+38 (068) 69 65 060
Меню
Зробити виразні скули

Зробити виразні скули


Отримати яскраві та виразні скули - мрія кожної дівчини. Саме скули підкреслюють витонченість обличчя, роблять його акуратним та худеньким.


Навіщо жінки збільшують скули? 

 Портрет сучасної красивої жінки можна описати так: виразні очі, пухкі губи, виражені кути нижньої щелепи та виразні скули. Звичайно, кожна жінка індивідуальна, тому всіх не підженеш під цей образ. Але в відповідності до даних кожної жінки можна ідеалізувати зовнішній стан обличчя. Інколи буде достатньо збільшити скули. Збільшенням скул можна гармонізувати лице, досягнути чітких рис. Тому я б радила жінкам, які хочуть збільшити скули піти на консультацію до лікаря-косметолога. Адже лікар подивиться на вас з іншої сторони, йому буде видніше де необхідно додати об‘єму на лиці. 


Що впливає на стан і зовнішній вигляд скул і щік?

Як і на весь стан шкіри, так і на зовнішній вигляд скул і щік впливають ряд чинників


 • Генетична схильність ( сюди можна віднести будову виличної кістки, м‘язову систему)
 • Спосіб життя ( неправильне харчування, шкідливі звички, недосипання, стресові ситуації негативно впливають на стан шкіри та організму в цілому. При надмірній вазі збільшується підшкірно-жирова клітковина, яка візуально забирає чіткі риси обличчя, в тому числі скули);
 • Аутоімунні захворювання ( дерматоміозит, склеродермія)
 • Неправильний прикус, порушене анатомічне розміщення зубів мудрості;
 • Травматичні чинники, які могли спровокувати деформацію обличчя. 

Все це поодиноко чи в комплексній дії може змінити зовнішній вигляд лиця та самосприйняття жінки.


Як зробити скули більш виразними?

 З цим питанням потрібно проконсультуватись з лікарем-косметологом. Для кожної окремої жінки може бути різне вирішення проблеми. Для одних жінок достатньо скинути пару зайвих кілограмів, щоб вилична кістка була більш виразна. Для інших лікар призначить ін‘єкційні методики для збільшення об‘єму в середній третині обличчя. Ще для інших буде доречним ліпофілінг ( пересадка власної жирової клітковини з однієї ділянки тіла на іншу за допомогою ін‘єкцій). Тому кожна жінка має індивідуальні потреби щодо корекції, важливою при цьому є консультація.

  Підкреслити природну красу вилиць можна шляхом контурингу, або так званої архітектури обличчя, яка полягає в коригуванні світлотіней за допомогою косметики. 


 • Спершу слід підготувати обличчя: зняти залишки пилу та бруду, нанести базу відповідно до Вашого типу шкіри.
 • Перш ніж коригувати скули, вирівняйте тон обличчя за допомогою тонального крему, консилера та праймера. 
 • Тепер визначаємо лінію скул. Для цього рукою проведіть уздовж щоки та знайдіть найнижчу точку. 
 • Беремо до рук кисточку та наносимо темну пудру за лінією вилиць у напрямку згори донизу.
 • Далі слід створити невеликий контраст за допомогою пудри, яка повторює природний відтінок шкіри. Також можна використати хайлайтер, який надасть шкірі здорового блиску. Нанесіть їх паралельно лінії вилиць, але трохи вище, ніж темну пудру.
 • Фінальний етап - легкі рум’яна, які слід наносити уздовж лінії вилиць, мінімально зачіпаючи самі скули. 


 А тепер давайте подумаємо: чи хочеться влітку чарувати годинами над макіяжем, а потім пектися під сонечком з тонною косметики на обличчі? Думаємо, що єдина можлива відповідь - ні. Після відвідин косметолога можна раз і назавжди забути про цю проблему, адже сучасна естетична косметологія здатна за декілька процедур подарувати Вам красиві природні скули, які не потрібно буде маскувати десятками косметичних засобів.


За допомогою яких препаратів збільшують вилиці?

 На сьогодні найбільш швидкою та ефективною методикою збільшення скул є введення в ділянку вилиць філера на основі гіалуронової кислоти. Максимально безпечний метод, бо гіалуронова кислота є близькою до гіалуронової кислоти, яка є в нашому організмі.  Існують якісні та безпечні препарати, які перевірені FDA та не несуть шкоди організму. До них відносять: Ювідерм Воліфт, Ювідерм Волюма, Теосеаль Глобал, Теосеаль «Ультра Діп», Теосеаль «Діп Лаінс». Ефективність дії цих препаратів коливається від 15 місяців та більше, в залежності від організму людини.


Контурна пластика скул. Ціни у Львові. 

 В залежності від даних обличчя жінки необхідна різна кількість препарату. За рахунок цього коливається ціна. Чим більше препарату потрібно ввести у ділянку вилиць, тим більша буде ціна за процедуру. В середньому ціни коливаються від 150-200$ та вище. 

Послуги, що вирішують проблему:

Ін'єкційна контурна пластика
Від 4000 гривень

Ін'єкційна контурна пластика

Juvederm Voluma - прозорий гель-філер на основі гіалуронової кислоти, призначений для роботи з вилицями, що втратили свій об’єм через зменшення жирового прошарку. З цією ж метою використовують Radiesse, філер на основі гідроксиапатиту натрію, який візуально “підіймає” обличчя та чинить ліфтинговий ефект уздовж усього контуру.