facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

10 вагомих переваг шугарінгу

21 березня 2019
ПОДІЛИТИСЬ


Щоб уникнути цього всього, радимо звернутися до майстрів шугарнінгу у Студію краси та здоров’я Тетяни Луцик у м. Львів. Тим більше, що сучасна косметична процедура має чимало переваг:


  • Взагалі не вростають волоски. При нагріванні цукрова паста стає дуже пластичною та проникає до воронки волосяної цибулини, обволікаючи стрижень. При видаленні волосина покидає шкіру повністю, не обламуючись нижче рівня шкіри. Тому при повторному відростанні нічого не вростає та не запалюється.
  • Це безпечно. Нагрітий віск та розігріта цукрова паста по-різному сприймаються шкірою. При шугарінгу не травмуються судини, бо на них не здійснюється термічного впливу. Тому не з’являються судинні зірочки, синці після процедури.
  • Не розтягується шкіра. Карамель при шугарінгу знімається із поверхні невеликими фрагментами. Це запобігає розтягненню шкіри, деформації та виникненню стриїв (рубців зі сполучної тканини) на тонкій та делікатній ділянці (зона бікіні, під пахвинні ямки).
  • Можливість застосовувати на ранніх стадіях варикозу. Шугарінг — один із найделікатніших способів видалення небажаної рослинності із тіла та обличчя чоловіків і жінок. Тому можливий на початкових стадіях варикозу. А от при наявності великих судинних сіточок чи варикозних вузлів краще відмовитись від нього, підібравши ще безпечнішу альтернативу.
  • Чистота. Карамель вариться із цукру та води. Тому залишки пасти швидко та зручно усуваються після маніпуляції звичайними вологими серветками. Клієнт не відчуває липкості, до поверхні нічого не пристає, тому можна вдягати звичайний одяг.
  • З кожним разом волоски стають все тоншими. На відміну від гоління чи кремів-депіляторів шугарінг сповільнює ріст. Завдяки активним компонентам (наприклад, лимонній кислоті) відбувається пригнічення фолікулів. Тому з кожним разом інтервал між процедурами стає довшим.
  • Не спричинює набряків. Ті, хто хоча б 1 раз проходили процедуру видалення волосся воском, знають наскільки довго червоною, набряклою та болючою є шкіра в зоні маніпуляції. Після шугарінгу гіперемія проходить максимум за 20 хвилин у найчутливіших ділянках.
  • Універсальність. Шугарінг підходить для видалення волосся на обличчі, в зоні бікіні, підпахвових складок, ніг, рук, спини та грудей у чоловіків. На якість процедури не впливає густота волосся, його колір та довжина, чого не скажеш навіть про лазерне видалення.
  • Гіпоалергенність. Карамель для шугарінгу готується із натуральних компонентів. Тому ризик виникнення алергій, подразнень практично нульовий. Це особливо порадує тих, у кого чутлива шкіра і кому не підходить ні гоління, ні використання кремів-депіляторів.
  • Швидкість. Видалення волосся на ногах займає від сили 30 хвилин, в зоні бікіні — до 20 хв. Після цього ви мінімум 3 тижні насолоджуєтесь гладенькою шкірою без небажаної рослинності.


Будь ласка, оцініть цю сторінку:
5 (2 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!