+38 (068) 69 65 060
Меню
Пілінг обличчя

Пілінг обличчя

ВАРТІСТЬ

Від 1100 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

60 хвилин

Пілінг - це косметологічна процедура, що забезпечує видалення верхнього шару епідермісу, що ороговів та надає шкірі непривабливого сухого вигляду. А також веде до стимуляції утворення колагену, еластину, тобто відновлює регенеративні процеси в дермі. Така процедура покращить стан Вашої шкіри, підвищить тонус та сприятиме розгладженню мімічних зморшок.

Вартість процедур

PRX-T33 Молодість без ін
Обличчя 1 мл
1500 грн
Обличчя+шия 2 мл
2550 грн
Обличчя+шия+декольте 3 мл
3550 грн
Інші пілінги
PCA Sensi Peel (чутлива шкіра)
1450 грн
PCA Ultra Peel (в'яла,зріла шкіра, пігментація,розацеа)
2000 грн
PCA Пілінг Джеснера Hydroguinone&Resorcinal (кистозне акне,фотоушкодження,висвітлення, вирівняння рельєфу шкіри)
1500 грн
PCA 6% Anti-Age(ретиноловий,відбілюючий)
3250 грн
TCA 15%
1490 грн
Пілінг TM ZO OBAGI (2мл)
1500 грн
Пілінг TM ZO OBAGI (4мл)
2420 грн
Пілінг Simildiet Ferulico
1100 грн
Пілінг Simildiet Mandelico
1100 грн
Пілінг Simildiet Azelaico
1100 грн

Щоб зберегти шкіру здоровою та красивою потрібно правильно за нею доглядати. Більшість жінок намагаються робити це вдома, але сучасна косметологія пропонує ряд ефективніших послуг, що повернуть молодість Вашій шкірі. Зокрема, пілінг обличчя та тіла.


Звичайно, схоже очищення можна провести вдома за допомогою скрабів, але ефективніше в цьому випадку спрацює сеанс в косметологічному салоні, де наш професіонал майстерно визначить для Вас засіб та варіант пілінгу. Слід зазначити, що потрібно підібрати метод та спосіб, що не лише покращить стан Вашої шкіри, а й не нашкодить.


Щодо методів впливу на шкіру виділяють:

  • Фруктовий пілінг (винні кислоти, молочні, гліколеві, лимонні, яблучні чи виноградні);
  • Хімічний (діюча речовина в такому випадку: фенол або гліколева кислота, трьохоцтова кислота);
  • Механічний (абразивні методи);
  • Апаратний (лазерне випромінювання, ультразвук);
  • Ферментативний пілінг;
  • Комбінований.


Фруктовий пілінг:

На сьогодні – найпопулярніша процедура, про котру знає чи не кожна жінка. Фруктові кислоти не лише очищують шкіру, а й змінюють нездоровий колір обличчя та сприяють нормальній секреції сальних залоз.Хімічний пілінг:

Не варто боятися цієї процедури, адже вона є цілком безпечною. Звичайно, якщо виконує її професійний косметолог. За допомогою Фенолу, Гліколевої кислоти чи інших хімічних, але абсолютно нешкідливих речовин, відбувається відлущення верхнього шару епідермісу.Механічний пілінг:

Використовуємо спеціальні щіточки та абразивні методи. Цей метод більш агресивний та потребує реабілітаційного періоду.


Але крім того, що ця процедура забезпечить глибоке очищення шкіри, ще й покращує глибокий обмін шляхом механічної стимуляції кровообігу та лімфообігу.Апаратні методи пілінгу:

Ультразвук – чудова альтернатива, якщо Ви хочете просто розслабитись під час процедури та уникнути неприємних відчуттів. Справляє чудовий ефект омолодження та забезпечить відновлення шкіри після надмірної інсоляції чи інших впливів зовнішнього середовища.Класифікація пілінгів залежно від глибини проникнення діючої речовини або випромінюваня:

  • Поверхневий – вплив на верхній шар епідермісу шкіри.
  • Серединний – пілінг за допомогою лазерного апарату. Варто віддати перевагу при інволютивних змінах шкіри, наявності рубців та розтяжок, зниження еластичності шкіри;
  • Глибокий – ефективний, але інвазивний метод, тобто здійснюється в операційних умовах під загальним наркозом. Таким чином можна позбутись пігментних плям, глибоких зморшок та підтягнути овал обличчя. Така процедура не виконується в косметологічному салоні. Тобто, це – амплуа пластичного хірурга.


Які ж покази до проведення пілінгу обличчя?

По-перше – профілактика інволютивних змін шкіри та відновлення еластичності, пружності та здорового кольору.


По-друге – корекція проблем, що Вас турбують, а найчастішими є: гіперпігментація та гіперкератоз, надмірний вплив сонячного випромінювання, закупорені пори та «чорні цятки», рубці та розтяжки, жирна шкіра та комедони, а також поверхневі мімічні та глибокі зморшки.


Протипоказання

 Запальні процеси, особливо на фоні хронічних захворювань обміну, наприклад, цукрового діабету; герпетичні висипання; онкологічні захворювання; алергічні реакції на препарати; вагітність та лактація. Поверхневий пілінг практично не має протипоказань, але для його проведення доцільно проконсультуватись у лікаря-косметолога.


Оскільки, відгуки про пілінг обличчя у соціальних мережах та взагалі у будь-яких пошукових системах лише позитивні, з впевненістю можна сказати, що це ефективна та найбезпечніша процедура очищення шкіри. І справа не лише у цьому. Результат, навіть після першої процедури, говорить сам за себе. Пілінг стане не лише необхідною процедурою, а й такою, що приносить задоволення від перебування у косметологічному салоні.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін