+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати асиметрію обличчя

Прибрати асиметрію обличчя

Асиметрія обличчя - це виражена відмінність між певними ділянками обличчя (форма, розмір). Такий дефект може бути вродженим, або ж з’являтись під впливом зовнішніх чи внутрішніх факторів. А от американські дослідники взагалі довели, що в кожної людина ліва частина обличчя “симпатичніша” за праву.

Причини появи асиметрії обличчя

Якщо природна асиметрія обличчя не дуже помітна, то набуті дефекти часом стають яскраво вираженими й потребують додаткової корекції. Серед причин таких змін:


  • травми, запалення або защемлення в області лицьового нерва;
  • проблеми зі зором, що провокує появу косоокості;
  • втрата зубів, що спричиняє зсув щелепи (опущення куточків рота);
  • щелепні травми та переломи в цій області;
  • сон, жування жуйки та їжі лише з одного боку (якщо, до прикладу, з іншої сторони болять ясна чи зуби);
  • набуті захворювання сполучної тканини.


До прикладу, таке захворювання як птоз (опущення верхньої повіки) можуть спричинити перенесені інфекційні захворювання. У такому випадку м’яз, що відповідає за підтримування повіки, втрачає свою здатність правильно функціонувати.


Ще одна поширена проблема - асиметрія губ. Вона може бути як і вродженою (коли одна частинка губи більша або менша за іншу), або ж набутою (внаслідок переломів лицьових кісток або видалення зубів, коли відбувається зсунення щелепи). 


Пройшовши візуальний огляд у косметолога, можна з’ясувати причину появи асиметрії обличчя та позбутись від неї за допомогою ін’єкційних методик.

Послуги, що вирішують проблему:

Ін'єкційна контурна пластика
Від 4000 гривень

Ін'єкційна контурна пластика

За допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти фахівець проводить заповнення об’єму проблемної ділянки, вирівнюючи рельєф обличчя. Поступово асиметричні ділянки обличчя набувають рівномірного та красивого вигляду.

Ботулінотерапія
Від 1500 гривень

Ботулінотерапія

Ботулінічний токсин типу А (ботокс) допомагає подолати асиметрію брів, кутиків очей та рота. Спеціаліст вводить нейротоксин, що сприяє розслабленню м’язів, та відновлює баланс між асиметричними ділянками обличчя.