+38 (068) 69 65 060
Меню
Дерматоскоп Delta 20

Дерматоскоп Delta 20
Дерматоскопія – це сучасний метод діагностики, що є одним із не травматичних та безпечних способів виявлення змін структури шкіри, дозволяє виявити на ранніх стадіях малігнізацію доброякісних утворів дерми. Виконується процедура за допомогою спеціального приладу – дерматоскопу.


Дерматоскоп - це апарат, десятиразове збільшення та спеціальні фільтри якого дозволяють лікарю чітко оглянути та оцінити новоутворення на шкірі. Таким чином можна визначити - це доброякісний чи злоякісний процес (звичайний пігментний невус чи меланома шкіри). Крім того, за допомогою цього приладу можна зробити серію знімків ділянки шкіри, котру ми досліджуємо, щоб згодом оцінити динаміку змін.


У студії Тетяни Луцик ми використовуємо сучасний світловий дерматоскоп Heine Delta 20 Plus – лідер на ринку виробників оптичного обладнання.Конструкція та функції дерматоскопа Heine Delta 20 Plus:

  • Імерсія та поляризація. Завдяки спеціальним платам ( контактна плата N для імерсії та контактна плата P для поляризації) метод дерматоскопії може бути вибрано залежно від виду шкірного утворення, що нас цікавить;
  • Чотири високоефективних світлодіоди забезпечують однорідне та яскраве освітлення;
  • Оптика з високим розширенням та системою ахроматичних лінз забезпечує десяти- шістнадцятикратне збільшення зображення, що не викривляється по площині;
  • Окуляр з ручним налаштуванням дозволяє індивідуально фокусувати необхідну ділянку шкіри.Переваги дерматоскопї у нашій студії краси та здоров’я:

  • Безпечно та надійно! Жодного негативного впливу на організм, дискомфорту чи больових відчуттів;
  • Зручно та комфортно! Жодної підготовки перед процедурою та реабілітації опісля.
  • Швидко! Процедура дерматоскопії займає декілька хвилин, а результат діагностики готовий одразу.
  • Професіонально!


Ми гарантуємо Вам точний діагноз та наступні рекомендації щодо лікування та профілактики проблеми, адже у нашій студії працюють лише висококваліфіковані та дипломовані лікарі дерматовенерологи та косметологи.

Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін