facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

Зробити виразні скули


Отримати яскраві та виразні вилиці - мрія кожної дівчини. Саме скули підкреслюють витонченість обличчя, роблять його акуратним та худеньким.


Як зробити скули більш виразними?

Підкреслити природну красу вилиць можна шляхом контурингу, або так званої архітектури обличчя, яка полягає в коригуванні світлотіней за допомогою косметики. 


  1. Спершу слід підготувати обличчя: зняти залишки пилу та бруду, нанести базу відповідно до Вашого типу шкіри.
  2. Перш ніж коригувати скули, вирівняйте тон обличчя за допомогою тонального крему, консилера та праймера. 
  3. Тепер визначаємо лінію скул. Для цього рукою проведіть уздовж щоки та знайдіть найнижчу точку. 
  4. Беремо до рук кисточку та наносимо темну пудру за лінією вилиць у напрямку згори донизу.
  5. Далі слід створити невеликий контраст за допомогою пудри, яка повторює природний відтінок шкіри. Також можна використати хайлайтер, який надасть шкірі здорового блиску. Нанесіть їх паралельно лінії вилиць, але трохи вище, ніж темну пудру.
  6. Фінальний етап - легкі рум’яна, які слід наносити уздовж лінії вилиць, мінімально зачіпаючи самі скули. 


А тепер давайте подумаємо: чи хочеться влітку чарувати годинами над макіяжем, а потім пектися під сонечком з тонною косметики на обличчі? Думаємо, що єдина можлива відповідь - ні. Після відвідин косметолога можна раз і назавжди забути про цю проблему, адже сучасна естетична косметологія здатна за декілька процедур подарувати Вам красиві природні вилиці, які не потрібно буде маскувати десятками косметичних засобів.

Послуги, що вирішують проблему:

Контурна пластика
Від 2800 гривень

Контурна пластика

Juvederm Voluma - прозорий гель-філер на основі гіалуронової кислоти, призначений для роботи з вилицями, що втратили свій об’єм через зменшення жирового прошарку. З цією ж метою використовують Radiesse, філер на основі гідроксиапатиту натрію, який візуально “підіймає” обличчя та чинить ліфтинговий ефект уздовж усього контуру.

Будь ласка, оцініть цю сторінку:
5 (3 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!