facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

Школа косметології в студії Тетяни Луцик

ВАРТІСТЬ

9 700 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

1 місяць

Курс розрахований для людей без медичної освіти і для медиків різної категорії. Навчання проводить лікар вищої категорії, практикуючий косметолог і естетист, Луцик Тетяна Олександрівна! Старт курсу 29 жовтня. Кількість місць обмежена!


Деталі за номером
+38 (068) 43 32 152

Навчальний план курсу

Навчальний план курсу поділяється на теоретичну та практичну частини.

Детальніше ознайомитись з переліком тем та розподілом навчальних годин Ви можете за допомогою документів нижче.

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА КУРСУ 40%
ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА КУРСУ 60 %
ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

Ким Ви зможете працювати по завершенню курсу?

Початковий рівень навчання косметології надасть Вам можливість стати фахівцем в галузі роботи естетики обличчя і тіла, в студіях, кабінетах і СПА – салонах. В процентному співвідношенні заняття складаються з 40% теорії і 60% практики.

Навчання проходить в групах 6-12 чоловік, та проводиться на професійній косметиці HoLy Land (Ізраїль). Під час навчання у всіх буде можливість відвідати 4-5 майстеркласів по іншим косметичним лінійкам, які представленні на ринку України.

Хто читає курс?

ЛУЦИК ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Лікар дерматовенеролог з 20 річним досвідом

ПРО ЛІКАРЯ
ЛУЦИК ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Що Ви отримаєте по завершенні курсу?

Сертифікат школи косметології
школи косметології 1
школи косметології 2
школи косметології 3
школи косметології 4

Теоретичну базу з:

  • Анатомії обличчя;
  • Будови шкіри;
  • Шкірні захворювання;
  • Новоутвори шкіри.

Оволодієте найбільш ефективними класичними і апаратними методами косметології по обличчю і тілу. Даний теоретичний і практичний курс дасть можливість працювати в сфері естетичної косметології і краси.

Кожен студент курсу по завершенню отримає персональний сертифікати про проходження курсу.

Відгуки наших студентів

Оля Самчук

Отримала величезне задоволення від навчання у справжніх професіоналів своєї справи. Дівчатка завжди доступно пояснювали складні теми та давали відповіді на всі запитання. Приємно вражена від кількості практичних занять. Невимушену атмосферу вміло підтримували приємні працівники студії. Однозначно рекомендую всім дані курси, які дозволять Вам легко працювати у даній сфері.

Наталя Білаш

Я закінчила курс "Базова косметологія". Сподобалась організація навчального процесу: детально розбирали кожну тему занять, практичні заняття проводились на найновіших косметологічних апаратах, особливо сподобалось викладання масажу по обличчю. Навчальний процес був під контролем лікаря вищої категорії Тетяни Луцик, а злагоджена робота команди студії сприяла навчанню і ділилась з нами своїм досвідом роботи. Раджу усім, хто мріє стати косметологом повчитись у найкращих

Оля Мантошко

Що можна сказати про школу косметології Тетяни Луцик? Професійно та якісно ! Доступне викладання матеріалу, бажання навчити і поділитися досвідом та знаннями, що мотивує вчитись ) Є можливість багато практикуватись, спробувати себе в апаратній косметології. Дуже привітна і дружна атмосфера !

Будь ласка, оцініть цю сторінку:
4.6 (11 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!