+38 (068) 69 65 060
Меню
Лазер для видалення судин - QuadroStar Pro YELLOW

Лазер для видалення судин - QuadroStar Pro YELLOW
У деяких дерматологічних захворювань часто є одна неприємна ознака - це виразність судинної стінки на шкірі. В нормі судинна стінка не повинна яскраво себе проявляти, а бути захованою під здоровою, сяючою шкірою. Але на жаль такі захворювання як купероз чи гіперпігментація можуть проявлятись неестетичним виглядом судинок на шкірі. Різної форми зірочки капілярів можуть спровокувати дискомфорт та змушують використовувати щодня велику кількість тонального крему, що при здоровій шкірі абсолютно не обов‘язково. Тому для того, щоб мати однотонну шкіру без судинних зірочок можна скористатись допомогою апарату QuadroStar Pro YELLOW. 


Принцип роботи.


Робота апарату QuadroStar Pro YELLOW відзначається своєю ефективністю та швидкістю результату. Основою методу боротьби з судинками є склерозування судин та відсутність пошкодження зовнішнього покрову. Внаслідок склерозування у судини не потрапляє кров, тому вони не мають забарвлення і як наслідок - судинки не проявляються під шкірою. Завдяки пучкам жовтого світла, які мають довжину хвилі 577 нм можна зручно та ефективно забрати гіперпігментацію шкіри та отримати рівномірний тон.


Показання до застосування.


Професійні дерматологи та косметологи у своїй практиці часто використовують апарат QuadroStar Pro YELLOW, тому що він довів свою ефективність вже після першого застосування. Основні покази для лікування апаратом QuadroStar Pro YELLOW :

  • почервоніння шкіри (купероз);
  • телеангіектазії, значні прояви капілярної сітки на шкірі;
  • гіперпігментація;
  • акне;
  • вікова пігментація.
  • Апарат використовується з відповідністю до типу шкіри, раси та вираженості проблеми.


Переваги апарату.


Наскільки ефективний QuadroStar Pro YELLOW можна переконатись вже після першої процедури. Апарат QuadroStar Pro YELLOW гарантує безболісність та атравматичність у застосуванні. Процедура з використанням апарату триває лише декілька хвилин та не потребує реабілітації, як після хірургічного видалення судин.

Важлива також індивідуальність у підході до використання відповідно до потреб вашої шкіри, опираючись на ваш тип та забарвленість шкіри. Найголовніше те, що апарат QuadroStar Pro YELLOW не несе після себе ніяких ускладнень та побічних наслідків після використання. Зручний та ефективний апарат QuadroStar Pro YELLOW допоможе у вирішенні захворювань шкіри та не залишить вас без максимально позитивних результатів.


Послуги, які виконуються цим апаратом

Лазерне видалення судин

Лазерне видалення судин

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін