+38 (068) 69 65 060
Меню
Масаж обличчя GYM

Масаж обличчя GYM

ВАРТІСТЬ

Від 1000 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

90 хвилин

Масаж тіла чи обличчя - це вже давно не лише один з методів релаксу, лікування чи реабілітації, але й ефективний засіб омолодження. Масаж обличчя не новинка у світі косметології, але чомусь йому приділяють неналежну увагу. Хоча дарма, адже масаж обличчя володіє чудовою релакс та ліфтинговою властивістю, допомагає у боротьбі з набряками, уповільнює процеси старіння шкіри.

Вартість процедур

Масаж обличчя GYM
Масаж “Gym”+ маска 90 хв
1000 грн
GYM + альгінатна маска 90 хв.
1350 грн

Відштовхуючись від різних типів масажу можна досягти різних результатів, які ми очікуємо від процедури. До прикладу масаж «GYM” - це гімнастика для обличчя.


Техніка проведення спрямована на роботу з мімічними м‘язами, стимулюємо їх скорочення та розслаблення для того, щоб якнайдовше зберігати шкіру лиця гладкою та молодою. Його ще називають «нехірургічною підтяжкою». Після курсу процедур атонічна шкіра обличчя стає пружною та еластичною. 


Рекомендований курс 10-12 процедур. Мінімум 5 процедур 1 раз в 5-7 днів. Триває процедура 1,5 години,включаючи безпосередньо масаж, що триває 40 хвилин, вмивання та альгінатну маску після масажу. 


Як відбувається процедура?

Процедура масажу лиця - це, в першу чергу, розслабляюча процедура, після якої присутнє відчуття відпочинку. Тому масаж лиця відбувається у комфортних умовах, з приємною ненав‘язливою музикою. Після того, як ви зручно розташувались на канапі косметолог вмиває вам обличчя, обов‘язково з дотриманням умов асептики.

Масаж обличчя GYM-_1

Далі теплими руками з масажною олією масажує ділянки обличчя в декілька етапів. Під час масажу лиця відбувається стимуляція кровообігу, що є додатковим плюсом цієї процедури.


Це, своєю чергою, покращує надходження поживних речовин зі крові у шкіру. Після масажування косметолог змиває залишки олії для масажу з обличчя та накладає альгінатну маску. Завдяки альгінатній масці шкіра заспокоюється, зменшується її почервоніння, яке може проявлятися під час масажу. 


Який ефект дає процедура?


Масаж обличчя допомагає не лише позбутись набряків лиця, але й покращує завдяки цьому овал обличчя, підтягує тканини та дає ефект ліфтингу. Після курсу масажу обличчя значно покращується зовнішній стан шкіри, вона набуває свіжого та здорового вигляду. Внаслідок масажу підвищується тургор шкіри та еластичність, міцність тканин, що попереджає птоз.

Масаж обличчя GYM-_2

Вже після першого сеансу спостерігається значний ефект гладкості шкіри та покращення контуру обличчя. Розгладження дрібний зморшок та усунення застою лімфи дає вигляд молодості шкіри лиця.


Кількість процедур встановлює косметолог за станом шкіри, типом масажу, який необхідний та побажанням пацієнта.


Покази до процедури масажу обличчя


Масаж обличчя може проводитись усім, хто має бажання відпочити та повернути здоровий вигляд шкіри чи зберегти якнайдовше молодість, попередити вікові зміни.


Масаж обличчя є показаним для:


 • реабілітації після травмування, неврологічних захворювань;
 • набряку обличчя;
 • попередження птозу тканин;
 • розслаблення м‘язів для розгладження шкіри;
 • збереження тонусу та еластичності шкірного покриву;
 • покращення кровообігу та лімфообігу;


Для кращого та довготривалого ефекту рекомендується повторювати курс масажу обличчя, кратність якого підбере вам косметолог.

Масаж обличчя GYM-_3

Протипокази до процедури


Потрібно розуміти, що масаж - це не проста маніпуляція, адже при неправильному проведенні його можна нашкодити м‘язовому апарату шкіри, викликати значні больові та неприємні відчуття. Також є стани, при яких не можна проводити масаж обличчя, тому що є значний ризик ускладнень.


До протипоказів проведення масажу обличчя відносять:


 • гострі захворювання чи загострення хронічних;
 • герпетичні ураження шкіри в ділянці проведення масажу;
 • неврологічні захворювання у стадії загострення;
 • розширені судини на обличчі а також розацеа, купероз;
 • порушення шкірного покриву у ділянці проведення процедури внаслідок травм чи опіків;
 • проведені напередодні процедури ін‘єкційної косметології, а саме - ботулінотерапія, контурна пластика обличчя філерами гіалуронової кислоти чи гідроксиапатитом кальцію;
 • алергічні реакції на олію для масажу;
 • злоякісні новоутворення;
 • запальні захворювання шкіри;


Перед процедурою масажу обличчя необхідно попередити косметолога про наявність певних причин, що унеможливлюють проведення сеансу, адже це вбереже, в першу чергу, вас від небажаних наслідків на шкірі. 


Отже, масаж обличчя є одним з універсальних методів боротьби з певними проблемами шкіри, такі як дрібні зморшки, тьмяність шкіри, зменшення трофіки тканин обличчя, опущення овалу лиця, а також це приємна процедура, яка надає чудовий настрій, що також важливо для сяючого вигляду шкіри загалом.


Рекомендований курс 10-12 Мінімум 5 проц.


1 раз в 5-7 днів. Триває процедура 1,5 год


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін