+38 (068) 69 65 060
Меню
Апарат для корекції фігури ICOONE Laser

Апарат для корекції фігури ICOONE Laser
ICOON LASER — сучасний апарат для корекції фігури. Проблеми надлишкової ваги, старіння, целюліту - в минулому. Сила 1180 мікростимуляцій на 1 дм кв. прицільно проробляє шкіру та підшкірні структури, активізуючи кровообіг та відтік лімфи.
Апарат для корекції фігури ICOONE Laser-_1Апарат для корекції фігури ICOONE Laser-_2

Сеанси ICOON LASER:

 • виводять надлишкову рідину із тканин;
 • ремодулюють силует за рахунок ліполізу;
 • зменшують відчуття болю, попереджують утворення шрамів і розтяжок після операцій;
 • допомагають боротися із симптомами варикозу;
 • покращують тонус чутливих ділянок (внутрішня поверхня рук, стегон, повіки, молочні залози);
 • усувають обвислість шкіри після різкого схуднення, покращують її тонус і колір.
 • Завдяки такому багатопрофільному вливу Icoon LASER включають не тільки до косметичних, але й лікувальних і реабілітаційних програм для чоловіків та жінок.

Принцип роботи приладу

       Icoon LASER базується на технології MMAS. Це мульти-мікро-альвеолярна стимуляція. Унікальний принцип роботи, запатентований брендом Icoon, не має аналогів на ринку косметичних послуг.
Апарат має насадки (або маніпули, як називають їх косметологи). На них є 2 ролики із 132 альвеолами на кожній. Ці отвори створюють вакуум, який проробляє глибокі шари дерми та активізує лімфодренаж. 
       У апарату Icoon LASER є 6 насадок. Їх розміри, конфігурація альвеол дозволяють працювати із будь-якими ділянками тіла: від чутливої, тонкої зони навколо очей та шиї до ніг і рук. Є насадки, що містять діодний та світлодіодний лазери. Промінь довжиною 915 нм проникає в товщу підшкірного жиру. Він нагріває та руйнує адипоцити (клітини жирової тканини). В ході процедури починається природне виведення жиру через лімфообіг.
        Світлодіодний промінь у свою чергу випускає хвилі довжиною 650 нм. Імпульси в поєднанні з вакуумом стимулюють синтез еластину та колагену. Організм починає самостійно формувати м'язовий каркас, покращується колір і пружність шкіри, зменшується дряблість та провисання контурів, зникають ознаки старіння.

Переваги приладу

Апарат Icoon LASER:

 • має 36 програм. Комбінація режимів, світлодіодного та діодного лазерів, тривалості й сили променів дозволяють боротися із широким спектром вікових проблем шкіри різного типу у клієнтів будь-якого віку;
 • безболісність. Велика кількість альвеол рівномірно розподіляють вакуум по поверхні. Тому після сеансу апаратної корекції на тілі не залишається синців, гематом, а сам сеанс проходить із мінімальними дискомфортними відчуттями;
 • ефективність. За рахунок механічного, вакуумного, лазерного впливу на шкіру та підшкірні структури результат у вигляді зменшення об'ємів, покращення кольору, зниження появи целюліту помітно після разового сеансу; 
 • атравматичність. При апаратній корекції фігури не порушується цілісність шкіри. Курс із 5 процедур дає результат, аналогічний пластичній операції, але без ризиків, травм і періоду відновлення.  Icoon LASER настільки безпечний, що дозволений навіть вагітним.
Познайомитися з усіма можливостями апарату рекомендуємо на консультаціях косметологів Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик.

Послуги, які виконуються цим апаратом

Апаратна корекція фігури ICOONE

Апаратна корекція фігури ICOONE

Апаратна корекція фігури, сучасна неінвазійна косметична процедура.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін