+38 (068) 69 65 060
Меню
Послуги подолога у Львові

Послуги подолога у Львові

ВАРТІСТЬ

Від 450 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

19 хвилин

Як часто ви помічали за собою швидку втомлюваність, болі у ногах, поколювання в ділянці стоп, надмірну пітливість стоп, чи утворення тріщин на стопах? Бородавки, натоптиші, врослі нігті - це все поодиноко чи в сукупності дає болючість та естетичний дискомфорт. Але ці проблеми можна вирішити візитом до подолога.

Вартість процедур

Консультація подолога
Первинна косультація
450 грн
Повторна консультація
300 грн
Апаратні послуги
Медичний апаратний педикюр (без покриття)
800 грн
Медичний апаратний педикюр з ускладненнями (без покриття)
800 - 1600 грн
Інші послуги
Видалення мозоля
350 - 450 грн
Видалення натоптишів
від 400 грн
Видалення бородавок
від 400 грн
Лікування тріщин
від 500 грн
Спилювання грибкових нігтів (1 ніготь)
від 300 грн
Видалення врослого нігтя
від 600 грн
Контрольний огляд/тампонада
200 грн
Коректуючі системи
від 850 грн
Ортези
від 500 грн
Протезування нігтевої пластини (1 ніготь)
від 500 грн
Лак лікувальний
100 грн
Розвантаження
від 250 грн
Пов‘язка
від 300 грн
Тампонада
від 200 грн
Рефлекторний масаж стоп
500 грн
Видалення врослого нігтя з грануляціюєю
900 грн
Зняття гель лаку
100 грн


Коли варто звертатись до подолога?

Послуги подолога у Львові-_3


Скористатись послугою подолога є важливо не лише з естетичної сторони, але й у цілому для хорошого самопочуття всього організму. Адже болі при певних захворюваннях стоп заважають повноцінному життю. Отже, до подолога варто звернутись, коли вас турбують:


 • врослі нігті;
 • тріщини на стопах;
 • мозолі;
 • бородавки;
 • натоптиші;
 • надмірна пітливість стоп (гіпергідроз);
 • грибкові захворювання стопи та нігтів;
 • надмірна ороговілість шкіри на стопах (гіперкератоз);
 • ускладнення цукрового діабету (діабетична стопа);

На консультації у подолога можна визначити причину захворювання та усунути її, а також уникнути ускладнень в майбутньому.


Послуги подолога у Львові-_1 Послуги подолога у Львові-_2

Послуги, які надає подолог в нашій студії.

У студії краси та здоров‘я Тетяни Луцик подологи надають якісне та професійне лікування захворювань стопи. До прикладу:


 • При гіпергідрозі застосовують метод лікування ботулотоксином, який зарекомендував себе як один з найкращих методів боротьби з надмірною пітливістю. 
 • При врослих нігтях безболісно усувають частину нігтя, яка провокує дискомфорт та дають рекомендації для подальшого правильного вибору взуття та методу педикюру.
 • Безболісно вирішують проблему з бородавками.
 • Забирають мозолі та натоптиші для комфортного наступання на стопу;
 • При цукровому діабеті, який може ускладнитись діабетичною стопою, чи грибкових ураженнях стоп та нігтів подолог працює в тандемі з лікарями вузьких спеціальностей, а саме: лікар-дерматолог та лікар-ендокринолог. Разом вони допоможуть позбутись важких наслідків захворювання та порадять як в майбутньому доглядати за стопами та нігтями.
 • Лікування тріщин на стопі - одна з найбільш популярних причин звернення до подолога. І одна з найбільш ефективних у вирішенні. За допомогою різних фрез забирають тріщини зроговілої шкіри, при цьому залишаючи здорову тканину без пошкоджень. Надалі профілактують рецидив спеціально призначеними для цього кремами, які порадить вам подолог та зручним взуттям.
 • І звичайно, найбільш популярна процедура - це медичний апаратний педикюр. Коли усунені всі захворювання шкіри стоп та нігтів, можна скористатись послугою подолога - апаратним педикюром, яка довершить вигляд ваших стоп та нігтів до ідеального та здорового стану.

 

Отже, здоров‘я стоп відіграє велику частину у загальному здоров‘ї організму, тому при найперших ознаках дискомфорту стоп чи нігтів варто скористатись послугами подолога.Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін

Коли слід звертатись до подолога?

Як тільки відчуваєте дискомфорт у ділянці стоп або бачите візуальні зміни, що приносять неприємні відчуття - звертайтесь на консультацію.

Чим медичний педикюр відрізняється від звичайного?

Звичайний педикюр займається естетичним виглядом нігтів, а медичний охоплює як естетичну сторону, так і лікування певних захворювань на стопах. Також під час медичного  педикюру не використовуються ріжучі інструменти та вода, що гарантує максимальну безпеку та атравматичність процедури.

Хто такий подолог?

Подолог - це фахівець, який виявляє та лікує проблеми стоп та нігтів, а саме: натоптиші, тріщини, бородавки, врослі нігті та інші видозміни нігтьової пластини, а також займається медичним педикюром.

Як швидко я зможу позбутись тріщин на п‘ятах?

Лікувальний процес займає певний час, який залежить від індивідуальних особливостей організму та ретельного виконання пацієнтом призначень лікаря.

На скільки безпечний педикюр у подолога?

При якісному виконанні всіх маніпуляцій подологом та дотриманням правил асептики можна бути впевненим у максимальній безпеці під час проведення педикюру.