facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

Дерматоскоп Delta 20
Дерматоскопія – це сучасний метод діагностики, що є одним із не травматичних та безпечних способів виявлення змін структури шкіри, дозволяє виявити на ранніх стадіях малігнізацію доброякісних утворів дерми. Виконується процедура за допомогою спеціального приладу – дерматоскопу.


Дерматоскоп - це апарат, десятиразове збільшення та спеціальні фільтри якого дозволяють лікарю чітко оглянути та оцінити новоутворення на шкірі. Таким чином можна визначити - це доброякісний чи злоякісний процес (звичайний пігментний невус чи меланома шкіри). Крім того, за допомогою цього приладу можна зробити серію знімків ділянки шкіри, котру ми досліджуємо, щоб згодом оцінити динаміку змін.


У студії Тетяни Луцик ми використовуємо сучасний світловий дерматоскоп Heine Delta 20 Plus – лідер на ринку виробників оптичного обладнання.Конструкція та функції дерматоскопа Heine Delta 20 Plus:

  • Імерсія та поляризація. Завдяки спеціальним платам ( контактна плата N для імерсії та контактна плата P для поляризації) метод дерматоскопії може бути вибрано залежно від виду шкірного утворення, що нас цікавить;
  • Чотири високоефективних світлодіоди забезпечують однорідне та яскраве освітлення;
  • Оптика з високим розширенням та системою ахроматичних лінз забезпечує десяти- шістнадцятикратне збільшення зображення, що не викривляється по площині;
  • Окуляр з ручним налаштуванням дозволяє індивідуально фокусувати необхідну ділянку шкіри.Переваги дерматоскопї у нашій студії краси та здоров’я:

  • Безпечно та надійно! Жодного негативного впливу на організм, дискомфорту чи больових відчуттів;
  • Зручно та комфортно! Жодної підготовки перед процедурою та реабілітації опісля.
  • Швидко! Процедура дерматоскопії займає декілька хвилин, а результат діагностики готовий одразу.
  • Професіонально!


Ми гарантуємо Вам точний діагноз та наступні рекомендації щодо лікування та профілактики проблеми, адже у нашій студії працюють лише висококваліфіковані та дипломовані лікарі дерматовенерологи та косметологи.

форма запису

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

Логотип студії краси та здоров'я
Будь ласка, оцініть цю сторінку:
4.7 (3 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!