+38 (068) 69 65 060
Меню
Розгладити міжбрівну складку

Розгладити міжбрівну складку


Міжбрівна складка (зморшка “похмурості”) - вияв надмірної емоційності людини. Звичка хмуритись та супитись призводить до появи заломів, а згодом 2-х вертикальних зморшок, які псують загальний естетичний вираз обличчя.


Чому з'являється зморшка "похмурості"?


Серед фізіологічних чинників - генетична схильність, старіння та сухість шкіри. До психоемоційних факторів, що впливають на появу зморщок, зараховують підвищену емоційну лабільність та постійні стреси. 


На наш організм мають вплив і природні явища. Так, погана екологія впливає на наш організм ззовні, а наслідки виявляються в порушенні роботи внутрішніх процесів, що й простежуємо на нашій шкірі. Сонячне випромінювання дарує нашій шкірі привабливий колір, але з іншого боку, організм отримує дозу сонячної радіації. 


Неправильне харчування виливається в недостатність корисних мікроелементів та вітамінів, які повинні забезпечувати природні процеси регенерації в організмі. А шкідливі звички, особливо паління, ще й погіршують колір обличчя, роблять його тьмяним та жовтим.


Послуги, що вирішують проблему:

Пілінг обличчя
Від 1100 гривень

Пілінг обличчя

В основі цієї процедури - глибоке очищення шкіри, стимуляція лімфообігу та кровообігу, що допомагає позбутись від міжбрівної складки.

Плазмотерапія Endoret PRGF
Від 5200 гривень

Плазмотерапія Endoret PRGF

Шкіру відновлюють за допомогою власних резервів організму. Кров, попередньо відібрану в пацієнта, насичують мікроелементами. Впливаючи на гістологічну структуру шкіри, процедура дає змогу розгладити міжбрівну складку.

Мезотерапія
Від 1200 гривень

Мезотерапія

Ін’єкції корисних мікроелементів та вітамінів вирішують проблему незбалансованого харчування. Міжбрівна складка розгладжується через активацію природних процесів відновлення шкіри. Після проходження комплексу процедур результат триває від 6 місяців.

Ботулінотерапія
Від 1500 гривень

Ботулінотерапія

Ослаблений та пригнічений нейротоксин, який вводять під шкіру, блокує скорочення м’язів, що сприяє розгладженню зморшки “похмурості”. Ефект триває від 4-х до 9-ти місяців залежно від індивідуальної чутливості до препарату.

Ін'єкційна контурна пластика
Від 4000 гривень

Ін'єкційна контурна пластика

Філери, які використовують під час контурної пластики, не викликають алергічних реакцій, оскільки містять натуральні компоненти. Спеціаліст не лише заповнює об’єм міжбрівної складки задля її вирівнювання, а й запускає синтез колагену та еластину. Ефект триває від 7-ми до 28-ми місяців залежно від філера, його концентрації та особливостей організму.

SMAS-ліфтинг
Від 4800 гривень

SMAS-ліфтинг

Ефективна процедура для тих, хто не переносить ін’єкцій. Ультразвуковий промінь пронизує дерму та підшкірну клітковину, запускаючи процес регенерації колагену та еластину. Максимальний результат помітний через 6 місяців і триває декілька років.