+38 (068) 69 65 060
Меню
3D діагностика обличчя аппаратом Dermacheck

3D діагностика обличчя аппаратом Dermacheck

ВАРТІСТЬ

Від 350 гривень

ТРИВАЛІСТЬ

20 хвилин

Точна діагностика шкіри обличчя - невід'ємний етап, який суттєво допомагає косметологу знайти вірне рішення тієї чи іншої проблеми.


Шлях до красивої шкіри розпочинається із правильної діагностики. Саме від оцінки структури та стану дерми залежить тривалість результату та задоволеність клієнта. У студії краси та здоров'я Тетяни Луцик пропонують послугу — 3D діагностика обличчя апаратом Dermacheck. Прилад стає очима косметолога й даэ змогу побачити невидимі неозброєним оком недоліки шкіри та спрогнозувати стан обличчя через кілька років.

Можливості 3D діагностики обличчя апаратом Dermacheck

Застосування методу оцінки стану шкіри дозволяє аналізувати:

 • зволоженість шкіри та ліпідний рівень (кількість і робота сальних залоз, кількість сального шкірного жиру);
 • кількість, розміри, глибину зморшок та їх характер (гравітаційні, мімічні), автоматично порівняти їх з віковими показниками;
 • пігментацію за допомогою поглинання інфрачервоних променів, оцінку ризиків фотостаріння;
 • колір і температуру шкіри, виявляє ділянки з розширеними судинами та провісниками куперозу;
 • рельєф (мікротріщини, шорсткість), глибину та структуру шрамів і рубців;
 • еластичність. З віком кількість еластину та колагену у дермі знижується. Діагностика 3D оцінює запаси еластину й колагену та міцність м'язового каркаса;
 • кислотно-лужний баланс. Це важливо при лікуванні проблемної шкіри з акне, вуграми та підвищеною активністю сальних залоз. Саме 3D діагностика обличчя апаратом Dermacheck виявляє причину збоїв у функціонуванні залоз, швидкості оновлення епідермісу.
У ході обстеження робиться тривимірний знімок шляхом накладання кадрів обличчя з різних ракурсів. Об'ємна модель з високою роздільною здатністю наочно ілюструє стан шкіри, майбутній результат від косметологічних процедур та зміни шкіри без відповідного догляду. Програма додатково складає індивідуальні графіки та рекомендації для кожного клієнта, зазначає ризики й радить профілактичні заходи.

Переваги діагностики 3D апаратом Dermacheck

 • Безболісно. На відміну від зішкрібів, біопсії та інших методів не порушується цілісність шкіри. Клієнт під час дослідження не відчуває дискомфорту чи болю.
 • Універсальність. Метод підходить для діагностики дерматологічних проблем та стану шкіри у пацієнтів будь-якого віку, статі й етнічної приналежності.
 • Інформативність. На відміну від альтернативних методів стан оцінює комп’ютер, без впливу людського фактора. Це не дерматолог із лупою, який може пропустити чи не побачити перші ознаки зморшок, куперозу. Система інфрачервоних променів сканує шкіру та фіксує найменші анатомічні зміни.
 • Зручність. Всі знімки зберігаються у базі даних. На будь-якому етапі лікування можна підняти історію пацієнта, щоб наочно продемонструвати зміни.
 • Оперативно. Діагностика займає 20 хвилин.

Як відбувається процедура?

Поверхню протирають засобами для зняття макіяжу та видалення поту, шкірного сала. Косметолог розміщує клієнта на спеціальній підставці. Обличчя наближують до апарату. Далі вмикається світло, потім яскравий спалах - і все, це триває менше хвилини. Ультрафіолет та поляризоване світло ніби сканують дерму.
Далі зображення виводяться на екран комп'ютера, програма починає аналізувати його, будуючи прогнози та даючи рекомендації.
Наприклад, клієнт має одиночні прояви куперозу. Програма, аналізуючи товщину шкіри, характер розташування кровоносних судин та інші параметри, будує тривимірний знімок із гіпотетичними проявами в майбутньому. Це наочно демонструє клієнтам всі ризики бездіяльності. Також моделюється знімок шкіри після завершення необхідних косметологічних процедур та лікування.

3D діагностика обличчя аппаратом Dermacheck-_13D діагностика обличчя аппаратом Dermacheck-_2

Кому потрібна 3D діагностика обличчя апаратом Dermacheck

 • Підліткам у період статевого дозрівання. Ще до появи акне та вугрів пристрій оцінить активність сальних залоз, розмір розширених пор та наявність підшкірних висипань.
 • Жінкам відразу після пологів та завершення грудного вигодовування. Вагітність супроводжується колосальною перебудовою гормонального фону. Коливання статевих гормонів може суттєво проявлятись на стані шкіри. 3D діагностика обличчя апаратом Dermacheck дає змогу оцінити зміни та підібрати варіанти розв'язання проблеми.
 • Клієнтам із першими ознаками старіння. Синтез еластину та колагену знижується після 25 років. У цей період найкраще пройти вперше 3D діагностику обличчя апаратом Dermacheck у Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик.
 • Жінкам та чоловікам, які завітали вперше до косметолога та бажають покращити стан свого обличчя, відновити й омолодити шкіру.

3D діагностика обличчя апаратом Dermacheck — сучасний спосіб швидко та безболісно дізнатись про реальний стан шкіри. Це перший крок до краси та здоров’я, молодості й привабливості.Форма запису студії краси та здоров'я Форма запису студії краси та здоров'я

Форма запису

Заповність форму, після чого наш адміністратор зв’яжеться за Вами в найкоротший термін