+38 (068) 69 65 060
Меню

Курси косметології у Львові

Обрати курс Обрати курс

Курси, які пропонує Lutsyk School

Індивідуальне навчання по ін’єкційним методикам

за домовленістю

Індивідуальне навчання по ін’єкційним методикам

Індивідуальне навчання по контурній пластиці губ, контурній пластиці обличчя, ботулінотерапії, ін’єкціям краси: біоревіталізація + мезотерапія + плазмотерапія. Адаптуємо навчальну програму до різних рівнів підготовки та потреб, тому підійде для початківця у ін’єкційних методах чи тому, хто хоче поглибити свої знання та навички. Увага лікаря-викладача спрямована лише на вас та ваші запити.

 • Вартість курсу

 • за домовленістю

 • Тривалість

 • 1 день (7 годин)

 • Освіта

 • вища медична освіта

 • Лектор

 • Луцик Тетяна Олександрівна

  лікар вищої категорії, 19 років клінічної практики, 18 років у естетичній медицині, тренер Allergan

Як проходить навчання в Lutsyk School

Перегляньте відео та дізнайтесь більше як проходить процес навчання в нашій школі.

Курс косметології. Що Ви отримаєте по завершенні?

Початковий рівень навчання косметології надасть Вам можливість стати фахівцем в галузі роботи естетики обличчя і тіла, в студіях, кабінетах і СПА – салонах. В процентному співвідношенні заняття складаються з 40% теорії і 60% практики.

Навчання проходить в групах 6-12 чоловік, та проводиться на професійній косметиці HoLy Land (Ізраїль). Під час навчання у всіх буде можливість відвідати 4-5 майстеркласів по іншим косметичним лінійкам, які представленні на ринку України.

Сертифікат школи косметології

Ким Ви зможете працювати по завершенню курсу?

По завершенню курсу «Базова косметологія» Ви отримаєте потужну теоретичну базу та багато мануальних та апаратних практичних навиків, які дадуть змогу працювати:


 • косметологом
 • естетистом
 • майстром шугарингу та лезерної епіляції
 • майстром вакуумно-роликового масажу в косметологічних центрах, клініках або ж у власній приватній практиці

Також ми проводимо одноденні навчання ін‘єкційним та апаратним методикам, які дозволять підвищити Ваш рівень кваліфікації та освоїти новий напрямок естетичної медицини.

Відгуки про косметологічні курси

Оля Самчук
Оля Самчук

Отримала величезне задоволення від навчання у справжніх професіоналів своєї справи. Дівчатка завжди доступно пояснювали складні теми та давали відповіді на всі запитання. Приємно вражена від кількості практичних занять. Невимушену атмосферу вміло підтримували приємні працівники студії. Однозначно рекомендую всім дані курси, які дозволять Вам легко працювати у даній сфері.

Наталя Білаш
Наталя Білаш

Я закінчила курс "Базова косметологія". Сподобалась організація навчального процесу: детально розбирали кожну тему занять, практичні заняття проводились на найновіших косметологічних апаратах, особливо сподобалось викладання масажу по обличчю. Навчальний процес був під контролем лікаря вищої категорії Тетяни Луцик, а злагоджена робота команди студії сприяла навчанню і ділилась з нами своїм досвідом роботи. Раджу усім, хто мріє стати косметологом повчитись у найкращих

Оля Мантошко
Оля Мантошко

Що можна сказати про школу косметології Тетяни Луцик? Професійно та якісно ! Доступне викладання матеріалу, бажання навчити і поділитися досвідом та знаннями, що мотивує вчитись ) Є можливість багато практикуватись, спробувати себе в апаратній косметології. Дуже привітна і дружна атмосфера!

Найпоширеніші запитання:

Чи потрібна медична освіта?

Ні, для проходження курсу «Базова косметологія» медична освіта необов‘язкова.

Який графік занять?

Графік формується на першому занятті, враховуючи побажання учасників групи. Переважно це 2-3 заняття в тиждень. Школа працює з 10 ранку до 20 вечора, тому можна підібрати час як в першій, так і в другій половині дня.

Яка тривалість курсу?

Тривалість навчання залежить від кількості занять в тиждень. В середньому - 1,5 місяця ( 2-3 рази в тиждень ). Курс завершується тоді, коли відпрацьовані усі теоретичні та практичні заняття.

Як проходять практичні заняття?

Кожне заняття складається з двох частин: теоретичної та практичної, між якими є невелика каво-перерва. Під час практичної частини викладач демонструє правильне виконання процедур, далі відбувається відпрацювання навиків один на одному ( при потребі - шукаємо моделей ). Ми забезпечуємо усіма необхідними матеріалами для виконання процедур. Навчання апаратним методикам відбувається на базі Студії краси Тетяни Луцик.