+38 (068) 69 65 060
Меню
Видалення небажаного волосся

Видалення небажаного волосся


Волосся на тілі та обличчі - справжня катастрофа для жінок, які звикли ретельно стежити за своєю зовнішньою красою. Найбільше їх дратує зайве волосся на обличчі (особливо над верхньою губою), у пахових зонах, на тілі (декольте та спина), на ногах та в області інтимної зони. А серед способів позбутись від небажаного волосся найпопулярнішими вважають гоління, депіляцію, шугаринг та лазерну епіляцію.


Основний недолік звичайного гоління в тому, що він зрізає лише верхню частину волоска, залишаючи при цьому цибулину. Тому результату вистачає на 1-2 дні, після чого процедуру слід повторювати. А в чутливих зонах (до прикладу, глибоке бікіні) щоденне гоління обов’язково викликає подразнення, яке може спровокувати запальний процес.


Причини інтенсивного росту волосся


Основний фактор, здатний провокувати швидкий ріст волосся, це надлишок чоловічих статевих гормонів у жіночому організмі. Як правило, це генетична схильність, яку побороти вже не вдасться. Єдиний варіант - боротись із її наслідками.


Також ріст волосся пришвидшується під час гормональних перебудов (статеве дозрівання, вагітність, лактація, клімакс). Певною мірою на виникнення цієї проблеми впливають медикаменти.