+38 (068) 69 65 060
Меню
Ліфтинг обличчя Agnes

Ліфтинг обличчя Agnes

ВАРТІСТЬ

Від 6500 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Ліфтинг обличчя на апараті Agnes – це ефективний метод, щоб усунути жирові відкладення на обличчі. Agnes RF – безпечна та ефективна альтернатива хірургічній пластиці. Методика працює на використанні радіочастотних хвиль, допомагає позбутися зморшок, другого підборіддя, гриж нижніх повік, бриль, сирингоми та звужує пори, лікує акне. Тривалий ефект підтягнутої та гладкої шкіри, а також чистої шкіри без акне та комедонів.

Вартість процедур

Вартість процедур
AGNES брилі
8500 грн
Agnes носогубні жирові пакети
6500 грн
Agnes грижі очей (нижніх повік)
8080 грн
Agnes smile face
13000 грн
Agnes full face (зона бриль, підборіддя та очей)
16000 грн
Agnes acne підборіддя
8080 грн
Agnes acne щоки+ніс
13000 грн
Agnes acne чоло
10100 грн
Agnes друге підборіддя-
10100 грн

Принцип дії 

Апарат Agnes використовує стабільну технологію радіочастотної енергії на основі електрокоагуляції та електротермолізу. Головна особливість пристрою в його здатності фокусувати енергію на цільові клітини тканин з урахуванням їх будови. Завдяки цьому методика відрізняються високою ефективністю та тривалим зберіганням досягнутого результату. 
Акне: апарат Agnes RF обладнаний мікроізольованою голкою, яка чітко передає енергію на тканини сальних залоз, щоб їх зруйнувати. Таким чином, ми лікуємо акне, яке виникає внаслідок гіперактивності сальних залоз шкіри.

Те саме відбувається, коли лікуємо сирингому, але у цьому випадку впливаємо на потову залозу. Жирові пакети: радіочастотна енергія спалює локальні жирові відкладення в ділянці нижніх повік, усуває грижі, друге підборіддя. 


Омолодження: пряма теплова енергія стимулює неоколагеногенез, в результаті якого активно синтезуються волокна колагену. Таким чином, розгладжуємо зморшки в периорбітальній ділянці, шкіра стає підтягнутою та гладкою.


Покази до процедури 

Ліфтинг обличчя Agnes показаний при таких естетичних проблемах: 


 • подвійне підборіддя; 
 • грижі нижніх повік; 
 • зморшки навколо очей; 
 • сирингома; 
 • акне;
 • брилі. 


Результати процедури Agnes

Після процедури значно зменшуються жирові відкладення під шкірою, тому вдається позбутися подвійного підборіддя чи гриж повік. Шкіра помітно розгладжується, стає пружною та еластичною. Якщо процедура проводиться для лікування акне чи комедонів, їх кількість стає меншою вже після першого сеансу, зникає почервоніння та інші прояви запалення. 

Ліфтинг обличчя Agnes-_2

Ліфтинг обличчя Agnes-_3

Ліфтинг обличчя Agnes-_4

Ліфтинг обличчя Agnes-_5

Ліфтинг обличчя Agnes-_6

Ліфтинг обличчя Agnes-_7


Переваги Agnes-ліфтингу


Інноваційна методика підтяжки обличчя на апараті Agnes має такі переваги: 


 • Безпечність. Для виконання процедури застосовуються стерильні голки, тому відсутній ризик інфікування. До того ж фахівець може регулювати інтенсивність радіочастотних хвиль. 
 • Висока ефективність. Шкіра помітно підтягується вже після першого сеансу, зменшується кількість акне та комедонів, зникають прояви запалення. 
 • Короткий реабілітаційний період. Відновлення після процедури триває 3-5 днів при дотриманні простих правил та рекомендацій по догляду за обличчям. 
 • Тривалий ефект. Результати процедури зберігаються протягом тривалого часу, оскільки під дією апарату відновлюється колагеногенез та інші природні процеси омолодження. 
 • Відсутність рубців. Після процедури не лишається шрамів та рубців на відміну від пластичної операції. 

Ліфтинг обличчя Agnes-_2

Якщо бажаєте особисто оцінити переваги ліфтингу обличчя Agnes, записуйтесь на консультацію до нашого фахівця. Процедуру виконує досвідчений косметолог з медичною освітою. Він оцінить стан вашої шкіри та підбере максимально ефективний спосіб відновлення молодості.


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін