+38 (068) 69 65 060
Меню
Греськів Єлизавета

Греськів Єлизавета

Косметолог


Дівчатка, привіт! Я Ліза, мені 21 рік. Зараз я навчаюсь на бакалавраті в Львівському інституті медсестринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського.


Уже 2 роки роблю наших українських жінок красивими. У Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик проводжу:


  • Апаратні процедури (апаратна корекція фігури ICOONE, SMAS-ліфтинг, вакуумна чистка обличчя (HydraFacial), лазерна епіляція з Mediostar Next PRO).
  • Серед ін’єкційних процедур, які виконую, плазмотерапія, мезотерапія, біоревіталізація, Endoret.
  • Але моя найбільша слабкість - легкі доглядові процедури, які вимагають масажування тіла та обличчя клієнтів.


Успішно пройшла такі курси:


  • У 2017 році закінчила курс "Медична косметологія" у Міжнародній школі медичної косметології ім. Софії Грицак. Також тут оволоділа навичками роботи зі SPA-депіляцією та парафінотерапією, методикою вакуумного лімфодренажу (антицелюлітні програми в естетиці тіла), масажними техніками в естетиці обличчя (косметичний, пластифікуючий, лімфодренажний, лікувальний). 
  • Робота з космецевтикою "IS Clinical", "Biologique Recherche", семінар-практикум "Косметична хімія: доступно про складне", 
  • Взяла участь у роботі науково-практичної конференції "Чоловічий погляд на жіночу красу", присвяченій естетичній та anti-age медицині;
  • Уже в Студії краси та здоров'я Тетяни Луцик отримала сертифікат, який засвідчує можливість проведення апаратної корекції фігури з ICOONE.


Я завжди говорю: “У кожного є своя особлива краса, а я лише допомагаю її підкреслити та зберегти”.


Окрім роботи, я обожнюю подорожувати. Займаюсь спортом, надаю перевагу екстремальним видам (стрибки з парашутом, Rope Jumping, дайвінг). Практикую Facefitness (міофасціальна гімнастика для обличчя). Щоденно слідкую за новинами в сфері краси. А ще, я саме та людина, яка в будь-який час доби відповідає на Ваші запитання в Instagram!