+38 (068) 69 65 060
Меню
Зменшити пітливість

Зменшити пітливість


Надмірна пітливість (гіпергідроз) - це захворювання, при якому процес потовиділення відбувається дуже активно і часто не пов'язаний з температурою тіла. Наприклад, деякі люди страждають від високої чутливості потових залоз до адреналінового викиду і починають сильно потіти навіть при мінімальному хвилюванні.


За останніми даними, до гіпергідрозу різного ступеня схильні від 1 до 15% населення земної кулі. Ця особливість однаково часто проявляє себе як у чоловіків, так і в жінок.

Найбільш помітне таке явище при підвищеній пітливості долонь, пахових ділянок, стоп.


Причини посилення потовиділення


При гіпергідрозі підвищене потовиділення не пов'язане ні з температурою навколишнього середовища, ні з фізичними навантаженнями. Це суто показник нервового напруження і стресу. Іноді зростання потовиділення можуть стимулювати навіть чашка гарячого чаю або емоційний сплеск.


Найчастіше гіпергідроз є проявом нейроциркуляторної дистонії. Локалізований гіпергідроз також може виникати внаслідок недотримання особистої гігієни, носіння одягу зі синтетичних тканин, гумового або тісного взуття, при наявності в людини плоскостопості і т. д.


Багато таких пацієнтів звертаються до різних фахівців - невропатологів, дерматологів, психіатрів. На жаль, найчастіше рекомендовані пацієнтам способи лікування цієї проблеми виявилися малоефективними і дають тимчасовий ефект тільки у випадках, близьких до фізіологічного рівня потовиділення.


Гіпергідроз спричиняє ряд неприємностей, зокрема таких, як постійний різкий запах поту, поява дерматологічних проблем ( гнійничкові висипання, подразнення, грибкова інфекція) в зонах підвищеного потовиділення. Негативно впливає це захворювання на соціальну та професійну діяльність, особисте життя пацієнта.


Як проводять лікування гіпергідрозу?

В даний час ботулінотерапія вважається одним із найбільш ефективних методів при лікуванні надмірної пітливості. Оскільки процес регулюється симпатичним відділом нервової системи, вирішити проблему допоможе блокування нервових рецепторів за допомогою ботулінотоксину типу А.


Основні переваги ботулінотерапії:


  • швидкий результат і довготривалий ефект( до 6 міс.);
  • атравматичність процедури – введення преперату за допомогою тонкої голки;
  • універсальність – можна застосовувати на будь-якій ділянці, але найчастіше використовується для обличчя, долонь, пахвинної ділянки.


Упродовж літнього сезону ми часто помічаємо підвищений інтерес до ін'єкцій ботулотоксину в ділянку пахв. Особливо, коли стає спекотно, наші пацієнти мають змогу уникнути неприємних мокрих плям під пахвами та збентеження від знебарвленого одягу. Це простий шлях до вільного від небажаного поту літа. Така процедура триває близько 20-ти хвилин, а от результат помітний від 4-х до 6-ти місяців.Послуги, що вирішують проблему:

Ботулінотерапія
Від 1500 гривень

Ботулінотерапія

Ботокс вводять в декілька ділянок шкіри, що відразу блокує вироблення потовими залозами секрету. Ботокс володіє впливом не лише на м'язи, а й на потові залози, тому може значно зменшити потовиділення, блокуючи хімічні сигнали від нервів, що їх стимулюють. Цей метод застосовується в основному в області пахв і на долонях рук.