facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

Розгладити носогубні складки

Носогубні складки - це природний результат роботи нашої міміки, уникнути якого може хіба зовсім беземоційна людина. 

Чому виникають носогубні складки?


Приховати за допомогою макіяжу ці вікові зміни майже неможливо. Єдиний вихід - боротись із ними. А щоб результат був ефективним, варто з’ясувати основні причини виникнення носогубних складок:


  • фізіологічні процеси (старіння, втрата пружності та еластичності);
  • незбалансоване харчування, шкідливі звички;
  • генетична схильність до передчасного старіння;
  • сон обличчям у подушку;
  • нестача в організмі вітамінів А, Е та С;
  • недостатнє або надмірне вживання води, що призводить до сухості або набряклості шкіри.


Щоб досягти максимального ефекту в боротьбі з носогубними складками, окрім регулярних візитів до косметолога, слід покращити якість життя та підібрати правильну професійну косметику.

Послуги, що вирішують проблему:

SMAS-ліфтинг
Від 4200 гривень

SMAS-ліфтинг

Сучасний неінвазивний метод боротьби з носогубними складками, який передбачає запуск регенераційних процесів шляхом лазерного випромінювання. Основні переваги - відсутність шрамів та синців, короткий реабілітаційний період. Максимальний результат помітний через 6 місяців і триває декілька років.

Контурна пластика
Від 2800 гривень

Контурна пластика

Ін’єкційне введення спеціальних препаратів (філерів) безпосередньо в носогубну складку дає змогу заповнити їх зсередини та вирівняти рельєф обличчя. Ефект триває від 7-ми до 28-ми місяців залежно від філера, його концентрації та особливостей організму.

Ботулінотерапія
Від 2200 гривень

Ботулінотерапія

Спосіб корекції носогубних складок на м’язовому рівні. Ін’єкційне введення ботулінічного токсину типу А (ботоксу) блокує нервові імпульси, які відповідають за скорочення м’язів. Ефект триває від 4-х до 9-ти місяців залежно від індивідуальної чутливості до препарату.

Мезотерапія
Від 1080 гривень

Мезотерапія

Багаторазові невеликі уколи стимулюють процеси самооновлення в дермі, покращують живлення тканин, а при правильному виборі рефлексогенних точок - сприятливо впливають на весь організм. Після проходження комплексу процедур результат триває від 6 місяців.

Пілінг обличчя
Від 650 гривень

Пілінг обличчя

Пілінги допомагають прибрати ороговілий шар шкіри та запустити процес відновлення шкірних покривів. За допомогою хімічних та фруктових кислот відбувається вирівнювання обличчя, а носогубні складки стають менш помітними.

Біоревіталізація
Від 4200 гривень

Біоревіталізація

Під час біоревіталізації спеціаліст насичує глибинні шари шкіри гіалуроновою кислотою (природною речовиною), яку синтезує колаген та еластин. Насичена киснем та вологою шкіра починає сяяти, стає пружною, зі звуженими порами без ознак зневоднення.

Плазмоліфтинг
Від 850 гривень

Плазмоліфтинг

Інноваційний спосіб омолодження, який полягає у використанні прихованих резервів організму (крові) та повністю виключає можливість розвитку алергічних реакцій. Збагачена тромбоцитами плазма активізує нормальні функції фібробластів шкіри, сприяє прискоренню вироблення власного колагену, еластину й гіалуронової кислоти.

Будь ласка, оцініть цю сторінку:
5 (2 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!