+38 (068) 69 65 060
Меню
Лікування гіперпігментації

Лікування гіперпігментації

ВАРТІСТЬ

Від 650 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Гіперпігментація – це поява темних плям на шкірі через надмірний синтез мелатоніну. З цією проблемою зіштовхується багато людей у різному віці, особливо зі світлою шкірою. Пігментні плями можуть стати причиною комплексів, адже негативно позначаються на естетиці шкірі, тому актуальним стає питання про їх видалення.

Вартість процедур

Фототерапія IPL пігментації
Обличчя
2500 грн
Чоло
1500 грн
Щока
1500 грн
Підборіддя
1500 грн
Видалення пігментної плями 1,5 - 2 см
650 грн

В студії Тетяни Луцик пацієнтам доступне комплексне лікування гіперпігментації, яке проводиться після встановлення причини появи плям та з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Використання сучасних методів та професійних засобів робить процедуру ефективною та безпечною.


Причини виникнення гіперпігментації


Основною причиною появою пігментних плям на обличчі та тілі вважається тривале перебування під сонячними променями без захисного засобу. Зумовлено це тим, що меланін виробляється під прямими сонячними променями, щоб захистити епідерміс від згубного впливу ультрафіолету.


До провокуючих факторів, які здатні посилити цей процес, можна віднести:


 • порушення гормонального фону;
 • захворювання печінки та жовчного міхура;
 • патології щитоподібної залози;
 • проблеми з обміном речовин та ін.

У жінок пігментні плями часто з’являються під час вагітності, що пояснюється гормональними змінами в організмі.

Косметологи нашої клініки відповідально підходять до лікування гіперпігментації, тому при необхідності рекомендують відправитись на консультацію до терапевта або іншого спеціаліста. Такий підхід допомагає усунути причину порушення продукції мелатоніну та попередити появу пігментних плям в майбутньому, щоб досягти тривалого збереження результатів лікування.


Які методи використовуються для лікування гіперпігментації?


В нашій клініці програма лікування складається для кожного пацієнта окремо, проте в більшості випадків косметолог підбирає професійні косметичні засоби з гідрохіноном, ретинолом, вітаміном C та іншими компонентами, які зменшують синтез мелатоніну. Фахівець визначає оптимальну схему використання та дозу для досягнення ефективності й безпечності.


Для видалення уже наявних пігментних плям використовуються такі методи:


 • Хімічний пілінг. Нанесення засобів на основі кислот стимулює синтез колагену та еластину. Завдяки поступовому заміщенню верхнього шару шкіри та нові клітини зони пігментації висвітлюються.
 • Лазерне шліфування. Корекція естетичного дефекту відбувається шляхом використання фракційного лазера. Після впливу лазерних променів верхній шар шкіри оновлюється.
 • Фототерапія. Під час сеансу пігментні плями поглинають світло, через що стають темнішими та більш помітними. Проте за декілька днів вони відлущуються, а на їх місці з'являється оновлений світлий шар шкіри.

Перевагою косметологічних методів, які використовуються для лікування гіперпігментації, є те, що вони додатково омолоджують шкіру, вирівнюють зморшки, роблять тон рівним, підтягують контури обличчя. Конкретну методику, як і кількість сеансів, обирає косметолог в індивідуальному порядку, враховуючи наявність протипоказань та бажаний кінцевий результат.


Реабілітаційний період


Щоб результати лікування пігментних плям закріпились на тривалий час, на етапі реабілітації варто дотримуватися наступних рекомендацій:


 • Відмовитися від відвідування солярію та пляжу, та сауни.
 • Перед виходом на вулицю необхідно наносити на шкіру сонцезахисний крем з високим SPF.
 • Використовувати засоби з регенеруючими та протизапальними властивостями, а також косметику, яку рекомендував косметолог саме до вашого типу шкіри.

Детальніше про особливості відновлення після лікування гіперпігментації розповість косметолог після проведення процедури.


Переваги лікування гіперпігментації в студії Тетяни Луцик


 • Наші косметологи допоможуть позбутися пігментних плям на обличчі чи на інших частинах тіла на тривалий час. При зверненні до нас ви зможете оцінити:
 • Комплексний підхід. Поєднання різних методів боротьби з проблемою дає швидкі та тривалі результати.
 • Безпечність. Для лікування пігментних плям використовуються перевірені та безпечні методи. При застосуванні апаратів їх робота налаштовується індивідуально для кожного пацієнта.
 • Ефективність. Результати лікування помітні вже після першого сеансу. Пігментні плями помітно висвітлюються.

Якщо хочете позбутися гіперпігментації, відновити світлий та рівномірний тон шкіри, записуйтесь на консультацію до нашого фахівця через форму на сайті або по телефону.


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін