facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

Розгладити зморшки навколо очей


Шкіра навколо очей дуже ніжна та тонка, а тому вимагає ретельного догляду. Верхні та нижні повіки не містять сальних залоз, і відповідно не отримують необхідного зволоження. Якщо не забезпечити регулярне живлення чутливої шкіри навколо очей, то через пересихання та зневоднення формуються невеликі складки - мімічні зморшки. 

Чому виникають "гусячі лапки"?


Окрім відсутності зволоження, на появу дрібних мімічних зморщок впливає ще й надмірна емоційність. Під шкірою навколо очей розташовані м’язи, які відповідають за вираження почуттів людини. Тому звичка мружитись неодмінно відбивається на зовнішьому вигляді.


Також на вразливу шкіру за відсутності додаткового захисту впливають атмосферні явища (ультрафіолет та мороз), які травмують її. Макіяж з використанням дешевої косметики з мас-маркету теж чинить негативну дію.


А в сучасному цифровому світі не обійтись без комп’ютера та смартфона, не уникнути стресів та хронічного недосипу. Відсутність вільного часу стає причиною незбалансованого харчування та вживання недостатньої кількості води, що теж впливає на виникнення “гусячих лапок”.

Послуги, що вирішують проблему:

Пілінг обличчя
Від 650 гривень

Пілінг обличчя

Фруктові, механічні та хімічні пілінги передбачають вплив на поверхневі та серединні шари шкіри з метою протидії інволютивним змінам шкіри.

Карбоновий пілінг
Від 1000 гривень

Карбоновий пілінг

Процедуру проводять за допомогою лазерного випромінювання та вуглецевого підсилювача (наногелю). Спеціаліст видаляє залишки ороговілої шкіри, розгладжує поверхневі зморшки та вирівнює тон обличчя.

Плазмотерапія Endoret PRGF
Від 4500 гривень

Плазмотерапія Endoret PRGF

Відновлення шкіри за допомогою крові пацієнта, яку насичують мікроелементами та активними біологічними сполуками. Організм самостійно виробляє гіалуронову кислоту, яка відповідає за процеси відновлення шкіри.

Мезотерапія
Від 1080 гривень

Мезотерапія

Індивідуальний мезококтейль, підібраний косметологом, вводять мікродозами в шкіру навколо очей. Після проходження комплексу процедур результат триває від 6 місяців.

Ботулінотерапія
Від 2200 гривень

Ботулінотерапія

Ботулінічний токсин типу А (ботокс) вводять у проблемну зону. Він блокує провідність нервів, які відповідають за скорочення м’язів. Тому зморшки перестають проявлятись. Ефект триває від 4-х до 9-ти місяців.

Контурна пластика
Від 2800 гривень

Контурна пластика

Введення філерів на основі гіалуронової кислоти, які запускають природні процеси відновлення колагену та еластину, а відтак сприяють розгладженню зморщок. Ефект помітний від 7-ми до 28-ми місяців залежно від філера, його концентрації та особливостей організму.

SMAS-ліфтинг
Від 4200 гривень

SMAS-ліфтинг

Безопераційна підтяжка обличчя за допомогою ультразвукових хвиль запускає синтез колагену та еластину, проникаючи в глибокі шари шкіри. Максимальний результат помітний через 6 місяців і триває декілька років.

Будь ласка, оцініть цю сторінку:
5 (2 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!