+38 (068) 69 65 060
Меню
Лікування акне/постакне

Лікування акне/постакне


Що таке Акне

 Це наслідок надмірного виділення себуму. Коли ж в організм потрапляє велика кількість бактерій, деякі з наших “постійних жителів” переходять на темну сторону. Наприклад, підшкірні кліщі (демодекс), кандіда альбінакс (грибок кишкової флори), стафілококи та пропіонібактерії акне. 


Видавлювати такі прищики категорично не можна, бо запальний процес зростає, а гнійник заглиблюється в шкіру. До того ж від такого видавлювання залишаються шрами (постакне), які навіть косметологічним шляхом прибрати дуже важко. Тому таке висипання краще взагалі не чіпати руками. Якщо кількість прищів збільшується перед менструацією, перед важливими екзаменами чи після вживання солодкого або жирної їжі, то варто проконсультуватись з дерматологом.


Як відрізнити акне?

Часто акне плутають зі себорейним дерматитом. Але при такому захворюванні висипання з’являються в зоні декольте та на спині, часом у вушній раковині та на голові. Присутній специфічний запах, часто є лупа. Для перехідного віку помірне вугрове висипання (до 5-6 елементів) вважається нормальним і спеціального лікування не потребує, виняток становлять легкі доглядові процедури.

Послуги, що вирішують проблему:

Плазмоліфтинг
Від 1500 гривень

Плазмоліфтинг

Власна плазма, яку виокремлюють з крові пацієнта під час плазмоліфтингу, активно діє на уражену бактеріями акне шкіру та підсилює місцевий імунітет. Тому активне зростання запальних елементів припиняється, загострення захворювання зменшується.

Механічна чистка
Від 850 гривень

Механічна чистка

Традиційний спосіб боротьби з акне, при якому спеціаліст ручним методом очищає шкіру від відкладень бруду та пилу, відкриває пори, позбавляє від вугрів та висипань.

Пілінг обличчя
Від 1100 гривень

Пілінг обличчя

ABR-пілінг - комбінований серединний пілінг на основі саліцилової кислоти. Допомагає знизити хворобливість та прибрати запальні інфільтрати, вирівнює поверхню шкіри, сприяє зменшенню активності сальних залоз. PRX-T33 пілінг - хімічний пілінг на основі трихлороцтової кислоти, що відповідає за стимуляцію клітин та їх оновлення.

Біоревіталізація
Від 3700 гривень

Біоревіталізація

Мезоксантин (Meso-Xanthin F199) - препарат на основі фукоксантину, який отримують із морських водоростей. Він стимулює оновлення стовбурових клітин шкіри, які відповідають за вирівнювання тону та кольору обличчя, позбавлення від наслідків акне.