+38 (068) 69 65 060
Меню
Механічна чистка

Механічна чистка

ВАРТІСТЬ

Від 850 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Механічна чистка обличчя - це косметологічна процедура, що забезпечує глибоке очищення шкіри ручним методом або за допомогою спеціальних інструментів. Серед усіх методів механічне очищення є «найдревнішим», але в жодному разі не поступається сучасним процедурам за допомогою спеціальних апаратів та косметичних засобів.

Вартість процедур

Вартість послуг
Комбінована чистка спини
1500/1800 грн.
Комбінована чистка рук
1500 грн.
Комбінована чистка сідниць
1500 грн.
Механічна чистка обличчя
Holy Land (атравматична/мануальна/комбінована)
850 грн
ЛАЗЕРНЕ ПРОГРІВАННЯ
Обличчя
450 грн
Плечового поясу
650 грн
Ділянки спини + плеч. поясу
850 грн

Механічна чистка обличчя

Сучасна косметологія пропонує ряд послуг, що дозволяють очистити шкіру. Та чи всі вони ефективні й чи вдається впоратись із «глибокими» проблемами?


Найефективнішим методом, що дозволяє позбутись закупорених пор, вугрів, жирних пробок, відкладень бруду та пилу глибоко в шкірі, а також ороговілих клітин є механічна чистка обличчя.

Механічна чистка-_1

Це косметологічна процедура, що забезпечує глибоке очищення шкіри ручним методом або за допомогою спеціальних інструментів. Серед усіх методів механічне очищення є «найдревнішим», але в жодному разі не поступається сучасним процедурам за допомогою спеціальних апаратів та косметичних засобів.


Процес очищення займає лише 30 – 40 хвилин, проте ефект безпосередньо залежить від підготовки та догляду за шкірою після процедури, що може зайняти й тиждень часу.


Підготовка перед процедурою в домашніх умовах:

  • Перш за все, слід підготувати себе психологічно, адже механічне очищення обличчя доволі болісна та агресивна процедура. І після її завершення обличчю буде необхідний деякий час на реабілітацію. Тому плануйте відвідування салону перед відпусткою чи вихідними.
  • За декілька днів до очищення бажано в домашніх умовах розпочати підготовку Вашої шкіри за допомогою пілінгу або зволожувальних засобів. Таким чином шкіра стане еластичнішою й процес очищення стане менш травматичним та ефективнішим.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Записуйтесь на процедуру

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з Вами.


Переваги та недоліки механічної чистки:

Основними перевагами такого методу очищення шкіри є можливість повністю та глибоко позбутись таких проблем на обличчі, як: закупорені пори, жирові пробки та чорні цятки, вугрі та ороговілі клітини. Вони зникають одразу після сеансу, а якщо здійснювати процедуру регулярно, з’являються на обличчі не так часто та менш помітно.


Проте цей спосіб має ряд мінусів, а саме болісність та ризик ушкодження шкіри, після чого можуть залишитись рубці, або ж стати так званими «воротами» інфекції для патологічної мікрофлори й зумовити інфекційні ускладнення у вигляді гнійничків, пустул. Не дивлячись ні на що, мануальна чистка залишається одним з найпопулярніших методів повного механічного очищення обличчя.




Протипокази:

  • Захворювання крові, прийом антикоагулянтів;
  • Герпетичне ураження шкіри;
  • Менструація;
  • Схильність до запальних процесів шкіри;
  • Гіпертонічна хвороба;
  • Цукровий діабет;
  • Демодекоз;
  • Фурункульози;
  • Екзема шкіри;
  • Ламкість судин;
  • Алергічні захворювання;
  • Онкологічні захворювання шкіри.

Слід зазначити, що при вагітності та лактації механічне очищення обличчя не є забороненим, оскільки не несе загрози здоров’ю матері та дитині.


Підготовка до процедури в салоні:

Очищення і розпарювання шкіри – це первинна підготовка до механічної чистки.

  • Очищення косметичними засобами. У деяких випадках, косметолог може запропонувати маску для обличчя, якщо відзначається сильне поверхневе забруднення шкіри;
  • Поверхневий пілінг шкіри, до складу котрого входять кислоти для очищення від ороговілих клітин;
  • Розпарювання обличчя з метою повного відкриття пор. Здійснюємо за допомогою спеціального вапоризатора, випромінювання лампи або зігріваючого крему чи парафінової маски.


Не слід розпарювати обличчя, якщо у пацієнта:

  • Бронхіальна астма у період загострення;
  • Тендітна, надмірної сухості шкіра;
  • Надто близько розташовані судини епідермісу;
  • Помітно розширені судини.

У таких випадках застосовують спеціальний гель, що навпаки охолоджує шкіру. Він дозволяє зволожити шкіру та розкрити пори.


Хід процедури:

  • Чистку лиця починаємо з того, що шкіра протирається та дезінфікується 3% розчином Пероксиду водню. Обличчя прикривається плівкою, що попередить потрапляння мікроорганізмів у відкриті пори;
  • Косметолог відкриває по черзі частину обличчя та ще раз протирає дезінфікуючим засобом, після чого проводить мануальну очистку. Згодом, знову дезінфікує та покриває назад захисною плівкою;
  • Голкою Відаля проколюється жирова пора та видавлюється за допомогою ложечки Унна;
  • Спеціальним розігрітим ситом видаляються відмерлі клітини, секрет сальних залоз. По закінченню процедури, шкіру протираємо тоніком із протизапальною дією.


Догляд за шкірою після процедури:

Після мануального очищення шкіра потребує дезінфекції та звуження пор, це досягають за допомогою спиртовмісних тоніків, саліцилової кислоти чи борного спирту, рідкого азоту.


Якщо у клієнта наявні запальні процеси на шкірі чи вугрі, що не вдалось видалити під час першої процедури, рекомендуємо повторний сеанс для більш глибокого очищення за допомогою ультразвуку. Тому, часто механічна очистка є доповненням апаратної або ж навпаки.


Для того, щоб стягнути пори, рекомендуємо косметологічні маски, що виготовлені на основі глини на ряду кислот. Процес відновлення шкіри, у такому випадку, триватиме швидше та результативніше.


Після процедури косметолог обов’язково порадить методи та засоби для подальшого догляду за шкірою, що підходять лише для Вас.


Реабілітація:

  • Не вмиватись після чистки впродовж 10 годин;
  • 2-3 дні не слід наносити декоративну косметику;
  • Протирати лице спиртовмісними тоніками зранку та ввечері;
  • Самостійно не відривати кірочки, адже це призведе до утворення рубців;
  • Заборонено приймати гарячу ванну, відвідувати сауну чи басейн;
  • Рекомендовано не перебувати під прямим сонячним випромінюванням чи відвідувати солярій, щоб запобігти утворенню пігментних плям на шкірі.


Як часто слід проводити процедуру механічної чистки?

Якщо шкіра жирна та проблемна, процедуру слід проводити кожного тижня до досягнення бажаного результату.


З ціллю профілактики – 1 – 2 рази на місяць. Якщо шкіра суха, доцільно проводити 1 процедуру в 8 – 10 тижнів. Проте, наш косметолог індивідуально підбере для Вас кількість та частоту сеансів, виходячи індивідуально з наявних проблем.


Механічне очищення обличчя відповідальна та ефективна процедура. Але вона не виліковує причину, лише позбавляє наслідків. Якщо Ви довіритесь нам, Ваша шкіра вже за тиждень стане гладкою та сяючою. Крім того, ми допоможемо з’ясувати етіологію проблемної шкіри й паралельно розпочати лікування «зсередини».


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін

Що краще механічна чистка чи ультразвукова?

Як і кожна процедура механічна та ультразвукова чистка має свій ряд показів та протипоказів, тому що краще саме для вас визначає лікар-косметолог на консультації.

Яку косметику ви застосовуєте для механічної чистки?

Для механічної чистки у нашій студії використовується професійна косметика, а саме: Holy Land, Casmara, IsClinical, DMK. Підбирається індивідуально до типу шкіри та її потреб.

Скільки коштує механчіна чистка обличчя?

Ціна на механічну чистку обличчя коливається від 550 до 850 гривень за процедуру.