+38 (068) 69 65 060
Меню
Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex

Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex

ВАРТІСТЬ

Від 3800 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

45 хвилин

Вперше в Україні корекція фігури на апараті на TRUSCULPT Flex сертифікований американським FDA у Lutsyk Studio

Вартість процедур

Вартість процедур
1 процедура (одна зона), 8 насадок
3800 грн

Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_7    Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_8         Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_9

Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_10      Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_11       Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_12

ТruSculpt flex – це індивідуальна процедура для скульптурування м’язів, яка адаптується до вашого рівня фізичної підготовки, форми та цілей, щоб зміцнити та привести в тонус ваші скелетні м’язи.


Неінвазивне скульптурування тіла – чудовий вибір, якщо ви хочете досягти природної стрункості та змінити форму верхньої частини рук, живота, стегон та ніг.


Всього 1 сеанс ТruSculpt flex замінює 30 занять в спортзалі. Тож отримати тіло своєї мрії ви зможете швидко та без будь-яких зусиль з вашого боку.


Загальні зони лікування за допомогою ТruSculpt flex включають живіт, косі м’язи, сідниці та ноги. Тобто процедура дозволяє пропрацювати практично все тіло та сформувати привабливі рельєфи.Апаратна корекція фігури чи пластична хірургія: що краще?

Скульптурування тіла за допомогою TRUSCULPT flex має свої переваги у порівнянні з пластичною хірургією. На відміну від ліпосакції процедура скульптурування:


  • не залишає шрамів;
  • не потребує тривалої та болісної реабілітації;
  • дозволяє швидко досягти бажаного результату.


Апаратна корекція не потребує зміни вашого стилю життя. Якщо перед пластичною операцією потрібна серйозна підготовка та комплексне обстеження, а після неї – тривале відновлення з дотриманням великої кількості обмежень, то TRUSCULPT flex всього цього не потребує. А оцінити результат можна вже після кількох сеансів. До того ж процедура проходить з комфортом та не викликає болісних відчуттів.


За яким принципом працює апарат TRUSCULPT Flex?

Скульптура м’язів – це процедура, яка передбачає вплив на поперечно-смугасті м’язові волокна. Вона стимулює їх ріст, завдяки тому, що електричний струм викликає контрольоване скорочення м’язів та впливає та всю їх довжину – від початку і до кінця.

Технологія багатонаправленої стимуляції (MDS) пропонує три варіанти лікувальних режимів шляхом повторення інтенсивних зжимань, присідань і скручувань.


Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_13

Режим  1 – Підготовчий

Подібний до розтяжки перед тренуванням та призначений для того, щоб досягти максимального результату. Створює скручуючий рух, щоб розігріти, розтягнути м’язи та повільно створити толерантність до м’язових скорочень.


Режим 2 – Тонізація

Стискає м’язи, утримує їх до виснаження, а потім розслабляє, щоб збільшити силу та витривалість


Режим 3 – Скульптурування

Подібний до інтенсивних вправ, які викликають мікророзриви та стимулюють нарощення м’язових волокон, щоб збільшити м‘язи.

Під час процедури насадки розташовуються таким чином, щоб одночасно опрацювати кілька малих і великих груп м’язів.


Фото результатів пацієнтів

Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_9

Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_10

Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_11

Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_12

Переваги ТruSculpt flex

Апаратний метод скульптурування тіла відрізняється наступними особливостями:


  • швидкий та безпечний спосіб нарощення м’язової маси без інтенсивних фізичних навантажень;
  • можливість тонкого налаштування апарату під потреби конкретного пацієнта;
  • скульптурування 8 анатомічних областей одночасно;
  • три режими лікування;
  • формування привабливої фігури без інвазивних втручань в організм;
  • відсутність реабілітаційного періоду.

Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_13

Скільки процедур варто пройти для досягнення привабливого рельєфу тіла?

За один сеанс, який триває 45 хвилин, можна обробити до восьми ділянок. Бажаного результату можна досягти всього за чотири процедури.  Щоб скульптурування тіла було більш швидким та вираженим, можуть знадобитися додаткові процедури, спрямовані на зменшення жирових відкладень.


Корекція фігури на апараті TRUSCULPT Flex-_12

Зазвичай маніпуляції, які допомагають позбутися зайвих жирових відкладень, проводяться перед процедурою скульптурування м’язів. Це потрібно для того, щоб спочатку видалити жир і зробити м’яз більш помітним, а потім обробляти його за допомогою апарату для TRUSCULPT flex.


Які відчуття викликає процедура?

На початку лікування пацієнти відчувають легке скорочення м‘язів, а в міру збільшення інтенсивності скорочення посилюється. В цілому сеанс проходить з комфортом та без болю. Результат досягається рівномірно та при дотриманні здорового способу життя зберігається протягом тривалого часу.

Після кожної процедури зміни ставатимуть більш вираженими. Ваше тіло поступово буде ставати рельєфним та привабливим.


Чи є період реабілітації?

TRUSCULPT flex не потребує відновлення. Одразу ж після сеансу пацієнт може повернутися до звичайної діяльності. Після процедури можна помітити легке поколювання в оброблених ділянках, яке зберігається протягом кількох годин, та/або невелику болючість м’язів (крепатура) протягом 24-72 годин. Такі ознаки вказують на те, що м’язові волокна добре пропрацьовані.


Коли можна помітити результати?

Максимальний результат зазвичай помітний через 8-12 тижнів після останнього сеансу. Зумовлено це тим, що організму потрібен деякий час, щоб відновити м’язи, сформувати їх структуру та вивести продути розпаду. Однак перші позитивні зміни стають помітними вже через кілька сеансів.


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін