Плазмоліфтинг

ВАРТІСТЬ

Від 0 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

0 хвилин

Ін’єкційна процедура омолодження та покращення стану шкіри у косметології. Для ін’єкцій використовується збагачена тромбоцитами плазма крові.

Така методика отримання та застосування плазми була заснована ще у 1975 році у США. Тоді таку методику використовували для швидкого загоєння важких післяопераційних ран. Зараз плазмоліфтинг є однією з сучасних процедур відновлення та омолодження шкіри обличчя, а також для стимуляції росту волосся.


Збагачена тромбоцитами маса використовується лише у поєднанні з іншими косметологічними процедурами для досягнення очікуваного ефекту.


Методика

У пацієнта береться його власна кров і переганяється через спеціальний апарат (центрифугу). В результаті центрифугування відбувається розділення червоних кров’яних клітин крові від плазми з тромбоцитами. Отже, залишається концентрована плазма пацієнта, збагачена тромбоцитами та фібрином.


Цю речовину можна вводити в шкіру обличчя і при цьому жодних побічних ефектів у вигляді алергічних реакцій чи інфекційних процесів бути не може, адже плазма – це стерильна субстанція, що містить клітини конкретної людини.


Отже, процедура триває до 30 хвилин, від моменту забору крові пацієнта, центрифугування у спеціальному приладі, до внутрішньошкірних ін’єкцій.


Максимальний ефект спостерігаємо на 4 – 7 тиждень після сеансу, що зберігається до 18 місяців. Як зазначалось вище, лікарі-косметологи стараються не проводити плазмоліфтинг без інших паралельних процедур з омолодження шкіри.Найчастіше комбінують:

  • Плазмоліфтинг + філлери на основі гіалуронової кислоти;
  • Плазмоліфтинг + лазерні процедури для лиця;
  • Плазмоліфтинг + Мезотерапія;
  • Пламоліфтинг шкіри голови + препарати для стимуляції росту волосся: «Propecia», «Minoxidil».Протипоказання до проведення процедури:

  • Онкологічні захворювання;
  • Гострі та хронічні інфекційні захворювання;
  • Аутоімунні захворювання;
  • Хвороба Пакрінсона, паралічі;
  • Вагітність, лактація.


Як не дивно, але секрет краси та молодості прихований всередині, у власній кров’яній системі. І плазмоліфтинг цьому доказ.


Тисячі жінок та чоловіків переконались в ефективності цієї на перший погляд моторошної процедури.


Завітайте у нашу студію та використайте потенціал вашого організму за допомогою Плазмоліфтингу!

Вартість процедур

Обличчя
1200 грн.
Волосиста частина голови
750 грн.
Рук
1200 грн.
Обличчя (шия, декольте)
1750 грн.
Endoret PRGF
3500 грн.

форма запису

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

Логотип студії краси та здоров'я