+38 (068) 69 65 060
Меню

Відгуки нащих клієнтів

Natalia Tyrok
Natalia Tyrok

Дуже приємне обслуговування та спілкування. Хорошим здивуванням було те що Тетяна Луцик особисто знаходить час проконсультувати та дати рекомендації кожному (принаймі у мене так було, я не записувалася конкретно до п.Тетяни, але все ж для мене знайшли час, причому безоплатно ☝️)

Дівчата уважні і ввічливі, компетентні у своїй справі та вільно володіють інформацією про інноваційні методи. В клініці чисто та свіжо, без зайвої метушні. Дуже вразило що мені не намагалися щось «нав’язати» (косметики, процедур додаткових і т.д.)

До клініки зручно доїхали, можна припаркувати авто і хороша транспортна розв’язка, або ж навіть прогулятися пішком з центру 👍🏽

Світлана Крижанівська Блінова
Світлана Крижанівська Блінова

Я в захваті! Усі косметологи - з вищою медичною освітою, які можуть не "зашліфувати" проблему, а знайти варіанти вирішення її. Дуже раджу косметолога Оксану Уську: компетентна, позитивна, дуже акуратна. Повернуся ще!:)

Світлана Вардзаль
Світлана Вардзаль

Тетяна Олександрівна єдиний лікар-дерматолог , якого я завжди усім безсумнівно рекомендую, вона вилікувала мене, хоч і ситуація була в мене ой яка непроста, на обличчі місця живого не було, зараз я повністю здорова і цим завдячую тільки Вам!

Алла Великанова
Алла Великанова

Решила чуток кожу свою побаловать...Теперь буду баловать намного чаще!)))Рекомендую-специалист от Бога,приятная атмосфера студии,а косметологи...нет слов!Тот случай,когда получаешь больше,чем ожидаешь!Огромное спасибо!

Nastya Kovalska
Nastya Kovalska

Я у великому захваті! Сервіз дуже хороший, завжди пропонують і чай з кавою, я просто душевну компанію) Самі послуги супер, була і на чистці, і на ін'єкціях - дуже задоволена. Роблять якісно, гігієнічно, безболісно. Тож всім дуже рекомендую пані Тетяну Олександрівну і студію краси)

Iryna Koval
Iryna Koval

атмосфера, і пофесіоналізм і підхід до кожного на дуже високому рівні. А щодо Тетяни Луцик - це просто неймовірна людина перш за все і насправді чудовий лікар. Удачі вам дівчатка, так і надалі продовжуйте і хай все буде в радість:)

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ЗАЛИШИТИ ВІДГУК