Ботулінотерапія

Від 1600 гривень
35 хвилин

Кожна представниця прекрасної статі бажає виглядати наче голлівудська зірка. Бути красивою, привабливою та сяючою. Тому з віком, жінки, кому за тридцять з розпачем дивляться у дзеркало, коли помічають на обличчі зморшки та ознаки старіння. Проте завжди існує альтернатива. ботулінотерапія зможе повернути Вам вроду та бажання дивитись на своє відображення якомога частіше.

Що таке Ботулінотерапія?

Ботулотоксин (нейротоксин), властивості якого були відкриті в 1982 році під час лабораторних та клінічних досліджень методів лікування блефароспазму та косоокості. Під час ін’єкції ботулотоксину вчені відзначили на тоді «побічний» ефект у вигляді розгладження зморшок на обличчі.

Отримано ботулотоксин із бактерій Clostridium botulinum, що виділяють його в процесі своєї життєдіяльності. Цей токсин є ослабленим в лабораторних умовах у декілька разів. Насправді він є небезпечним для людини і викликає таке важке захворювання як ботулізм, що характеризується дисфагією, дизартрією, диплопією та веде до серйозних наслідків, що пов’язано з його дією на ЦНС.

Препарат Ботулоксин є цілком безпечним, адже доза токсину мінімальна і справляє лише необхідний ефект, котрого ми очікуємо в естетичній косметології. А саме – згладжує мімічні зморшки та складки. Крім того, ефективний у лікування гіпергідрозу.

 

Яка дія ботулотоксину?

Під шкіру за допомогою тонкої голки вводиться певна кількість препарату у відповідну ділянку обличчя, він взаємодіє з рецепторами шкіри і викликає локальний параліч. Ефект є тривалим, до декількох місяців. Згодом токсин самостійно і без шкоди здоров’ю виводиться видільними системами з організму.

Ефект ботулотоксину полягає у блокуванні вивільнення медіатора ацетилхоліну у нервово-м’язовому синапсі, що веде до зупинки передачі сигналу від нервових закінчень до міоцитів і навпаки. Виникає так званий «параліч» нервових клітин. Імпульс не проходить від кори головного мозку і м’язи не скорочуються. Мімічна мускулатура обличчя стає менш рухомою і зморшки розгладжуються.  У випадку гіпергідрозу ефект полягає у припиненні виділення поту шляхом блокування передачі нервового імпульсу за такою ж схемою, тільки до рецепторів потових залоз.

Особливістю є те, що це відновний процес і ніякої шкоди нейронам та організму в цілому не завдає. Коли ефект токсину минає, вироблення ацетилхоліну повертається до норми, тому дія Ботулотоксину триває в середньому декілька місяців. Необхідно зазначити, що мікроскопічно абсолютної атрофії м’язів та нервових клітин не відбувається, тому такі процедури можна робити практично нескінченно. Повторювати ін’єкцію слід тоді, коли ефект стає візуально менш помітним.


Коли застосовуємо Ботулотоксин в косметології?

 • Мімічні зморшки обличчя (горизонтальні, вертикальні) в ділянці чола, між бровами, на спинці носа, навколо очей;
 • «Гусячі лапки»;
 • Виражені носо-губні складки;
 • Зморшки в ділянці шиї;
 • Корекція асиметрії обличчя(форма та висота стояння брів, опущені кутики рота, несиметрична посмішка);
 • Лікування гіпергідрозу (в пахвових ділянках, на долонях, стопах).


Протипокази:

 • Вагітність та лактація;
 • Вік до 18 років;
 • Герпетична інфекція шкіри та слизових оболонок;
 • Запальний процес на шкірі чи травма в місці майбутньої ін’єкції;
 • Індивідуальна непереносимість, алергічні реакції на білкові препарати;
 • Прийом антикоагулянтів, антибіотиків (Аміноглікозидів);
 • Міопія, короткозорість;
 • Гемофілія;
 • Міастенія;
 • Загострення важких хронічних захворювань серця, печінки, легень, нирок;


Хід процедури:

Розпочинаємо процедуру з фотографії обличчя в декількох проекціях, просимо пацієнта напружити мімічні м’язи (зморщити лоб, насупити брови, посміхнутись, примружити очі). Проводимо розмітку і переходимо до ін’єкцій тонкою голкою. Можливе застосування топічних анестетиків у вигляді мазі чи гелю перед проведенням процедури, але больові відчуття під час уколи є мінімальними.

Почервоніння в місцях ін’єкцій минає на протязі 30-40 хвилин. Після процедури рекомендовано працювати мімічною мускулатурою впродовж однієї години, для кращого результату. Слід утриматись декілька днів від декоративної косметики. Протягом 4 годин після введення препарату не бажано приймати горизонтальне положення, відмовитись від надмірних фізичних навантажень.

Очікуваний результат настає на 2 – 14 день, в середньому 3-7 днів. Зберігається ефект до 4 місяців, після повторної ін’єкції до 6-9 місяців. Зазвичай на рік процедуру повторюють 2 – 3 рази. Для лікування гіпергідрозу процедуру повторюють не більше 2 разів не рік.

 

Вікові обмеження:

Звичайно, проблеми зі шкірою обличчя зазвичай виникають у жінок за тридцять, але звертаються за процедурою і юні дівчата, котрим виповнилось тільки 18 років. Чому?

Поява зморшок безпосередньо пов’язана з надмірною емоційністю людини, як би кумедно це не звучало. Морщити лоб, надміру усміхатись, насуплювати брови або мружити очі, насправді, негативно відбивається на Вашому обличчі. Тому ін’єкції Ботулотоксину допоможуть побороти «гусячі лапки», горизонтальні зморшки на чолі, чи вертикальні зморшки на передніссі, виражені носо-губні складки як у жінок Бальзаківського віку так і у молодих осіб до 25.

Слід зазначити, що після 60 видимого ефекту від процедури досягти не вдається, адже в цьому віці процес старіння незворотній, тому за допомогою Ботулотоксину позбутися мімічних зморшок не вийде.

 


Запрошуємо

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

flowers