+38 (068) 69 65 060
Меню
Діагностика і видалення новоутворів

Діагностика і видалення новоутворів

ВАРТІСТЬ

Від 350 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

30 хвилин

Природа родимок доброякісна, але під впливом певних факторів, перерахованих нижче, вони можуть перетворитись у злоякісні. Тому видалити утвір, що не лише Вас турбує візуально, але є загрозою переродження у меланому – просто та необхідно, особливо якщо у Вас світла шкіра та обтяжена спадковість щодо онкологічних захворювань шкіри.


Методи лікування новоутворів у нашій Студії краси та здоров’я:

Кріодеструктивний метод лікування, що базується на використанні рідкого азоту.


Кріогенне лікування, звичними словами – заморожування бородавок та інших об’ємних новоутворів шкіри, проводиться амбулаторно, адже це одномоментна процедура, яка не потребує особливого догляду. Метод безкровний та не викликає жодних больових відчуттів, тому анестезії не потрібно.


Міліуми – невеликі кісти, що утворюються внаслідок закупорювання фолікулів волосся або ж проток сальних залоз. Біляві або жовті утворення, розміром до 3 мм, що схожі на зернятко.


Видаляємо:

  • Механічно (прокол та видалення вмісту);
  • За допомогою електрокоагуляції.


Папіломи видаляємо електрокоагулятором, методом діатермії. На утвір накладається невелика металева петелька й крізь нього пропускається електричний струм, що перетворюється в тепло, що призводить до термічного ураження папіломи та некрозу. Ви відчуєте лише легеньке припікання або пощипування. Кірочка, що утворюється по завершенню процедури, за декілька днів самостійно відпадає.


Родимки, або пігментні невуси великих розмірів видаляємо також за допомогою електрокоагулятора.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін