Плазмотерапія Endoret PRGF

Від 3500 гривень
60 хвилин

Endoret PRGF / Ендорет - плазмотерапія з факторами росту дозволяє стимулювати і прискорювати процеси регенерації і омолодження. Відомо, що фактори росту безпосередньо впливають на фібробласти, стимулюючи синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Саме тому використання технології Endoret в косметології дозволяє досягти помітного омолоджуючого ефекту.

КОЛИ І ЯК ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ТЕХНОЛОГІЯ ENDORET (PRGF)?


Процедура мікроін'єкцій Endoret (PRGF) рекомендується як профілактичний захід, починаючи приблизно з 35 років для зниження вікових змін, а з 45 років з метою омолоджування і корекції.


Терапевтичний процес:


 • Взяття крові у пацієнта;
 • Ізоляція тромбоцитів;
 • Активація факторів росту;
 • Мікроін'єкції отриманим ефектом омолодження складом.


Сумістність з гіалуроновою кислотою

Методика Endoret (PRGF) сумісна з іншими косметичними процедурами, якщо немає протипоказань. Процедуру із застосуванням плазми, збагаченої факторами зростання, можна доповнювати ін'єкціями філерів для збільшення обсягу конкретної області.


Тривалість курсу:

Ефект від мікроін'єкцій Endoret (PRGF) проявляється поступово і стає помітним через 24 години після першого застосування, що виражається в збільшенні гладкості і сяйві шкіри з кожною новою процедурою. Рекомендується пройти три сеанси в перші три місяці. Далі курс індивідуальний, для підтримки результату потрібно від однієї до трьох процедур в рік в залежності від віку і типу шкіри.


 Запатентована технологія Endoret (PRGF) розроблена завдяки точним і суворим протоколам на кожній стадії: взяття крові, обробка в центрифузі, фракціонування, активація та застосування. Цей протокол забезпечує якість кінцевого продукту при оптимальних умовах. Всі використовувані компоненти, спеціально розроблені відділом досліджень, розробок та інновацій Інституту Біотехнології (BTI).


ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЯ ENDORET® (PRGF®)


 1. Новаторська технологія з найбільшим досвідом застосування на ринку.
 2. Технологія на 100% біосумісна, універсальна і безпечна.
 3. Контроль над активацією і застосуванням.
 4. Простий і швидкий протокол процедури. Всього 8 хвилин на одноразове центрифугування і 20 хвилин на підготовку.
 5. Висока клінічна ефективність стимулювання процесів загоєння і регенерації тканини за рахунок оптимальної, науково доведеною концентрації тромбоцитів (х 2,5 рази).
 6. Не містить лейкоцити, завдяки чому відсутній їх прозапальні дію. Володіє потужними бактериостатическими і болезаспокійливими властивостями.
 7. Endoret (PRGF) - єдина технологія, що має Європейський CE і Американський FDA сертифікати якості для застосування в різних областях медицини і для всіх використовуваних в процедурі приладдя (виробів медичного призначення).
 8. Універсальність: безліч формул і велика сфера терапевтичного застосування.


МАКСИМАЛЬНАЯ БЕЗПЕКА


Для забезпечення максимального рівня безпеки клієнтів в ході клінічної практики всі вхідні в набір Endoret (PRGF) приналежності виготовляються з матеріалів, біосумісних з плазмою, що гарантує відсутність негативного впливу на організм пацієнта в короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій перспективі.


Інші приналежності, які здаються подібними, виготовляють виключно для дослідницьких цілей (в рамках лабораторій). Тому їх безпека не гарантована. (Наприклад, забруднення плазми при взаємодії з пробірками з невідповідних матеріалів, використання лабораторних центрифуг, використання несертифікованих активаторів і т.д.).

Запрошуємо

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

flowers