+38 (068) 69 65 060
Меню
Апарат GS (Glow Solution) - пристрій для догляду за шкірою обличчя

Апарат GS (Glow Solution) - пристрій для догляду за шкірою обличчя
Апарат GS (Glow Solution) – пристрій нового покоління, що використовується в естетичній косметології для комплексного догляду за шкірою обличчя. З його допомогою проводиться процедура, яка складається з чотирьох етапів:


  • глибоке очищення шкіри;
  • висвітлення шкіри та відлущення омертвілих частинок епідермісу, інтенсивна й при цьому комфортна та безболісна шліфовка шкірних покривів;
  • безін’єкційна мезотерапія за допомогою ультразвуку із введенням в шкірні покриви коктейлю, що містить активні інгредієнти, здатні проникати в глибокі шари дерми;
  • інтенсивний догляд з використанням активних сироваток та інших речовин, додатковий вакуумний масаж.


Апарат GS (Glow Solution) допомагає позбутися ознак втоми шкіри, пігментних плям та інших косметологічних проблем без болю та тривалого процесу реабілітації. Завдяки використанню технології Glow Solution обличчя набуває яскравого вигляду, а шкіра стає більш гладкою, пружною та сяючою, звужуються розширені пори, зменшується інтенсивність забарвлення пігментних плям.


Для досягнення видимого ефекту достатньо однієї процедури. Тому методика дуже популярна при необхідності швидко підготуватися до важливого заходу. Але щоб досягти тривалого результату, необхідно пройти курс, що складається з 6-12 сеансів в залежності від стану шкіри.


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін