Діагностика і видалення новоутворів

Від 300 гривень
50 хвилин

Природа родимок доброякісна, але під впливом певних факторів, перерахованих вище, вони можуть перетворитись у злоякісні. Тому видалити утвір, що не лише Вас турбує візуально, але є загрозою переродження у меланому – просто та необхідно, особливо якщо у Вас світла шкіра та обтяжена спадковість щодо онкологічних захворювань шкіри.

Методи лікування новоутворів у нашій студії краси та здоров’я:

Кріодеструктивний метод лікування, що базується на використанні рідкого азоту.

Кріогенне лікування, звичними словами – заморожування бородавок та інших об’ємних новоутворів шкіри, проводиться амбулаторно, адже це одномоментна процедура та не потребує особливого догляду. Метод безкровний та не викликає жодних больових відчуттів, тому анестезії не потрібно.

Міліуми – невеликі кісти, що утворюються внаслідок закупорювання фолікулів волосся або ж проток сальних залоз. Біляві або жовті утворення, розміром до 3 мм що схожі на зернятко.

Видаляємо:

  • Механічно ( прокол та видалення вмісту);
  • За допомогою електрокоагуляції.


Папіломи видаляємо електрокоагулятором, методом діатермії. На утвір накладається невелика металева петелька і крізь нього пропускається електричний струм, що перетворюється в тепло, що призводить до термічного ураження папіломи та некрозу. Ви відчуєте лише легеньке припікання або пощипування. Кірочка, що утворюється по завершенню процедури за декілька днів самостійно відпадає.

 

Родимки, або пігментні невуси великих розмірів видаляємо також за допомогою електрокоагулятора.

Запрошуємо

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

flowers