+38 (068) 69 65 060
Меню
Підтяжка обличчя нитками APTOS

Підтяжка обличчя нитками APTOS

ВАРТІСТЬ

Від 7000 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

10 хвилин

З віком обличчя кожної людини зазнає певних змін. Це проявляється у кожного індивідуально у різному віці. Залежить від багатьох факторів, таких як генетика, спосіб життя людини, догляд за шкірою, наявність супутніх патологій, гравітації та багато іншого. Вікові особливості шкіри проявляються опущенням жирових пакетів разом зі шкірою, з‘являються «брили» на обличчі, втрачена пружність шкіри, зменшується функціональність шкірного каркаса, з’являються виражені носогубні складки та мішки під очима. Але існує метод, який може повернути вигляд вашого обличчя на пару років назад та додати йому молодості, свіжості. Це можливо завдяки підтяжці обличчя нитками APTOS.

Вартість процедур

Вартість послуг
Нитки Aptos Visage (excellence method)
33500 грн

Що таке нитковий ліфтинг?

Нитковий ліфтинг - це прорив у сучасній медицині, тому що якісний, безопераційний метод підтяжки обличчя та тіла з відсутнім реабілітаційним періодом. Нитки APTOS безпечні, гіпоалергенні, можуть бути такі, що самі розсмоктуються, або такі, що не розсмоктуються самостійно. Вибір ниток APTOS залежить від складності роботи з лицем та ділянками для корекції. Нитки мають насічки, які при правильному введенні перерозподіляють тканини обличчя для поповнення втрачених об‘ємів, посилюють вироблення колагену, покращують каркас шкіри. Під час процедури використовуються канюлі, які легше потрапляють у тканини, забезпечуючи цим самим максимально обережне встановлення ниток без синців та інших негативних наслідків. В деяких випадках, більше в пластичній хірургії, використовуються голки, але тоді необхідні маленькі надрізи шкіри, та в кінцевому етапі накладання швів. 

Підтяжка обличчя нитками APTOS-_1 Підтяжка обличчя нитками APTOS-_2

Підтяжка обличчя нитками APTOS-_3

Підтяжка обличчя нитками APTOS-_4

Переваги методу підтяжки обличчя нитками.

Кваліфікований лікар - косметолог знаючи вашу шкіру, розташування тканин відносно кісток знає що саме підійде для вікової корекції саме для вас. Коли корекція гідроксиапатитом кальцію чи філерами на основі гіалуронової кислоти не дають максимально бажаного ефекту, тоді альтернативним методом є підтяжка обличчя нитками APTOS.

Важливою перевагою підтяжки завдяки ниткам у порівнянні з хірургічними втручаннями корекції вікових змін є відсутність загальної анестезії, довгого реабілітаційного періоду, перев‘язок та перебування в стаціонарі. З нитками APTOS можуть бути лише незвичні відчуття від 3 до 5 днів, завдяки тому що насічки розкриваються та піднімають опущені жирові пакети, але це не заважає вам займатись звичайними справами, зустрічатись з друзями та проводити час як ви забажаєте.

Підтяжка обличчя нитками APTOS-_5

Показання до процедури.

До підтяжки обличчя нитками APTOS є ряд показів, які визначає ваш лікар, а саме:


 • молярний набряк;
 • втрачений об‘єм виличної зони;
 • глибокі носогубні складки;
 • опущений овал лиця;
 • значна асиметрія обличчя;
 • посттравматичні ускладнення на лиці;
 • зміни обличчя після неврологічних захворювань;
 • недостатній ефект від ін‘єкційних методів корекції вікових змін;

Кожна людина зустрічається з такими проблемами у різному віці, тому ряд процедур, підготовчий етап до них повинен бути складений в індивідуальному протоколі пацієнта.


Протипоказання до процедури.

Щодо протипоказів до підтяжки обличчя нитками APTOS то лікар на консультації попередить вас про це. Сюди відносять:


 • Порушення згортання крові чи приймання препаратів, що впливають на коагуляцію;
 • вагітність та лактація через можливий стресовий фактор;
 • гострі захворювання чи загострення хронічних;
 • наявність у місті вшивання ниток дерматологічних захворювань чи штучних імплантатів;
 • аутоімунні захворювання;
 • психічні захворювання;
 • юридично до 18 років;

Про всі нюанси, які пов‘язані з вашим здоров‘ям, необхідно повідомити лікарю для уникнення ускладнень після встановлення ниток APTOS.


Як проводиться процедура ниткового ліфтингу?

Процедура ниткового ліфтингу проводиться з дотриманням всіх правил асептики та антисептики. Лікар обробляє руки та ділянку обличчя, де будуть встановлені нитки. Після цього робить розмітку куди будуть вводити APTOS та в якому напрямку. Далі вводять розчин анестетику пошарово для знеболення та відсутності некомфортних відчуттів під час маніпуляції. Наступний етап - встановлення ниток в тканини, підтяжка тканин, обрізання ниток після їх фіксації та закінчення процедури.


Реабілітація після процедури.

Важливою перевагою підтяжки лиця нитками APTOS є відсутність як такого реабілітаційного періоду. Зразу після процедури ви можете займатись своїми повсякденними справами. Є лише пару рекомендацій, яких варто дотримуватись після встановлення ниток:


 • перший день мінімізувати міміку обличчя для правильного розташування ниток та збереження їх цілісності в тканині;
 • перші два тижні не відвідувати солярій, сауни, лазні;
 • перші тижні не займатись спортом;
 • старатись спати на спині;

При дотриманні цих неважких рекомендацій можливо досягти хороших результатів підтяжки обличчя та уникнути ускладнень після процедури.


Як довго триває ефект від процедури?

Ефективність підтяжки обличчя нитками APTOS залежить від вихідного стану шкіри, що піддавалась корекції, дотримання рекомендацій лікаря після процедури, вибору ниток. Нитки, що розсмоктуються самостійно тримають ефект ліфтингу до 1,5 - 2 роки, нитки, що не розсмоктуються можуть давати ефект аж на 6-8 років.


Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін