facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

Вакуумна чистка обличчя (HydraFacial)

ВАРТІСТЬ

Від 950 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

40 хвилин

Вакуумна чистка лиця - це сучасний апаратний спосіб очищення шкіри від бруду та себуму з використанням сили вакууму.


Це майже безболісна маніпуляція, яка бережно та м’яко очищає поверхневі та серединні шари дерми, відкриває пори.


Суть очищення вакуумом


Дана методика пов’язана з негативним тиском. Коли фахівець проводить очистку, усередині спеціальної насадки утворюється вакуум, який при контакті зі шкірою пацієнта починає вбирати забруднення та шкірний жир.


Вакуумна чистка обличчя дає змогу прибрати ороговілі клітини з поверхневих шарів дерми, очистити забиті пори від комедонів, жирових пробок та залишків косметики, нормалізувати роботу сальних залоз, запустити процес активного кровопостачання, підвищити еластичність та пружність лиця.


Переваги вакуумного очищення шкіри


Як і кожна косметологічна маніпуляція, вакуумна чистка обличчя має свої переваги перед іншими видами очищення лиця (ручною, механічною та ультразвуковою чистками). 


У порівнянні з іншими маніпуляціями, очищення вакуумом безболісне та менш травматичне. Після ручного очищення пацієнту слід пройти реабілітацію. Але ручне очищення допомагає видалити забруднення навіть із глибоких порів. Ультразвукову чистку не радять проводити в період вагітності. Також цю процедуру рекомендують проводити раз на пів року. Вакуумне очищення таких протипоказань не має.


Показання до процедури


Найчастіше цей метод видалення бруду та шкірного сала застосовують при:


 • жирній та комбінованій шкірі;
 • проблемній шкірі з розширеними порами;
 • боротьбі з чорними цятками;
 • лікуванні акне;
 • бугристості шкіри;
 • низькому больовому порозі (коли пацієнт не переносить механічну чистку).


Протипоказання


Відразу наголосимо, що відвідини солярію не є протипоказанням до проведення цієї маніпуляції. Але “холодне” світло теж активізує роботу сальних залоз, що, у свою чергу, створює середовище для розмноження бактерій, утворення комедонів та запальних інфільтратів.


Серед протипоказань:


 • купероз (ламкі, розширені судини);
 • суха, тонка, чутлива шкіра;
 • запальні процеси на оброблювальній ділянці;
 • відкриті рани на обличчі;
 • дерматоз;
 • хронічне запалення шкірних покривів.


Як проходить процедура?


Зазвичай маніпуляція складається з 3-х етапів: підготовки, безпосередньої маніпуляції та прикінцевих процедур.


 • Етап №1. На цьому етапі спеціаліст очищує шкіру клієнта за допомогою пінки або гелю від забруднень та косметики. Далі допомагає порам розкритись (розпарює лице або проводить вапоризацію (дія пару). Після цього видаляє бруд із порів за допомогою електричних імпульсів. 
 • Етап №2. Безпосередньо вакуумне очищення. Для цього фахівець використовує спеціальну насадку, яка чимось нагадує присоску. Під час проведення процедури всередині утворюється вакуум, який і видаляє забруднення під дією негативного тиску. 
 • Етап №3. Прикінцевий етап передбачає проведення легкого поверхневого пілінгу, накладання заспокійливої та зволожувальної маски та нанесення доглядових засобів (сироваток).


Вакуумна чистка обличчя (HydraFacial)-_1Вакуумна чистка обличчя (HydraFacial)-_2


Результат та відновлення


Ефект від 1-ї процедури триватиме 3-4 тижні. Процедура має пролонгований характер, тому з часом відвідувати косметолога треба буде все рідше. Після процедури рекомендують на 2-3 дні відмовитись від декоративної косметики та не використовувати скраби. Близько 5-ти днів не варто проводити глибинні пілінги (є ймовірність травмувати шкіру). 


Ця процедура чудово підійде для проведення влітку, адже саме в цей період хімічні пілінги проводити не радять.


Апарат для вакуумної чистки


Для вакуумного очищення застосовують американський апарат HydraFacial. Він містить декілька насадок, які дають змогу обробляти навіть найчутливіші ділянки обличчя та тіла. 


Апарат впливає комплексно: лікувати, омолоджувати, зволожувати, підтягувати та очищувати обличчя. Також функціонал апарату робить маніпуляцію безболісною та атравматичною.Апарат, яким виконується процедура

Апарат HF (HydraFacial)

Апарат HydraFacial - американська інновація в сфері косметології. Допомогає прибрати пил та бруд, видалити зайвий шкірний жир, зменшити пори та комедони.

форма запису

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

Логотип студії краси та здоров'я
Будь ласка, оцініть цю сторінку:
4.5 (8 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!