+38 (068) 69 65 060
Меню
Апаратна чистка обличчя

Апаратна чистка обличчя

ВАРТІСТЬ

Від 850 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Наша компанія пропонує три різних типи послуг для догляду за шкірою обличчя: ультразвукову чистку, карбоновий пілінг та вакуумну чистку HydraFacial. Кожен метод має свої особливості та переваги, які дозволяють досягти різних результатів для догляду за шкірою обличчя.

Вартість процедур

Апаратна чистка
УЗ-чистка (вмивання,розчин для очищення пор, пілінг кислотний,пілінг ферментний,УЗ-скрабер,маска)
850 грн
Карбоновий пілінг + чистка (протизапальна дія,прогріття сальних залоз, звуження пор,регенерація)
1100 грн
HydraFacial (Гідропілінг) (очищення,пілінг,екстракція, глибоке очищення, зволоження+відновлення+ захист SPF+)
1650 грн

Ультразвукова чистка

Як відбувається процедура: під час процедури на шкіру наноситься спеціальний гель, який допомагає відкрити пори та покращити її проникнення в поживні речовини. Потім за допомогою ультразвукової головки видаляються забруднення, мертві клітини та жир, що накопичується у порах. Ультразвукові хвилі допомагають забезпечити ретельне очищення на глибинному рівні, що дозволяє зробити шкіру більш гладкою, свіжою та молодою.


Покази до процедури:


  • ультразвукова чистка показана для пацієнтів з жирною шкірою, розширеними порами, пошкодженою шкірою або проблемами з акне.


Протипокази до процедури:


  • наявність запального процесу, відкритих ранок чи куперозу.Карбоновий пілінг


Як відбувається процедура: під час процедури на шкіру наноситься карбонова паста, яка потім видаляється за допомогою спеціальної апаратури. Цей метод допомагає видалити забруднення та мертві клітини, зменшити розширені пори та вирівняти тон шкіри. Карбоновий пілінг також стимулює вироблення колагену, що дозволяє зробити шкіру більш еластичною та пружною.


Покази до процедури:


  • карбоновий пілінг показаний для пацієнтів з пігментними плямами, пошкодженою шкірою або нерівною текстурою шкіри.


Протипокази до процедури:


  • наявність запального процесу, відкритих ранок чи куперозу.


Вакуумна чистка HydraFacial


Як відбувається процедура: під час процедури за допомогою спеціального апарату видаляються забруднення та мертві клітини, що накопичується у порах шкіри. Вакуумна чистка HydraFacial допомагає зробити шкіру більш здоровою та гладкою, зменшити розширені пори та покращити її тонус.


Покази до процедури:


  • вакуумна чистка HydraFacial показана для пацієнтів з проблемами з акне, забрудненою шкірою або зростанням рівня жирності шкіри.


Протипокази до процедури:


  • наявність запального процесу, відкритих ранок чи куперозу.


Наші фахівці мають необхідний досвід та знання, щоб зробити кожен метод максимально ефективним та приємним для вас. Наші послуги доступні за доступними цінами, тому кожен може забезпечити своїй шкірі якісний догляд, не затрачаючи багато коштів. Звертайтеся до нас та переконайтеся в ефективності наших послуг!


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін