+38 (068) 69 65 060
Меню
Розгладити носогубні складки

Розгладити носогубні складки

Носогубні складки - це природний результат роботи нашої міміки, уникнути якого може хіба зовсім беземоційна людина. 

Носогубні складки. Які вони? 

 Носогубні зморшки - це складки, які розташовуються від крил носа до кутиків рота. На обличчі вони яскраво виражені, тому на жаль їх макіяжем не замаскуєш. Носогубні зморшки можуть з'являтися доволі таки в молодому віці. Це все залежить від способу життя, генетики та типу старіння шкіри.  

Чому виникають носогубні складки?


Приховати за допомогою макіяжу ці вікові зміни майже неможливо. Єдиний вихід - боротись із ними. А щоб результат був ефективним, варто з’ясувати основні причини виникнення носогубних складок:


 • фізіологічні процеси (старіння, втрата пружності та еластичності);
 • незбалансоване харчування, шкідливі звички;
 • генетична схильність до передчасного старіння;
 • сон обличчям у подушку;
 • нестача в організмі вітамінів А, Е та С;
 • недостатнє або надмірне вживання води, що призводить до сухості або набряклості шкіри.


Щоб досягти максимального ефекту в боротьбі з носогубними складками, окрім регулярних візитів до косметолога, слід покращити якість життя та підібрати правильну професійну косметику.


Як розгладити носогубні складки?


  На сьогодні існує багато методів корекції носогубних зморшок. Починаючи від масажу обличчя, ін‘єкційними та апаратними методиками, закінчуючи хірургічними методами. Але чи всі вони ефективні? Масаж обличчя не зовсім вирішує проблему з носогубними зморшками, а лише покращує циркуляцію крові, лімфовідтік. Але він не в змозі повністю справитись з цією проблемою. Тому тут необхідно проконсультуватися з лікарем-косметологом про більш ефективні методи.


Чи можна прибрати носогубні складки в домашніх умовах?


 Тут відповідь проста - ні. Чому? Тому що, в домашніх умовах дуже низька ефективність боротьби з носогубними складками. Масаж обличчя, патчі, маски - це все в сукупності на 100% не буде гарантувати довготривалого ефекту. В домашніх умовах можна лише зменшити чинники, які провокують утворення носогубних складок, а це - покращення способу життя, вживання достатньої кількості рідини, постійне зволоження шкіри та захист від ультрафіолету, відмова від сну обличчям в подушку.


Як прибрати носогубні складки в салоні?


  Ін‘єкційна та апаратна косметологія в салоні, яка спрямована на боротьбу з носогубними зморшками є більш ефективною в порівнянні з домашніми умовами.  В салоні після консультації лікаря-косметолога проводять ряд процедур, які забезпечують більш довготривалий ефект.  До ін‘єкційних методик відноситься контурна пластика обличчя, а саме заповнення препаратами гіалуронової кислоти носогубних зморшок. Це дозволяє доповнити відсутній об‘єм, цим самим розгладжуючи носогубну складку. Сюди можна також віднести ботулінотерапію в комплексі з біоревіталізацією та мезотерапією.


Протипокази до ін‘єкцій:

 • Вагітність та період лактації;
 • Інфекційні чи вірусні захворювання;
 • Захворювання шкіри;
 • Аутоімунні захворювання;
 • Алергічні реакції на препарат;

 

   Ефект може тривати близько року, в залежності від індивідуальних особливостей організму. В перші пару годин може зберігатись невеликий набряк в місці ін‘єкції.Апаратна косметологія проти носогубних складок. 


 Однією з ефективних та довготривалих методів боротьби з носогубними складками є апаратна косметологія.

При цьому застосовують такі процедури:Перевагами апаратних методик є відсутність реабілітаційного періоду, менша кількість протипоказів та безболісність. Важливим є також правильний догляд шкіри після проведених 

Послуги, що вирішують проблему:

SMAS-ліфтинг
Від 4800 гривень

SMAS-ліфтинг

Сучасний неінвазивний метод боротьби з носогубними складками, який передбачає запуск регенераційних процесів шляхом лазерного випромінювання. Основні переваги - відсутність шрамів та синців, короткий реабілітаційний період. Максимальний результат помітний через 6 місяців і триває декілька років.

Ін'єкційна контурна пластика
Від 4000 гривень

Ін'єкційна контурна пластика

Ін’єкційне введення спеціальних препаратів (філерів) безпосередньо в носогубну складку дає змогу заповнити їх зсередини та вирівняти рельєф обличчя. Ефект триває від 7-ми до 28-ми місяців залежно від філера, його концентрації та особливостей організму.

Ботулінотерапія
Від 1500 гривень

Ботулінотерапія

Спосіб корекції носогубних складок на м’язовому рівні. Ін’єкційне введення ботулінічного токсину типу А (ботоксу) блокує нервові імпульси, які відповідають за скорочення м’язів. Ефект триває від 4-х до 9-ти місяців залежно від індивідуальної чутливості до препарату.

Мезотерапія
Від 1200 гривень

Мезотерапія

Багаторазові невеликі уколи стимулюють процеси самооновлення в дермі, покращують живлення тканин, а при правильному виборі рефлексогенних точок - сприятливо впливають на весь організм. Після проходження комплексу процедур результат триває від 6 місяців.

Пілінг обличчя
Від 1100 гривень

Пілінг обличчя

Пілінги допомагають прибрати ороговілий шар шкіри та запустити процес відновлення шкірних покривів. За допомогою хімічних та фруктових кислот відбувається вирівнювання обличчя, а носогубні складки стають менш помітними.

Біоревіталізація
Від 3700 гривень

Біоревіталізація

Під час біоревіталізації спеціаліст насичує глибинні шари шкіри гіалуроновою кислотою (природною речовиною), яку синтезує колаген та еластин. Насичена киснем та вологою шкіра починає сяяти, стає пружною, зі звуженими порами без ознак зневоднення.

Плазмоліфтинг
Від 1500 гривень

Плазмоліфтинг

Інноваційний спосіб омолодження, який полягає у використанні прихованих резервів організму (крові) та повністю виключає можливість розвитку алергічних реакцій. Збагачена тромбоцитами плазма активізує нормальні функції фібробластів шкіри, сприяє прискоренню вироблення власного колагену, еластину й гіалуронової кислоти.