Лікування випадіння волосся

Від 450 гривень
60 хвилин

Здорове та розкішне волосся – окраса будь-якої жінки та чоловіка. Алопеція – це патологічний стан, що супроводжується випадінням волосся в місцях його природного росту. Зазвичай пацієнти звертаються із проблемою випадіння волосся на голові. Стереотипом є те, що алопеція притаманна особам старшого віку. На сьогодні у косметологічні салони за допомогою до лікаря-дерматолога звертаються молоді люди до тридцяти років.

В чому причина?

  1. Генетична схильність;
  2. Вплив навколишнього середовища (сезонність, біоритми);
  3. Певні захворювання:

 

  • Порушення ендокринної системи (у жінок – клімакс, менопауза, вагітність, лактація, полікістоз чи онкологічні захворювання яєчників; у чоловіків – різноманітні гормональні порушення);
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту;
  • Тривале застосування певних лікарських засобів, в тому числі хіміотерапії;
  • Променева терапія, та вплив радіоактивного випромінювання;
  • Стрес;
  • Травми;
  • Деякі інфекційні захворювання.


Отже, причину випадіння волосся можна довідатись лише після ретельного обстеження цілого організму.

Наш лікар-трихолог призначить Вам необхідний об’єм діагностичної програми та підбере найефективніше лікування.


Найпопулярнішим методом боротьби з алопецією є Мезотерапія.

Метод, що покращує кровообіг та лімфообіг шкіри голови, стимулює обмінні процеси, зміцнює структуру волосся та прискорює його ріст. Лікар підбере для Вас склад індивідуального «мезококтейлю» та за допомогою мікроін’єкцій введе препарати підшкірно у волосисту частину голови. У склад коктейлю найчастіше входять: вітаміни, мікроелементи та амінокислоти.

Процедуру проводимо кожні 5-10 днів. Курс від 5 до 12 процедур.

Плазмоліфтинг – введення під шкіру голови власної плазми крові, збагаченої фібрином та тромбоцитами.

Ви зможете детальніше ознайомитись із технікою процедури мезотерапії та плазмоліфтингу у нас на сайті або безпосереднього проконсультуватись із трихологом щодо проблем шкіри та волосся, які Вас турбують.

Пам’ятайте, чим раніше Ви розпочнете боротьбу з алопецією - тим більше шансів у Вас затримати процеси тотального випадіння волосся та отримати хороший результат лікування та профілактики.

Ваше красиве волосся та шкіра – наші старання та професіоналізм!

Запрошуємо

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

flowers