+38 (068) 69 65 060
Меню
Доглядові процедури

Доглядові процедури

ВАРТІСТЬ

Від 1100 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Одна з наших спеціалістів вдало зазначила: “У 20 років дівчина має обличчя, яке дала їй природа. У 30 років - яке вона отримала своїми стараннями. А в 40 років - те, на яке заслуговує”.

Вартість процедур

HYDRO PEPTIDE
Інтенсивний догляд
1300 грн
Delux Detox
1100 грн
IS CLINICAL
Вогонь і Лід Fire and Ice facia
1500 грн
Пінний ферментний догляд
1600 грн
Вогонь і Лід + УЗ чистка
1800 грн
MEDIK8
Medik8 Зволоження
1250 грн
Medik8 Brightening
1350 грн
Medik8 Platinum
1450 грн
OBAGI ZO SKINE
Obagi zo skine процудура ультразволоження
1600 грн
МОНОДОЗНІ ДОГЛЯДИ CASMARA
ДОГЛЯД З ЯГОДОЮ ГОДЖІ (потужний антиоксидант,протизапальна, антибактеріальна дія)
1350 грн
OCEAN MIRACLE
(детокс клітин,стимуляція синтезу колагену та еластану)
1400 грн
SKIN SENSATION Мультивітамінний комплекс
(відновлення,мінералізація,зволоження, ліфтинг)
1400 грн
Q-10 RESCUE
Шовковий догляд для зрілої шкіри (зменшує глибину зморшок,тонізує, інтенсивно живить)
1750 грн
REGENERINE
Ефект ботоксу (омолоджуюча,регенеруюча,гідроживильна формула)
1500 грн
AGE DEFENSE
Натуральна антивікова система 360 (чутлива шкіра,купероз,стресова шкіра)
1750 грн
INFINITY
Омолоджуюча дія (поєднання нейрокосметики(нервова система), геноміку(ДНК),елігенетику(експресію генів), хронокосметику(циркадні ритми), регенеративну косметику)
1750 грн
ФЕРМЕНТНИЙ ЛІФТИНГ від GlyMed Plus
Вартість
2000 грн


І справді обличчя - перше, на що звертають увагу навколишні. А під впливом навколишніх факторів воно має здатність старіти та втрачати еластичність. Саме тому спеціалісти Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик проводять доглядові процедури, покликані відновити молодість та красу нашого лиця.


Суть доглядових процедур

Пропонуємо Вам цілий спектр послуг, здатних розв’язати будь-яку проблему, відновити та покращити стан шкіри обличчя:


  • Зволоження;
  • Антивікова терапія (попередження, корекція та розгладження зморщок, омолодження шкіри);
  • Професійний догляд за сухою та зневодненою шкірою (додатковий захист та насичення гіалуроновою кислотою);
  • Спеціальна серія маніпуляцій для чутливої шкіри (лікування куперозу, акне, постакне, видалення шрамів та рубців);
  • Доглядові процедури для жирної шкіри;
  • Експрес-процедури (миттєвий ефект);
  • Процедури для комбінованого типу шкіри;
  • Висвітлення пігментних плям.


Зазначимо, що кожна з доглядових процедур у нашій Студії проходить у декілька обов’язкових етапів: поверхневе та глибоке очищення, тонізування та зволоження, доглядові маніпуляції, які підбирають відповідно до типу шкіри та поставленої проблеми, завершальні (захисні) впливи.


Жирна шкіра

Проблеми, з якими стикаються власники такої шкіри, різноманітні - блиск, розширення порів, поява комедонів, акне та розвиток запальних інфільтратів. Тому доглядові процедури передбачають вирішення відразу декількох проблем: зниження рівня функціонування сальних залоз (зменшення кількості виділеного себуму), звуження та очищення шкіри (видалення бруду, пилу, сальних пробок) за допомогою масок, скрабів, масажування з використанням професійної космецевтики (“Holy Land”, “Forlle’d”, “Biologique Recherche”).


Суха дерма

Власниці цього типу шкіри часто відчувають подразнення та помічають неприємне почервоніння, яке може сигналізувати про розвиток куперозу. А незначні коливання температури можуть пригнічувати всі попередні результати професійних косметологічних процедур. Наш спеціаліст допоможе підібрати правильний зволожувальний крем, а також проведе сеанс очищення та відновлення поверхневих та серединних шарів дерми. Новітні методики та вправні маніпуляції допоможуть наситити клітини вологою, відрегулювати водний баланс, підвищити еластичність шкіри, прибрати мімічні зморшки.


Комбінований тип шкіри


Таке обличчя характеризується жирним блиском у Т-зоні, помітна сухість щік, можливе зневоднення ділянок лоба вздовж росту волосся. Тому підібрати універсальний доглядовий засіб буває важко. У Студії краси та здоров’я проводять спеціальні комплекси процедур, які водночас зволожують шкіру та прибирають зайвий шкірний жир.


Доглядові процедури для чутливої дерми

Тут варто з обережністю ставитися до інгредієнтів, які входять до складу косметичних засобів. Адже навіть незначне відхилення від норми або концентрації препарату може призвести до почервоніння та опіків. Ми ж застосовуємо гіпоалергенні засоби, покликані зменшити чутливість, прибрати подразнення, розслабити та заспокоїти шкіру. Такі процедури часто пропонують як завершальний етап після агресивних маніпуляцій (чистки, апаратні методики, ін’єкції).


Пігментні плями


Меланін, який розташований у поверхневих шарах шкіри, впливає на появу темних плям, які виглядають не зовсім естетично. Тому доглядові процедури покликані відбілити певні ділянки, запустити природні процеси регенерації шкіри, відновити активну роботу клітин та тканин.


Anti-age програми

Якщо до 25 років можна обійтись лише легкими доглядовими процедурами, то після 25 років природні процеси в нашому організмі сповільнюються. Саме тому під час консультації спеціаліст оцінює вираженість проблеми та підбирає спеціальний комплекс процедур, які відновлюють структуру шкіри, запускають вироблення колагену та еластину, покращують метаболізм, вирівнюють тон та рельєф.


Експрес-методики

У сучасному зайнятому світі не завжди вистачає часу на повноцінний догляд у косметолога. Тому популярністю користуються експрес-методики, які дають яскравий миттєвий ефект уже після першого сеансу. Комплексний вплив полягає у зволоженні, детоксикації, збагаченні киснем клітин та тканин, вирівнюванні тону та кольору шкіри.


Отже, звертаючись до фахівців Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик, Ви отримуєте візуальну та комп’ютерну діагностику, поради щодо домашнього догляду за шкірою та фаховий підхід до розв’язання проблем зі шкірою в межах косметологічного кабінету.


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін