Поверніть екран

Меню

Дерматоскопія

ВАРТІСТЬ

Від 100 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Метод дерматоскопії дозволяє встановити природу та структуру новоутворів ще на ранніх стадіях. Тобто можна дослідити безпечність родимок без інвазивного втручання. Адже колись таке дослідження проводилось лише після повного або часткового видалення утвору. На даний час доведено, що біопсія є неприпустимою, тому що сприяє швидкому контактному поширенню меланоми, що лише погіршує стан та веде за собою безліч негативних наслідків.

Розкішне, доглянуте та здорове волосся – один із пунктів не тільки зовнішньої краси, а й Вашого здоров’я в цілому.


На жаль, на сьогодні, випадіння волосся, січені кінчики та нездоровий блиск – проблеми чи не кожної жінки і, навіть, чоловіків.


При випадінні волосся слід визначити, чи існують на місці проблемної шкіри голови здорові волосяні фолікули. Якщо так, то шляхом правильного лікування можна досягти того, що на їх місці виростатиме нове, здорове волосся.


Діагностувати цю та інші проблеми Вашого волосся можна за допомогою кваліфікованих спеціалістів нашого салону та професійної діагностичної програми структури волосся та шкіри голови.


Лікар-трихолог - досвідчений фахівець з приводу питань та проблем, що у Вас виникли. У нашому салоні Ви зможете звернутись до спеціаліста і Вам допоможуть справитися не лише з такою проблемою, як алопеція, а й ліквідувати надмірну продукцію секрету сальними залозами, тобто жирну шкіру, позбутись лупи та інших захворювань шкірного покриву волосистої частини голови.


Що таке дерматоскопія?

Дерматоскопія - це неінвазивний спосіб дослідження шкірних новоутворів, що дає змогу ранньої діагностики такого захворювання, як меланома шкіри ще на стадії in situ, тобто без наявних метастазів. Це візуальний метод дослідження, що вже використовують понад десять років країни Америки, Австралії та Європи.


За допомогою спеціального приладу, що носить назву – дерматоскоп, лікар отримує збільшене зображення пігментного невуса чи інших новоутворів у десятки разів. Таким чином, можна наддетально вивчити структуру утворення, що нас цікавить. Про злоякісний характер говоритеме неоднорідність та нечіткі контури, значне поширення на сусідні ділянки та зміна забарвлення від бурого до вишневого і, навіть, зеленого кольору.Перевагою дерматоскопії є те, що не існує жодних протипоказів до її проведення, тобто використовують цей метод з метою діагностики різноманітних новоутворень шкіри. Рекомендовано проводити дослідження особам, у котрих дуже світла шкіра, наявність п’яти і більше великих родимок, особливо, коли розміри їх більше ніж 0,5 см. , надмірна кількість пігментних невусів на тілі (понад двадцять), гіперпігментація, ластовиння.


Якщо Ви помітили, що кількість родимок помітно збільшилось, або ж одна родимка стала збільшуватись у розмірах, змінювати контури, форму, колір, слід негайно звернутись до лікаря. Крім того, такий процес часто відбувається після надмірної інсоляції, адже ультразвукове випромінювання має не лише терапевтичний, але й злоякісний вплив на організм людини, особливо у людей із світлою шкірою. Тому навіть маленька невинна родимка після прийняття довготривалих сонячних ванн може перетворитись у злоякісну пухлину шкіри – меланому.Метод проводиться за допомогою дерматоскопа, отже лікар оцінює новоутвір візуально. Звичайно, попередньо слід оглянути зміни неозброєним оком, щоб зробити певні висновки. Але десятикратне збільшення дерматоскопа дозволить більш детально вивчити ділянку шкіру, Що нас цікавить.


Ще більш точно інформацію можна отримати за допомогою цифр, адже кожен новоутвір оцінюється в балах. І після елементарних підрахунків лікар робить висновки. Існують також цифрові камери, що дозволяють оцінити динаміку родимки у часі.


Процедура коротка і безболісна. Контактна поверхня дерматоскопа розміщується на поверхню новоутворення і фіксується цифровий дерматоскопічний знімок.


Отже, дерматоскопія застосовується у таких випадках:

 • Діагностика родимок, тобто пігментних невусів;
 • Діагностика злоякісних новоутворень (базаліоми та багатоклітинний рак шкіри, плоскоклітинний рак, меланома);
 • Діагностика кератозу внаслідок надмірної інсоляції;
 • Діагностина гемангіом, ангіом, лімфангіом;
 • Діагностика бородавок, папілом, та інших новоутворів на шкірі.


Ситуації, в котрих дерматоскопія є необхідною:

 • У Вас з’явилась родимка, що швидко збільшується у розмірах, або ж родимка, котра у Вас була почала змінюватись візуально ( форма, контури та колір) за короткий період часу;
 • Ви травмували родимку;
 • У Вас виникло бажання видалили родимку з естетичної точки зору, але хочете впевнитись, що це безпечно;
 • У Вас дуже багато родимок і майже щодня з’являються нові;
 • У Ваших близьких родичів були випадки меланоми чи інших злоякісних новоутворень шкіри;
 • У Вас є родимка у місці природних складок, що постійно піддається тертю і травматизації;
 • Ви просто хочете бути впевненими у тому, що утворення, що присутні у Вас на шкірі тільки доброякісні.


Ефективність методу:

Чутливість дерматоскіпії сягає 96%. Тобто цей метод збільшує правильну діагностику злоякісних новоутворів на ранніх стадіях на 40%.


Але, бувають випадки, коли дерматоскопії буде не під силу впоратись із діагностикою, наприклад у випадку підшкірних новоутворень (ліпоми, фіброми, рабдоміоми).


Хто проводить процедуру дерматоскопії?

У нашому косметологічному салоні процедуру проводить кваліфікований лікар, що має спеціалізацію із дерматології та онкології. Має тривалий досвід роботи із дерматоскопом та гарантує якісну та швидку діагностику шкірних новоутворень.


Протипокази як зазначалось вище, відсутні. Не існує жодної небезпеки і під час вагітності та лактації.

форма запису

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

Логотип студії краси та здоров'я