+38 (068) 69 65 060
Меню
Контурна пластика Radiesse

Контурна пластика Radiesse

ВАРТІСТЬ

Від 11150 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

30 хвилин

Контурна пластика Radiesse – це ін’єкційний спосіб корекції естетичних недоліків у косметології. Він допомагає позбутися втрачених об’ємів тканин, зморшок та сформувати біокаркас для збереження молодості. В основі філлера Radiesse – гидроксиапатит кальцію. На відміну від аналогів на основі гіалуронової кислоти препарат Radiesse забезпечує тривалий ліфтинг-ефект.

Вартість процедур

Radiesse
Radiesse
11 150 грн

Філлер, розроблений на основі біосумісного гелю, стимулює синтез природнього колагену. Завдяки цьому шкіра стає еластичною та підтягнутою, розгладжуються глибокі та поверхневі зморшки, підтягується овал обличчя, вдається позбутися провисання шкіри.

Після процедури формується новий дермальний каркас, епідерміс має здоровий вигляд. Вдається позбутися проявів старіння та зберегти молодість. Оскільки гель стимулює синтез колагену та процеси регенерації, шрами та рубці після процедури стають менш помітними або повністю зникають.


Як проводиться процедура Radiesse?


Ліфтинг Radiesse проводиться безболісно для пацієнта. Процедура в нашій клініці проходить у такій послідовності:

Косметолог проводить ін’єкційне знеболення ультракаїном. Завдяки цьому процедура проходить з комфортом для пацієнта.

Далі фахівець вводить розводить препарат Radiesse з лідокаїн та вводить його в місця, які під час консультації були обрані для ін’єкцій. Для цього використовується довга голка з тупим кінцем (канюля). Об’єм препарату визначається індивідуально в залежності від наявної проблеми. 

Перебування в стаціонарі не потрібне. Незначне почервоніння шкіри зникає через декілька годин. Прикладання льоду допомагає попередити появу набряків, тому швидко можна повернутися до звичного способу життя.


Показання та протипоказання


Ін’єкції Radiesse допомагають позбутися багатьох вікових проблем та зберегти молодість. Процедура використовується для усунення помітних естетичних дефектів, викликаних процесами старіння, та для профілактики їх появи.


До показів для процедури відноситься наступне:Ін’єкції також можуть використовуватися для відновлення естетичного вигляду рук при втраті об’єму підшкірно-жирової тканини та появі в’ялості епідермісу на кистях.  Не дивлячись на те, що філлер складається з біосумісного гелю, процедура Radiesse має деякі протипоказання. Робити ін’єкції заборонено в наступних випадках:


  • при запаленнях у зоні введення препарату;
  • при тяжких формах діабету;
  • при інфекційних захворюваннях;
  • при злоякісних пухлинах;
  • під час вагітності та лактації;
  • при захворюваннях крові (порушенні згортання та ін.);
  • при наявності келоїдних рубців, схильності шкіри до рубцювання.


Не рекомендується робити процедуру під час менструації та при загостренні хронічних захворювань. В такому випадку слід перенести похід до косметолога.

Якщо ви бажаєте оцінити всі переваги корекції Radiesse, відновити молодість та привабливість шкіри обличчя, запишіться на консультацію до косметолога в нашу клініку. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін

Як довго тримається результат процедури Radiesse?

Ліфтинг-ефект від процедури Radiesse зберігається протягом 12-16 місяців. Тривалість результату індивідуальна, оскільки залежить від правильної підготовки та дотримання рекомендацій під час реабілітації, особливостей метаболізму.

Коли стає помітним результат від Radiesse?

Збільшення об’єму тканин та розгладжування зморшок можна помітити вже у день виконання процедури. Проте для відновлення синтезу природнього колагену, який необхідний для формування каркасу обличчя, потрібен час, тому оцінити результати процедури можна через 20-30 днів.

Скільки триває процедура?

Тривалість косметичної процедури – від 40 хвилин до 1 години в залежності від об’єму введення гелю.

Що заборонено робити після Radiesse?

Не менш 1-2 тижнів не можна відвідувати сауну, баню, ходити до басейну, купатися у водоймі. Будь-які косметичні процедури необхідно робити після консультації з фахівцем.

Які ускладнення можуть бути після Radiesse?

Контурна пластика Radiesse вважається безпечною, оскільки не викликає алергічних реакцій та інших ускладнень. Інколи можуть виникати болісні відчуття, синці та підвищення температури тіла. Ускладнення виникають лише при неправильному введенні гелю та інфікуванні тканин. Аби їх попередити, слід звертатися до кваліфікованих фахівців. У нашій клініці працюють дипломовані косметологи з великим досвідом роботи, тому процедура проходить безпечно для пацієнтів.