 • В’ялість шкіри в ділянці внутрішніх поверхонь стегон та плечей, ділянки декольте;
 • Профілактика старіння.

Процедура біоревіталізації має ряд переваг, а саме: безболісність, висока ефективність та швидкий результат.


Протипокази:

 • Запальні процеси в зонах майбутньої маніпуляції;
 • Важкі хронічні захворювання;
 • Вагітність, лактація;
 • Автоімунні захворювання;
 • Онкологічні захворювання;
 • Терапія антикоагулянтами;
 • Гостра герметична інфекція шкіри чи слизових оболонок.

Побічні явища:

Почервоніння або блідість шкіри обличчя, набряки та синці в зоні ін’єкцій. Такі явища є допустимими, минають впродовж декількох днів. Місця введення препарату якийсь час будуть виглядати як дрібні прищики. Реабілітації не потрібно, все швидко зникне самостійно.


Отже, проведення процедури біоревіталізації вимагає враховувати індивідуальні особливості кожного пацієнта, визначити препарат та його кількість, місця ін’єкцій та їх глибину. Кваліфікація та досвід роботи фахівця гарантують Вам безпечну процедуру, найкращий результат та найвищу якість.

форма запису

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

Логотип студії краси та здоров'я