Поверніть екран

Меню

Діагностика і видалення новоутворів

ВАРТІСТЬ

Від 300 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

50 хвилин

Природа родимок доброякісна, але під впливом певних факторів, перерахованих вище, вони можуть перетворитись у злоякісні. Тому видалити утвір, що не лише Вас турбує візуально, але є загрозою переродження у меланому – просто та необхідно, особливо якщо у Вас світла шкіра та обтяжена спадковість щодо онкологічних захворювань шкіри.

Розкішне, доглянуте та здорове волосся – один із пунктів не тільки зовнішньої краси, а й Вашого здоров’я в цілому.


На жаль, на сьогодні, випадіння волосся, січені кінчики та нездоровий блиск – проблеми чи не кожної жінки і, навіть, чоловіків.


При випадінні волосся слід визначити, чи існують на місці проблемної шкіри голови здорові волосяні фолікули. Якщо так, то шляхом правильного лікування можна досягти того, що на їх місці виростатиме нове, здорове волосся.


Діагностувати цю та інші проблеми Вашого волосся можна за допомогою кваліфікованих спеціалістів нашого салону та професійної діагностичної програми структури волосся та шкіри голови.


Лікар-трихолог - досвідчений фахівець з приводу питань та проблем, що у Вас виникли. У нашому салоні Ви зможете звернутись до спеціаліста і Вам допоможуть справитися не лише з такою проблемою, як алопеція, а й ліквідувати надмірну продукцію секрету сальними залозами, тобто жирну шкіру, позбутись лупи та інших захворювань шкірного покриву волосистої частини голови.


Методи лікування новоутворів у нашій студії краси та здоров’я:

Кріодеструктивний метод лікування, що базується на використанні рідкого азоту.


Кріогенне лікування, звичними словами – заморожування бородавок та інших об’ємних новоутворів шкіри, проводиться амбулаторно, адже це одномоментна процедура та не потребує особливого догляду. Метод безкровний та не викликає жодних больових відчуттів, тому анестезії не потрібно.


Міліуми – невеликі кісти, що утворюються внаслідок закупорювання фолікулів волосся або ж проток сальних залоз. Біляві або жовті утворення, розміром до 3 мм що схожі на зернятко.


Видаляємо:

  • Механічно ( прокол та видалення вмісту);
  • За допомогою електрокоагуляції.


Папіломи видаляємо електрокоагулятором, методом діатермії. На утвір накладається невелика металева петелька і крізь нього пропускається електричний струм, що перетворюється в тепло, що призводить до термічного ураження папіломи та некрозу. Ви відчуєте лише легеньке припікання або пощипування. Кірочка, що утворюється по завершенню процедури за декілька днів самостійно відпадає.


Родимки, або пігментні невуси великих розмірів видаляємо також за допомогою електрокоагулятора.

форма запису

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

Логотип студії краси та здоров'я