3D діагностика обличчя аппаратом Dermacheck

ВАРТІСТЬ

Від 300 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

20 хвилин

Точна діагностика шкіри обличчя - невід'ємний етап, який суттєво допомагає косметологу знайти вірне рішення тієї чи іншої проблеми.

3D діагностика обличчя аппаратом Dermacheck 3D діагностика обличчя аппаратом Dermacheck-1 Косметологічний апарат Dermacheck дозволяє лікарю-косметологу визначити не тільки видимі неозброєним поглядом недоліки шкіри, але і приховані, які стануть помітні лише через кілька років. Багатофункціональні датчики і сканер дозволяють отримати зображення обличчя високої якості в УФ і поляризованому світлі.

Це дає можливість косметологу провести аналіз рівня зволоженості шкіри (і рівня ліпідів), кількості і глибини зморшок, пігментації, еластичності, колір і температуру шкіри. Порівняння показників шляхом накладення тривимірного зображення дозволяє провести детальний аналіз стану шкіри, скласти графіки і рекомендації.


Така діагностика дозволяє не тільки побачити кількість зморшок, але і виміряти їх глибину, виміряти розмір пігментної плями, порівняти отримані результати з рекомендованими для даного віку. Результати часто несподівані для клієнтів салону краси, оскільки показують прихований стан шкіри, який неможливо побачити навіть через лупу. Апарат Dermacheck дозволяє спрогнозувати, як буде виглядати шкіра клієнта через кілька років, якщо клієнт буде слідувати рекомендаціям косметолога, або навпаки, не буде вживати ніяких заходів.

Зібравши всю інформацію про клієнта, апарат Dermacheck рекомендує косметологу найбільш підходящу програму догляду в салоні і так само засоби для домашнього догляду. Всі зібрані дані, зображення, і рекомендації зберігаються в апараті, і їх можна порівняти після проведеного курсу процедур.

форма запису

Нас можна знайти за адресою вказаною нижче або ж залиште свій номер телефону і спеціалісти студії зателефонують Вам, і нададуть безкоштовну консультацію з приводу запитань, що у Вас виникли.

Логотип студії краси та здоров'я