+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати набряки

Прибрати набрякиНабряки різних частин тіла свідчать про те, що в організмі назбиралось надто багато рідини.


Набряки на тілі: причини

Якщо набряклість з’явилась нещодавно, то це сигнал про тимчасовий застій рідини в організмі. Але якщо Ви помітили тривалість цього процесу, слід неодмінно звернутись до лікаря, адже набряки можуть свідчити про серйозні проблеми в організмі. 


Фахівці називають такі причини посилення набряків на тілі:


  • Професійна діяльність. Якщо в кінці робочого дня кінцівки набувають більших розмірів, це сигналізує про їхнє перевантаження. Намагайтесь більше сидіти впродовж дня та розминати ноги.
  • Вузьке взуття. Це стосується жінок, які проводять 8 годин на підборах. Кров погано циркулює, а відтак зайва рідина застоюється в організмі. 
  • Менструація. Раз на місяць 80% жінок на планеті помічають неприємні симптоми - збільшення об’єму тіла, головний біль, запаморочення та нудоту.
  • Надлишок продуктів. Сіль, цукор, борошно та молочні продукти сприяють утворенню целюліту, а апельсинова кірка утворюється саме через застійні явища в організмі. 
  • Ниркові набряки. Для такого процесу характерне ранкове збільшення обличчя та повік.
  • Венозна недостатність. У жінок старшого віку саме проблеми з венами провокують збільшення об’єму кінцівок. 
  • Незбалансоване харчування. Якщо у Вас опухає все обличчя - це може свідчити про непереносимість глютену. Мішки під очима - Ви споживаєте занадто багато молока. Збільшились щоки? Обмежте кількість глюкози.


Послуги, що вирішують проблему:

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser
Від 350 гривень

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser

Вакуумно-роликовий масаж стимулює роботу лімфатичної системи. А спеціальні альвеолярні отвори впливають на функціонування обмінних процесів. Різноманіття насадок дає змогу працювати на важкодоступних ділянках тіла.