+38 (068) 69 65 060
Меню
Вакуумна чистка обличчя (HydraFacial)

Вакуумна чистка обличчя (HydraFacial)

ВАРТІСТЬ

Від 1600 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

40 хвилин

Вакуумна чистка обличчя - це сучасний апаратний спосіб очищення шкіри від бруду та себуму з використанням сили вакууму.

Вартість процедур

Вартість процедур
Базовий догляд
1650 грн
Пептидна міорелаксація
2000грн
Програма клітинного омолодження
2500 грн
Програма освітлення
2000 грн
HF Догляд Дженіфер Лопес
2500 грн

Новинка від HYDRAFACIAL та JLO BEAUTY

Вакуумна чистка обличчя (HydraFacial)-_2


Сяйво починається зі шкіри, але на цьому воно не закінчується. Коли ви виглядаєте якнайкраще, ви почуваєтеся якнайкраще, і ваше внутрішнє сяйво сяє.

Новий JLOBEAUTY® Booster був створений, щоб допомогти вам почуватися впевнено з якістю вашої шкіри. Бустер забезпечує свіжі, привабливі результати, які ви побачите та відчуєте миттєво. Візьміть це у самої Дженніфер Лопес!


Вакуумна чистка HydraFacial - Суть процедури


Дана методика пов’язана з негативним тиском. Коли фахівець проводить очистку, усередині спеціальної насадки утворюється вакуум, який при контакті зі шкірою пацієнта починає вбирати забруднення та шкірний жир.


Вакуумна чистка обличчя дає змогу прибрати ороговілі клітини з поверхневих шарів дерми, очистити забиті пори від комедонів, жирових пробок та залишків косметики, нормалізувати роботу сальних залоз, запустити процес активного кровопостачання, підвищити еластичність та пружність лиця.
Переваги вакуумного очищення обличчя


Як і кожна косметологічна маніпуляція, вакуумна чистка обличчя має свої переваги перед іншими видами очищення лиця (ручною, механічною та ультразвуковою чистками). 


У порівнянні з іншими маніпуляціями, очищення вакуумом безболісне та менш травматичне. Після ручного очищення пацієнту слід пройти реабілітацію. Але ручне очищення допомагає видалити забруднення навіть із глибоких порів. Ультразвукову чистку не радять проводити в період вагітності. Також цю процедуру рекомендують проводити раз на пів року. Вакуумне очищення таких протипоказань не має.


HydraFacial - показання до процедури


Найчастіше цей метод видалення бруду та шкірного сала застосовують при:


 • жирній та комбінованій шкірі;
 • проблемній шкірі з розширеними порами;
 • боротьбі з чорними цятками;
 • лікуванні акне;
 • бугристості шкіри;
 • низькому больовому порозі (коли пацієнт не переносить механічну чистку).
Протипоказання


Відразу наголосимо, що відвідини солярію не є протипоказанням до проведення цієї маніпуляції. Але “холодне” світло теж активізує роботу сальних залоз, що, у свою чергу, створює середовище для розмноження бактерій, утворення комедонів та запальних інфільтратів.


Серед протипоказань:


 • купероз (ламкі, розширені судини);
 • суха, тонка, чутлива шкіра;
 • запальні процеси на оброблювальній ділянці;
 • відкриті рани на обличчі;
 • дерматоз;
 • хронічне запалення шкірних покривів.


Як проходить процедура вакуумної чистки HydraFacial?   


Зазвичай маніпуляція складається з 3-х етапів: підготовки, безпосередньої маніпуляції та прикінцевих процедур.


 • Етап №1. На цьому етапі спеціаліст очищує шкіру клієнта за допомогою пінки або гелю від забруднень та косметики. Далі допомагає порам розкритись (розпарює лице або проводить вапоризацію (дія пару). Після цього видаляє бруд із порів за допомогою електричних імпульсів. 
 • Етап №2. Безпосередньо вакуумна чистка. Для цього фахівець використовує спеціальну насадку, яка чимось нагадує присоску. Під час проведення процедури всередині утворюється вакуум, який і видаляє забруднення під дією негативного тиску. 
 • Етап №3. Прикінцевий етап передбачає проведення легкого поверхневого пілінгу, накладання заспокійливої та зволожувальної маски та нанесення доглядових засобів (сироваток).

Вакуумна чистка обличчя (HydraFacial)-_1Результат та відновлення


Ефект від 1-ї процедури триватиме 3-4 тижні. Процедура має пролонгований характер, тому з часом відвідувати косметолога треба буде все рідше. Після процедури рекомендують на 2-3 дні відмовитись від декоративної косметики та не використовувати скраби. Близько 5-ти днів не варто проводити глибинні пілінги (є ймовірність травмувати шкіру). 


Ця процедура чудово підійде для проведення влітку, адже саме в цей період хімічні пілінги проводити не радять.


Апарат для вакуумної чистки HydraFacial


Для вакуумної чистки обличчя застосовують американський апарат HydraFacial. Він містить декілька насадок, які дають змогу обробляти навіть найчутливіші ділянки обличчя та тіла. 


Апарат впливає комплексно: лікувати, омолоджувати, зволожувати, підтягувати та очищувати обличчя. Також функціонал апарату робить маніпуляцію безболісною та атравматичною.Апарат, яким виконується процедура

Апарат HF (HydraFacial)

Апарат HydraFacial - американська інновація в сфері косметології. Допомогає прибрати пил та бруд, видалити зайвий шкірний жир, зменшити пори та комедони.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін