+38 (068) 69 65 060
Меню
Зупинити випадіння волосся

Зупинити випадіння волосся

Випадіння волосся


Проблема, з якою знайомі майже 90% населення нашої планети. Сучасна медицина та косметологія готові запропонувати чимало варіантів діагностики та лікування цієї проблеми. А лікар-трихолог у Львові допоможе вчасно виявити причини, що спричиняють інтенсивне випадання волосся, та підібрати індивідуальний план лікування.

Чому випадає волосся?

Норма волосинок, що випадають за день, близько 100-140 одиниць залежно від природної густоти та об’єму волосся. Серед причин інтенсивної втрати волосся - фізіологічні та природно-середовищні чинники:


1. Втрата волосся може сигналізувати про порушення в роботі організму. Тому потрібно виключити проблеми зі здоров’ям, пройшовши огляд в терапевта, гінеколога, онколога та ендокринолога.


2. Гормони також впливають на ріст та випадіння волосся. Вагітні жінки часто відчувають на собі цей вплив, адже волосся починає раптово випадати. Пов’язано це зі змінами метаболізму, подвійним навантаженням на системи органів, нестачею вітамінів, мінералів, кислот, яка компенсується через волосся, нігті та шкіру.


3. Екологічна ситуація також впливає на здоров’я волосся. Особливо страждають ті, хто живе поблизу великих підприємств, автострад у великих містах.


4. Окрім того, в організмі людини активно накопичуються токсини (відходи від засобів для миття посуду, порошків та шампунів).


5. Наслідок прийому агресивних медикаментів (антибіотики), проведення курсу хіміотерапії. Також може виникати алергія на деякі компоненти лікарських препаратів, що може позначитися на стані волосся.


6. Восени та невесні через нестачу природних мінералів та вітамінів локони тоншають, втрачають колір та стають сухими.

Послуги, що вирішують проблему:

Мезотерапія волосся
Від 950 гривень

Мезотерапія волосся

Мезотерапія полягає у введенні спеціальних препаратів (комплекс мінералів та вітамінів) у серединні та глибинні шари шкіри голови за допомогою ін’єкцій. Допомагає подолати навіть андрогенне облисіння та патологічне випадання (алопецію).

Плазмотерапія Endoret PRGF
Від 5200 гривень

Плазмотерапія Endoret PRGF

Плазмотерапія - процедура з використанням крові пацієнта, яку попередньо насичують корисними мікроелементами. Тимчасово зупиняє відмирання волосяних фолікулів, зменшує кількість випалих волосинок, сприяє росту нового волосся.

Консультація трихолога
Від 600 гривень

Консультація трихолога

Трихолог у Львові допоможе вчасно виявити проблему випадання волосся та підібрати індивідуальний план лікування залежно від проблеми, з якою звертається клієнт.