+38 (068) 69 65 060
Меню
Апарат ULTHERA system

Апарат ULTHERA system
Процедура смас -ліфтингу проводиться Альтера системою. Це апарат, який першим отримав сертифікацію US FDA в США по ліфтингу. Революційна методика, яка працює не зі шкірою, а із м’язово-апоневротичним шаром (в англ. SMAS). Апаратами Альтера проведено понад 1000000 сеансів і не зафіксовано жодного негативного наслідку.

Апарат ULTHERA system-_2

Як відбувається процедура

Прилад випускає точно сфокусований промінь ультразвуку. Він проникає не глибше 4 мм, не нагріваючи оточуючі тканини, нерви. В точці спрямування променю ультразвуку температура піднімається до 70 градусів. Утворюються точки термокоагуляції. Вони починають стискати та розтискати колагенові волокна. Це запускає механізм вироблення нового колагену. В ході процесу формується об’ємний 3D ліфтинг на всіх шарах шкіри. Як результат зморшки розгладжуються, контур підтягується. Максимальний ефект настає через 3-4 місяці після сеансу, хоча перші зміни помітно відразу


Інновації заради краси


В (UltheraSystem) використовується унікальна система візуалізації DeepSee. Вона дає можливість лікарю контролювати всі етапи проведення процедури, проходження ультразвуку через глибокі шари шкіри та м'язово-апоневротичного каркасу. Система візуалізації допомагає визначити товщину шкіри, побачити наявність гелів на філерів, які не розсмоктуються, розширення судин та інших індивідуальних особливостей обличчя клієнта.

Можливість моніторингу сеансу гарантує точність маніпуляції та контроль лікарем ходу процедури. Саме тому відсутні ризики, ускладнення та побічні ефекти процедури. Для проведення смас ліфтингу не потрібна попередня підготовка та госпіталізація клієнта.


Переваги


  • Прилад не має аналогів у світі. Він регулює проникнення ультразвукового променя на глибинку 4,5 мм. Чітко сфокусований потік не зачіпає навколишні тканини. Це дозволяє оминати великі невуси, родимі плями та інші індивідуальні особливості шкірного покриву.
  • Процедура із приладом не є болючою. Під час смас ліфтингу альтерою клієнт відчуває легке нагрівання, стягнення чи поколювання.
  • Прилад не чинить негативного впливу на шкіру, нервову систему чи кровоносні судини.
  • Система Альтера сертифікована та схвалена Управлінням з контролю якості медичних препаратів США.
  • Універсальність. Система Альтера застосовується для омолодження зони шиї, декольте, нижньої щелепи, підборіддя та міжбрівної області. Точне дозування ультразвуку дозволяє працювати із ділянками з тонкою шкірою та високою чутливістю, чого не скажеш про інші неінвазійні омолоджуючі процедури.
  • Можливість налаштування робочого діапазону. В залежності від специфіки, зони впливу та кількості зморщок ультразвук Альтерою випускається на глибину 1,5, 3,0 и 4,5 мм.
  • Гарантована якість та безпека американського обладнання.
  • У студії краси та здоров'я Тетяни Луцик косметологи працюють виключно з оригінальною і сертифікованою системою. Це гарантує відмінний та безпечний результат омолодження для клієнтів.

Послуги, які виконуються цим апаратом

SMAS ліфтинг

SMAS ліфтинг

Ефективна процедура омолодження без хірургічного втручання.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін