facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

Зменшити пітливістьПіт (пітливість) - це здорове, нормальне функціонування нашого організму. Проте, деякі люди страждають від посиленого потовиділення. Надмірно активні потові залози часто є причиною гіпергідрозу. 


Причини посилення потовиділення


У медичній сфері є поняття первинного гіпергідрозу. Це вроджена схильність людини до надмірної пітливості. Якщо ж така проблема виникла нещодавно, варто звернути увагу на можливі порушення в роботі організму:


  • Порушення в роботі ендокринної системи. На розвиток гіпергідрозу впливає гіпертиреоз (порушення функціонування щитоподібної залози), цукровий діабет та клімакс.
  • Захворювання нервової системи. Порушення психосоматичного фону теж стає причиною підвищеної пітливості (вегето-судинна дистонія, панічні атаки, перенесені інсульти, хвороба Паркінсона).
  • Наслідок перенесених інфекційних захворювань. Свої сліди в організмі може залишити туберкульоз, малярія, сепсис.
  • Порушення у функціонуванні серцево-судинної системи.
  • Захворювання видільної системи (нирки). 
  • Онкологічні захворювання.На гіпергідроз також впливають шкідливі звички (куріння та надмірне вживання алкоголю), харчові та хімічні отруєння.


Як проводять лікування гіпергідрозу?


Упродовж літнього сезону ми часто помічаємо підвищений інтерес до ін'єкцій ботоксу в ділянку пахв. Особливо, коли стає спекотно, наші пацієнти мають змогу уникнути неприємних мокрих плям під пахвами та збентеження від знебарвленого одягу. Це простий шлях до вільного від небажаного поту літа. Така процедура триває близько 20-ти хвилин, а от результат помітний від 4-х до 6-ти місяців.Послуги, що вирішують проблему:

Ботулінотерапія
Від 2200 гривень

Ботулінотерапія

Ботокс вводять в декілька ділянок шкіри, що відразу блокує вироблення потовими залозами секрету. Ботокс володіє впливом не лише на м'язи, а й на потові залози, тому може значно зменшити потовиділення, блокуючи хімічні сигнали від нервів, що їх стимулюють. Цей метод застосовується в основному в області пахв і на долонях рук.

Будь ласка, оцініть цю сторінку:
5 (1 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!