+38 (068) 69 65 060
Меню
Розгладити зморшки навколо очей

Розгладити зморшки навколо очей


Шкіра навколо очей дуже ніжна та тонка, а тому вимагає ретельного догляду. Верхні та нижні повіки не містять сальних залоз, і відповідно не отримують необхідного зволоження. Якщо не забезпечити регулярне живлення чутливої шкіри навколо очей, то через пересихання та зневоднення формуються невеликі складки - мімічні зморшки. 

 

 Кожна жінка рано чи пізно зустрічається з проблемою зморшок навколо очей. Ця зустріч може бути в різному віці. Але всі жінки звичайно хочуть виглядати молодо та з красивим поглядом. Тому потрібно вияснити звідки та як формуються зморшки навколо очей та як їх позбутися. 

Чому виникають "гусячі лапки"?


Окрім відсутності зволоження, на появу дрібних мімічних зморщок впливає ще й надмірна емоційність. Під шкірою навколо очей розташовані м’язи, які відповідають за вираження почуттів людини. Тому звичка мружитись неодмінно відбивається на зовнішьому вигляді.


Також на вразливу шкіру за відсутності додаткового захисту впливають атмосферні явища (ультрафіолет та мороз), які травмують її. Макіяж з використанням дешевої косметики з мас-маркету теж чинить негативну дію.


А в сучасному цифровому світі не обійтись без комп’ютера та смартфона, не уникнути стресів та хронічного недосипу. Відсутність вільного часу стає причиною незбалансованого харчування та вживання недостатньої кількості води, що теж впливає на виникнення “гусячих лапок”.


Основними причинами появи зморшок є:


  • Генетичні фактори;
  • Тип старіння шкіри;
  • Спосіб життя;
  • Вплив сонячних променів;
  • Гіпертонус м‘язів навколо очей;
  • Певні аутоімунні захворювання;
  • Шкідливі звички;
  • Проблеми з зором;

 

  Чинників насправді є багато, все потрібно дивитись індивідуально на консультації у лікаря-косметолога.  Зморшки під очима у 25, зморшки під очима у 30 чи зморшки під очима у 45 років можуть виглядати по різному. Інколи у 25 зморшки під очима можуть виглядати як у 45. Що в такому випадку потрібно робити? Йти до лікаря. Адже завжди краще попередити появу мімічних зморшок, ніж довго з ними боротися. У 25 років зморшки можуть лише починати проявлятись, ближче до 35 років вони більш себе проявляють, бо також починає страждати шкіра. Вона стає суха, зменшується кількість еластинових волокон. Вже після 50 років зморшки під очима стають значно вираженіші, бо з віком змінюється гормональний фон жінки.


Види зморшок:


  Розрізняють зморшки за локалізацією, вираженістю (поверхневі та глибокі), та процесом утворення (дія гравітації чи зміна тонусу м‘язів). Щодо зморшок навколо очей, то можуть розрізняти як «гусячі лапки» біля зовнішнього кутика очей, птоз шкіри над оком, а також зморшки під орбітою. Дуже часто вони працюють в комплексі, створюючи змучений вираз обличчя. Поверхневі зморшки навколо очей виникають внаслідок втрати вологи шкірою, стимулюючи зміни процесів захисної функції шкіри навколо очей. Глибокі зморшки навколо очей пов‘язані зі зміною тонусу м‘язів, втратою щільності шкіри. 


Догляд за шкірою навколо очей:

 

Шкіра навколо очей є дуже ніжна та чутлива, тонка, тому за нею необхідний особливий догляд. Постійне зволоження, захист від сонячних променів, апаратні процедури - все це в комплексі забезпечує попередження та боротьбу зі зморшками. 


Як позбутись зморшок навколо очей?

 

 У Студії краси Тетяни Луцик лікарі-косметологи проводять консультації стосовно мімічних зморшок, в тому числі зморшок навколо очей. Лікарі підберуть вам правильний догляд, назначать ряд процедур, при потребі, розкажуть як скорегувати спосіб життя для того, щоб зменшити шкідливий вплив на шкіру. 


Методи усунення складок під очима: 
 

Послуги, що вирішують проблему:

Пілінг обличчя
Від 1100 гривень

Пілінг обличчя

Фруктові, механічні та хімічні пілінги передбачають вплив на поверхневі та серединні шари шкіри з метою протидії інволютивним змінам шкіри.

Плазмотерапія Endoret PRGF
Від 5200 гривень

Плазмотерапія Endoret PRGF

Відновлення шкіри за допомогою крові пацієнта, яку насичують мікроелементами та активними біологічними сполуками. Організм самостійно виробляє гіалуронову кислоту, яка відповідає за процеси відновлення шкіри.

Мезотерапія
Від 1200 гривень

Мезотерапія

Індивідуальний мезококтейль, підібраний косметологом, вводять мікродозами в шкіру навколо очей. Після проходження комплексу процедур результат триває від 6 місяців.

Ботулінотерапія
Від 1500 гривень

Ботулінотерапія

Ботулінічний токсин типу А (ботокс) вводять у проблемну зону. Він блокує провідність нервів, які відповідають за скорочення м’язів. Тому зморшки перестають проявлятись. Ефект триває від 4-х до 9-ти місяців.

Ін'єкційна контурна пластика
Від 4000 гривень

Ін'єкційна контурна пластика

Введення філерів на основі гіалуронової кислоти, які запускають природні процеси відновлення колагену та еластину, а відтак сприяють розгладженню зморщок. Ефект помітний від 7-ми до 28-ми місяців залежно від філера, його концентрації та особливостей організму.

SMAS-ліфтинг
Від 4800 гривень

SMAS-ліфтинг

Безопераційна підтяжка обличчя за допомогою ультразвукових хвиль запускає синтез колагену та еластину, проникаючи в глибокі шари шкіри. Максимальний результат помітний через 6 місяців і триває декілька років.

Ліфтинг обличчя Agnes
Від 6500 гривень

Ліфтинг обличчя Agnes