facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

SMAS-ліфтинг: безопераційна підтяжка обличчя у Львові

26 вересня 2019
ПОДІЛИТИСЬ

Новий метод ультразвукового ліфтингу або іншими словами, безопераційний SMAS-ліфтинг, дає змогу сьогодні зараховувати цю процедуру, яка раніше належала до галузі пластичної хірургії, до терапевтичних ділянок косметології. Це єдина процедура, дія якої спрямована не на шкіру, а на розташований нижче м'язово-апоневротичний шар (відомий як SMAS).


Ризики хірургічного методу


Часто пацієнти вважають, що кругова підтяжка обличчя хірургічним способом є єдиним методом вирішення проблем вікової шкіри. Дана операція здатна відновити пружність шкіри обличчя, усунути зморшки та провисання шляхом хірургічного видалення надлишку жирової клітковини, підтягування м'язів, а також перерозподілу шкіри обличчя і шиї з видаленням її надлишку. Але загальновідомо, що будь-яка хірургічна операція пов'язана з додатковими ризиками – довгим і болючим реабілітаційним періодом, можливою зміною зовнішності, нервовим перенапруженням, наслідками наркозу. Не виключається і так званий людський фактор – надто велика ціна помилки.

Безопераційна підтяжка обличчя апаратом Альтера – оптимальне рішення для клієнтів, які не наважуються на пластику та хочуть швидкого результату без тривалого реабілітаційного періоду.

Принцип роботи

При нагріванні до температури 60-70 градусів за допомогою апарату Альтера фібробласти починають синтезувати колаген (білок – основа сполучної тканини організму), що сприяє підтягуванню тканин (ефект ліфтингу), шкіра стає еластичною та пружною.

SMAS-ліфтинг корисний для схильних до набряків людей. Обличчя підтягується, стає менш одутлуватим і рідше набрякає.

SMAS-ліфтинг: безопераційна підтяжка обличчя у Львові -_1  SMAS-ліфтинг: безопераційна підтяжка обличчя у Львові -_2

За допомогою процедури також можна підтягнути шкіру над ліктями, внутрішньою поверхнею рук і бедер, сідницями, зоною декольте та шиєю.

Окрім цього, перевага SMAS-ліфтингу перед хірургічним полягає ще й в тому, що він покращує зовнішність поступово, не змінюючи її радикально.

Проте варто розуміти, що процес старіння – це не лише втрата еластичності шкіри та поява зморшок, а й осаблення м'язового каркасу, зменшення об'єму кісток, зокрема черепа. Тому з роками для досягнення ідеального результату необхідно діяти комплексно: одні ділянки виповнити, інші підтягнути, ще інші розслабити. Якщо є незначне опущення тканин, немає гіпертонусу, пропорції обличчя правильні, Ви задоволені об'ємом губ, – то достатньо буде провести лише ліфтинг обличчя.

В рідкісних випадках рекомендується робити безопераційну підтяжку обличчя в молодшому віці, наприклад, при появі малярних мішків.

Ефект від проведення процедури апаратом Альтера може бути непомітним, якщо пацієнт надто повний, або навпаки, занадто худий (SMAS знаходиться близько до поверхні). Для того, аби результат від проведеної процедури тривав якомога довше, спеціалісти рекомендують масаж обличчя (також прекрасно усуває набряки, знімає гіпертонус м'язів), мезотерапію (завдяки ін'єкціям вітамінів, ферментів ефект лише покращиться). Також важливо підтримувати водний баланс, бути фізично активним, збалансовано харчуватись, за потреби приймати біодобавки з вмістом амінокислот для кращого стимулювання колагеноутворення.

Безопераційна підтяжка обличчя за допомогою Альтера – унікальна, надсучасна, мегадієва процедура, ефект якої помітний одразу. Періодичність її проведення – раз на 2 роки. Вартість безопераційної підтяжки обличчя у Львові залежить від об'єму ділянки, яка підлягає корекції.


Відчуйте переваги цієї процедури ліфтингу у Студії краси та здоров'я Тетяни Луцик, результат перевершить Ваші очікування!


Будь ласка, оцініть цю сторінку:
5 (3 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!